wesele bez kamerzysty?

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
Awatar użytkownika
wuju
VIP
VIP
Posty: 620
Rejestracja: 22 czerwca 2006, 03:54
Lokalizacja: Jasło, Lublin

Re: wesele bez kamerzysty?

Post autor: wuju »

Nie miałem kamerzysty i nie żałuję. Wystarczy dobry fotograf. Goście mniej się krępują jak nie gania się ich z obiektywem.
kbolek194
Guru
Guru
Posty: 198
Rejestracja: 15 lutego 2010, 17:16

Re: wesele bez kamerzysty?

Post autor: kbolek194 »

Byłam na kilku weselach, na których nie było kamerzysty i było ok. Zdjęcia bardzo fajne, dokładne, wystarczyły, by wszystko powspominać. Byłam też w tym roku na kilku weselach gdzie kamerzysta był obecny i szczerze mówiąc nie oglądnęłam dokładnie tych płyt, bo były strasznie nudne i przede wszystkim za długie. Nagranie tylko najważniejszych momentów to bardzo fajny pomysł.
Awatar użytkownika
non serviam
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 324
Rejestracja: 19 lutego 2011, 09:35

Re: wesele bez kamerzysty?

Post autor: non serviam »

Ja na swoim weselu też nie miałem kamerzysty miałem dwóch fotografów ( A kamera była w śród gości 3 gości krecili dyskretnie nagrali materiał godzinny i nie wchodzili z kamerą do talerza ) ale fotograf zrobił odpowiednią robotę
kbolek194
Guru
Guru
Posty: 198
Rejestracja: 15 lutego 2010, 17:16

Re: wesele bez kamerzysty?

Post autor: kbolek194 »

Dodam,że też nie miałam kamerzysty na weselu i było bardzo fajnie.
moje jasełko
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 14 listopada 2011, 19:56

Re: wesele bez kamerzysty?

Post autor: moje jasełko »

Pamiątka filmowa to wspaniała rzecz. Po kilku latach można oglądnąć i wspominać dzień swojego ślubu. :D
Nie rezygnujcie z kamerzystów. :D Naprawdę warto mieć pamiątkę w postaci filmu. :D
Myślę, że można się dogadać z kamerzystą w kwestii co chcemy na filmie oraz że cena jest uzależniona od zawartości filmu.
ODPOWIEDZ