Gdzie kupię narty/snowboard ?

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
navigator
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 23 listopada 2011, 21:47

Gdzie kupię narty/snowboard ?

Post autor: navigator »

Gdzie w Jaśle lub okolicach znajdę dobry i w miarę tani sklep/komis z używanym sprzętem zimowym (narty, snowboard) ?
justa93
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 61
Rejestracja: 10 stycznia 2009, 23:31

Re: Gdzie kupię narty/snowboard ?

Post autor: justa93 »

Też szukałam właśnie jakiegoś komisu i znalazłam ogłoszenie o treści: profesjonalny sklep serwis wypozyczalnia sprzetu narciarskiego oraz snowboardowego,sprzęt nowy i używany zapraszamy na ul.towarową 18 w Jaśle ( obok eurocash-u). Nie wiem jednak jaki sprzęt tam mają, gdyż jeszcze nie udało mi się tam zajrzeć...ale myślę, że watro się tam wybrać i obczaić... :P
lovebuzz
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 8 marca 2011, 22:28

Re: Gdzie kupię narty/snowboard ?

Post autor: lovebuzz »

W Brzostku był taki sklep- nowy i używany sprzęt zimowy.
Awatar użytkownika
Jacek1986
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 415
Rejestracja: 5 sierpnia 2008, 20:46
Lokalizacja: Jasło

Re: Gdzie kupię narty/snowboard ?

Post autor: Jacek1986 »

justa93 pisze:Też szukałam właśnie jakiegoś komisu i znalazłam ogłoszenie o treści: profesjonalny sklep serwis wypozyczalnia sprzetu narciarskiego oraz snowboardowego,sprzęt nowy i używany zapraszamy na ul.towarową 18 w Jaśle ( obok eurocash-u). Nie wiem jednak jaki sprzęt tam mają, gdyż jeszcze nie udało mi się tam zajrzeć...ale myślę, że watro się tam wybrać i obczaić... :P
Dokładnie- warto. Ja tam kupiłem deskę 2 sezony temu za bardzo dobre pieniądze. Polecam.
eter
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 27 lutego 2010, 14:04

Re: Gdzie kupię narty/snowboard ?

Post autor: eter »

Również polecam ten sklep na towarowej, gość posiada dużą wiedzę w temacie i dobiera odpowiedni sprzęt. Ja korzystam z jego usług drugi rok. Poza tym zachęcam do białego szaleństwa.
Awatar użytkownika
LookingForAngels
Guru
Guru
Posty: 114
Rejestracja: 2 kwietnia 2010, 15:01

Re: Gdzie kupię narty/snowboard ?

Post autor: LookingForAngels »

Ja moją deske kupiłam w Krośnie na Korczynie - dokladnego adresu nie pamietam, ale wiem, że ich baner wisi na obwodnicy Jasła. jestem bardzo zadowolona - rozsądna cena, dobra obsługa - na miejscu smarują i ostrzą krawedzie. Polecam! :super:
Jelonek
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 28 listopada 2015, 12:29

Re: Gdzie kupię narty/snowboard ?

Post autor: Jelonek »

Ja mogę polecic na nowy sprzęt bikershop.pl :) maja fajne promocje i mozna naprawde za niewielkie pieniadze kupic konkretny zestaw ;)
ico69
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 31 sierpnia 2015, 13:49

Re: Gdzie kupię narty/snowboard ?

Post autor: ico69 »

Aktualnie chyba wszędzie-sezon się zaczyna!
Awatar użytkownika
Zynek6
VIP
VIP
Posty: 530
Rejestracja: 19 kwietnia 2013, 21:33

Re: Gdzie kupię narty/snowboard ?

Post autor: Zynek6 »

ODPOWIEDZ