Gdzie kupić okna pcv?

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
korzonek154
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 22 grudnia 2011, 12:30

Re: Gdzie kupić okna pcv?

Post autor: korzonek154 »

Polecam firmę Profil - Bud , koło ronda na szpital ul. lwowska . Mają w ofercie KBE, bardzo dobre okna i niedrogie
Awatar użytkownika
demon666
Guru
Guru
Posty: 120
Rejestracja: 14 sierpnia 2010, 12:07

Re: Gdzie kupić okna pcv?

Post autor: demon666 »

A ja polecam Majke z Harklowej.Naprawde dobre okna.I nie od pośredników tylko on jest producentem.I nie trzeba aż tyle czekać co u niektórych.
mieszkaniec
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 22 grudnia 2011, 16:05

Re: Gdzie kupić okna pcv?

Post autor: mieszkaniec »

Rok temu kupowałem okna w firmie EDOM na ul. Flotriańskiej, punkt ten polecił mi znajomy. Kupowałem okna VEKA, wiele punktów wtedy zwiedziłem, trochę poczytałem na internecie i teraz z dumą mogę polecić zarówno firmę EDOM jak i producenta okien. Okna na prawdę z najwyższej pułki a ceny dużo niższe niż u konkurencji. W tym roku znajomy też kupował okna i podobnie jak w moim przypadku EDOM zrobił najlepszą ofertę.
adi1
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 25 czerwca 2009, 19:17

Re: Gdzie kupić okna pcv?

Post autor: adi1 »

Ja polecam OKNA z Krakowa z oknoplastu.Okna sprawdzone ładne wykonanie i niema problemu z reklamacją w razie czego, bo firma istnieje ponad 15 lat.Oknoplast ma swój salon w Niegłowicach SAMBUD.
dudixx
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 22 grudnia 2011, 20:18

Re: Gdzie kupić okna pcv?

Post autor: dudixx »

Małe sprostowanie czyli Oknoplast to nic innego jak produkcja na profilu Veka , a w Jaśle vekę można wyhaczyć dużo taniej niż nabijać Oknoplastowi kieszonkę za marketing :hyhy: , apropos jeszcze oknoplastu radziłbym poczytać dogłębnie gdzieś w necie forum bo już nie takie dobre te okna mają a klienta kroją podwójnie http://www.stolarkavip.pl/prezentaja-wy ... pinie.html :cwaniak: , odnośnie profili to najbardziej wiodące są profile Veka , Brugmann . Za podpowiedź nie dziękuj stoisz :piwo: PZDR.
Ostatnio zmieniony 22 grudnia 2011, 21:13 przez dudixx, łącznie zmieniany 1 raz.
adi1
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 25 czerwca 2009, 19:17

Re: Gdzie kupić okna pcv?

Post autor: adi1 »

dudix może na jasle jest dużo sklepów co sprzedaje profil veka. Niby ten sam profil ale jest duża ruznica miedzy jednym a drugim producentem.Powiem ci szczerze jak ja kupowałem okna to przeszedłem większość salonów co sprzedają na tym profilu okna i nie widziałem takiego wykonania jak ma oknoplast wszystkie zgrzewy na nitkę niewidoczne.Ja się zdecydowałem na profil PLATINIUM według mnie ładne okno i nie widziałem w ich konkurencji ładniejszego,a co do ceny w innych salonach miałem większą wycenę na moją budowę na badziewnych profilach.
dudixx
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 22 grudnia 2011, 20:18

Re: Gdzie kupić okna pcv?

Post autor: dudixx »

adi1 pisze:dudix może na jasle jest dużo sklepów co sprzedaje profil veka. Niby ten sam profil ale jest duża ruznica miedzy jednym a drugim producentem.Powiem ci szczerze jak ja kupowałem okna to przeszedłem większość salonów co sprzedają na tym profilu okna i nie widziałem takiego wykonania jak ma oknoplast wszystkie zgrzewy na nitkę niewidoczne.Ja się zdecydowałem na profil PLATINIUM według mnie ładne okno i nie widziałem w ich konkurencji ładniejszego,a co do ceny w innych salonach miałem większą wycenę na moją budowę na badziewnych profilach.
Mercedes też kiedyś był porządny :super: oczywiście bez obrazy dla użytkowników :padam:
adi1
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 25 czerwca 2009, 19:17

Re: Gdzie kupić okna pcv?

Post autor: adi1 »

Wole złego mercedesa niż dobrego malucha :rotfl:
dudixx
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 22 grudnia 2011, 20:18

Re: Gdzie kupić okna pcv?

Post autor: dudixx »

adi1 pisze:wszystkie zgrzewy na nitkę niewidoczne.
poczytaj które zgrzewy są wytrzymalsze technologicznie :oczami: i gdzie okno może najszybciej pęknąć ( z jakim zgrzewem)
adi1
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 25 czerwca 2009, 19:17

Re: Gdzie kupić okna pcv?

Post autor: adi1 »

Nie wiem nie znam się na tym ale według mnie okno zamontowane niema prawa pęknąć na zgrzewie.
adi1
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 25 czerwca 2009, 19:17

Re: Gdzie kupić okna pcv?

Post autor: adi1 »

tak w ogóle myślę że kolega Dutixx to chyba z konkurenci z koro ma tyle anty reklamy dla tej firmy
Awatar użytkownika
swiecny
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 20 grudnia 2011, 19:44

Re: Gdzie kupić okna pcv?

Post autor: swiecny »

Przeszedłem przez wymienione sklepy i jeszcze 2 inne i najlepszą ofetę ma EDOM na folrianskiej i chemnix ale jeszcze po pytam, co mi tam. :)
Awatar użytkownika
kleszczkleszcz
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 290
Rejestracja: 13 grudnia 2009, 21:56
Lokalizacja: Jasło

Re: Gdzie kupić okna pcv?

Post autor: kleszczkleszcz »

nie pamiętam nazwy firmy ale ona znajduje się w rynku tam gdzie deptak troszkę droższe są okienka ale czeka się tyle ile powiedzą i naprawdę po samym wyglądzie widać ze są naprawdę solidnie zrobione.
dudixx
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 22 grudnia 2011, 20:18

Re: Gdzie kupić okna pcv?

Post autor: dudixx »

adi1 pisze:tak w ogóle myślę że kolega Dutixx to chyba z konkurenci z koro ma tyle anty reklamy dla tej firmy
nie anty reklamy i z żadnej konkurencji tylko nie awsze w parze idzie to co drogie to dobre uważam osobiście za mocno przereklamowany oknoplast i tyle a hobbystycznie interesuję się techniką budowlaną i trochę już też rozeznawałem się odnośnie stolarki PCV :P , kazdy ma swój wybór i późniejszą eksplatację . Pzdr
ewa.kurska
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 21 grudnia 2011, 20:50

Re: Gdzie kupić okna pcv?

Post autor: ewa.kurska »

Kupowałam wszystkie okna (część PCV i jedno duże ALU) oraz drzwi balkonowe u Pana Zbigniewa Osowskiego (naprzeciwko policji) w zeszłym roku. Ceny naprawdę OK bo porównywałam z innymi w Jaśle, jakość OK, montarz OK. Polecam z czystym sumieniem
ODPOWIEDZ