Układanie płytek ceramicznych

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
jartys

Układanie płytek ceramicznych

Post autor: jartys »

Potrzebuję informacji na temat stawek za m2 ułożenia płytek ceramicznych (ściany + podłoga) w łazience, ewentualne namiary na fachowców mile widziane ;-)
Awatar użytkownika
luki666
VIP
VIP
Posty: 697
Rejestracja: 5 czerwca 2010, 23:49
Lokalizacja: okolice Jasla

Re: Układanie płytek ceramicznych

Post autor: luki666 »

w zaleznosci od wielkosci plytek :) i od ceny tych ze plytek. ceny od 35- do nawet 100zl za m2 .
Awatar użytkownika
Charlie_P
VIP
VIP
Posty: 979
Rejestracja: 20 października 2009, 17:51
Lokalizacja: ziemia

Re: Układanie płytek ceramicznych

Post autor: Charlie_P »

Bardzo dobry jest pan Szufnarowski z Wrocanki k. Tarnowca. Jak chcesz mieć pewnie, równo, precyzyjnie i pięknie ułożone płytki, a jednocześnie niedrogo to do niego. Na prawde widać że facet się zna na rzeczy. Układał mi płytki, do tego wygładzał ściany itd. Wszystko szybko, nie gra na zwłokę, żeby jak najwięcej godzin wpadło, tylko odwala na prawdę dobrą robotę. Zajmuje sie też adaptacją poddaszy, remontami itd.
oszolom221
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 63
Rejestracja: 1 grudnia 2011, 20:11

Re: Układanie płytek ceramicznych

Post autor: oszolom221 »

teraz nie bierze się łazienki od metra tylko od całości :) ponieważ ktoś sobie powymyśla pułki półeczki płytki w rogach ścinane pod kątem 45 stopni to nikt nie zrobi tego za 30 zł za metr jak dziennie położy 2 m2 płytek bo chodzi o precyzje wykonania żeby klient był zadowolony :) a najlepiej odrazu niech ta osoba montuje i wszystkie pozostałe rzeczy :) i czy ta łazienka jest z projektu projektanta (teraz to moda hehe ) ???
oszolom221
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 63
Rejestracja: 1 grudnia 2011, 20:11

Re: Układanie płytek ceramicznych

Post autor: oszolom221 »

w dodatku to jak podłoże jest krzywe to trzeba to wyprowadzić zaprawami wyrównawczymi :) to już dochodzą kolejne koszty tak że od całości to jest najlepsze rozwiązanie :P
kbolek194
Guru
Guru
Posty: 198
Rejestracja: 15 lutego 2010, 17:16

Re: Układanie płytek ceramicznych

Post autor: kbolek194 »

Proszę o jakieś namiary o świetnego i przede wszystkim sprawdzonego fachowca.
Awatar użytkownika
darroman
Guru
Guru
Posty: 145
Rejestracja: 3 września 2009, 11:54

Re: Układanie płytek ceramicznych

Post autor: darroman »

A ile za ułożenie średnio biorą. Ja obdzwoniłem kilka firm z ogłoszeń i straszne rozbieżności w cenach od 40 zł do 80 zł. A przy pytaniu zaznaczałem, że chodzi o 20 m prostej ściany bez półek, obudowy itp.
agnieszka w.
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 17 kwietnia 2012, 19:10

Re: Układanie płytek ceramicznych

Post autor: agnieszka w. »

Witam,ja już pisałam ona innych postach o firmie ,która u mnie pracowała do płytek też , u mnie super zrobili.U koleżanki zrobili dwie łazienki na poddaszu za niewielkie pieniądze, ale naprawdę pięknie . podaję namiar na nich 781640777
mała111
VIP
VIP
Posty: 532
Rejestracja: 24 sierpnia 2009, 22:23

Re: Układanie płytek ceramicznych

Post autor: mała111 »

Ja polecam firmę która układała mi kamień na tarasie z tego co się orientuję to płytkami się rownież zajmują ,bardzo konkretni ,dokładni ,przystępni cenowo , a przede wszystkim praca im się pali w rękach ,podaje numer 661-107-452 .Szczerze polecam :ok:
pola
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 31 maja 2013, 22:46

Re: Układanie płytek ceramicznych

Post autor: pola »

Nie można chyba określić, ile za metr.... bo to zależy od pomieszzcenia ( czy tzreba użyć jakieś zaprawy wyrównujace, czy są jakies półeczki, czy przycinanie pod kątem itp.) - tzreba podzwonić po fachowcach i umówić się na spotkanie i wycenę. Polecam fachowca od płytek ( i nie tylko) i jego super jakość - 515442929 - polecam!!!
kolorowaanka
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 1 sierpnia 2013, 13:45

Re: Układanie płytek ceramicznych

Post autor: kolorowaanka »

Osobiście bardziej mi odpowiadają, można je kupić na stronie magiakamienia.com.pl, są genialne - dobrze trzymają ciepło :)
Wind
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 255
Rejestracja: 5 grudnia 2014, 13:15
Lokalizacja: jasło i okolice

Re: Układanie płytek ceramicznych

Post autor: Wind »

40 zł za metr to za ułozenie samych płytek i to na równym podłozu.Jak dojdą cokoliki,albo wyrównywanie podłoża,z fugowaniem,podkuwaniem,gruntowaniem itd to cena robi sie o wiele wyższa.Tak wiec trzeba sie pytac dokładnie.
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 436
Rejestracja: 23 maja 2012, 22:32

Re: Układanie płytek ceramicznych

Post autor: kamil3 »

szybkie i profesjonalnie fachowe układnie płytek łazienki kompleksowo i fachowo profesjonalnie i rzetelnie

798349335

kadra specjalistów płytkarzy informacje telefonicznie :)
mateusz2566
Guru
Guru
Posty: 178
Rejestracja: 12 kwietnia 2011, 19:11

Re: Układanie płytek ceramicznych

Post autor: mateusz2566 »

kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 436
Rejestracja: 23 maja 2012, 22:32

Re: Układanie płytek ceramicznych

Post autor: kamil3 »

Kolego ja mam najlepszych płytkarzy w Polsce fach :D

info tel 798349335. :)
ODPOWIEDZ