Przedłużanie włosów?

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
kbolek194
Guru
Guru
Posty: 198
Rejestracja: 15 lutego 2010, 17:16

Przedłużanie włosów?

Post autor: kbolek194 »

Witam. Pytanie jak w temacie - gdzie w Jaśle przedłużę włosy i ile kosztuje przedłużanie?
Mysia84
Guru
Guru
Posty: 101
Rejestracja: 4 lipca 2011, 10:12

Re: Przedłużanie włosów?

Post autor: Mysia84 »

Avangarda.... Effekt... i na pewno w wielu innych salonach.... co do cen to w zależności od faktury i długości od tysiąca do kilku tysięcy ....
Blondii17
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 2 lutego 2012, 12:29

Re: Przedłużanie włosów?

Post autor: Blondii17 »

Ja przedłużałam włosy w Goldwellu na mickiewicza ... I powiem wam że jestem bardzo zadowolona :) Byłam w tamtym miesiącu i jak do tej pory nie mam żadnych zastrzeżeń :) Włoski sie elegancko prezentują , i cenowo też nie dużo ... Spodziewałam sie że więcej zapłace, ale byłam mile zaskoczona... :) Polecam Goldwell i P.Anetke :)
kbolek194
Guru
Guru
Posty: 198
Rejestracja: 15 lutego 2010, 17:16

Re: Przedłużanie włosów?

Post autor: kbolek194 »

Blondii17 pisze:Ja przedłużałam włosy w Goldwellu na mickiewicza ... I powiem wam że jestem bardzo zadowolona :) Byłam w tamtym miesiącu i jak do tej pory nie mam żadnych zastrzeżeń :) Włoski sie elegancko prezentują , i cenowo też nie dużo ... Spodziewałam sie że więcej zapłace, ale byłam mile zaskoczona... :) Polecam Goldwell i P.Anetke :)
A ile zapłaciłaś jeśli można wiedzieć i jaką długość włosów robiłaś?
jesusmyname
Guru
Guru
Posty: 168
Rejestracja: 22 marca 2012, 16:42

Re: Przedłużanie włosów?

Post autor: jesusmyname »

My mężczyźni bardzo sobie cenimy naturalność w Was kobietach.
Przedłużaniom włosów mówimy nie.
anonimowy
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 7 lutego 2010, 21:07

Re: Przedłużanie włosów?

Post autor: anonimowy »

Odświeżam watek czt ktos przedłużał włoski ,gdzie i jaki koszt jest?Jaka pielegnacja i jak sie nosi?Prosze o opinie ....
Awatar użytkownika
paulo06
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 373
Rejestracja: 4 października 2012, 13:54

Re: Przedłużanie włosów?

Post autor: paulo06 »

ja niee polecam- wlosy wam sie skudlacza potem,i zniszczysz sobie swoje naturalne :/
wojasxxx
Guru
Guru
Posty: 130
Rejestracja: 14 stycznia 2012, 09:42
Lokalizacja: Jasło

Re: Przedłużanie włosów?

Post autor: wojasxxx »

anonimowy pisze:Odświeżam watek czt ktos przedłużał włoski ,gdzie i jaki koszt jest?Jaka pielegnacja i jak sie nosi?Prosze o opinie ....
Zadwoń sobie do jednego albo drugiego salonu,link poniżej,tam wszystkiego dokładnie się dowiesz.
http://www.strefafryzur.com.pl/index.html
goriotka
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 6 stycznia 2015, 00:06

Re: Przedłużanie włosów?

Post autor: goriotka »

podbijam
ODPOWIEDZ