Gdzie można kupić ubrania ciążowe

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
magda17191
Guru
Guru
Posty: 148
Rejestracja: 12 października 2011, 22:41

Gdzie można kupić ubrania ciążowe

Post autor: magda17191 »

Witajcie dziewczyny . mam pytanie mozecie wypowiedziec sie na temat gdzie znajduja sie w Jasle sklepy z odzieza ciążową?? :)
Anuskaaa18
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 27 maja 2009, 19:39
Lokalizacja: Trzeci wymiar

Re: Gdzie można kupić ubrania ciążowe

Post autor: Anuskaaa18 »

Zdaje się, że jedyny sklep jest na przeciw Kościoła Franciszkanów, ale nie ma tam nic ciekawego.
Ja od siebie polecam Allegro.pl :)
magda17191
Guru
Guru
Posty: 148
Rejestracja: 12 października 2011, 22:41

Re: Gdzie można kupić ubrania ciążowe

Post autor: magda17191 »

no dobrze allegro ale czy przychodzą rzeczy taki jakie sie zamowi jesli chodzi o rozmiar i wogole??:)
Flowerekk
Guru
Guru
Posty: 158
Rejestracja: 21 maja 2009, 18:00

Re: Gdzie można kupić ubrania ciążowe

Post autor: Flowerekk »

Ja większość rzeczy kupiłam w Rzeszowie.. są dwa bardzo fajne sklepy- jeden w full markecie, drugi w Plazie Rzeszów, ale mam o tyle dobrą sytuację, że w Rzeszowie jestem średnio raz w tygodniu, więc zakupy były przy okazji. Na allegro zamówiłam jedną sukienkę jeansową- z rozmiarem trafiłam :)
magda17191
Guru
Guru
Posty: 148
Rejestracja: 12 października 2011, 22:41

Re: Gdzie można kupić ubrania ciążowe

Post autor: magda17191 »

o widzisz no to super:) ja sie własnie zastanawiam gdze sa sklepy takie własnie:)mimo ze jestem w 6miesiącu to nie przytyłąm tak bardzo jak nie ktore dziewczyny no ale wiadomo brzyszek jest no i trzeba cos odpowowiednio do figury dopasowac:)
kasiak
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 22 stycznia 2011, 16:30

Re: Gdzie można kupić ubrania ciążowe

Post autor: kasiak »

Jeśli którąś z Was interesuje rozmiar S to bardzo tanio odsprzedam 3 pary spodni ciążowych i 2 bluzeczki ciążowe. Ja już na szczęście urodziłam więc z chęcią się tych rzeczy pozbędę.
magda17191
Guru
Guru
Posty: 148
Rejestracja: 12 października 2011, 22:41

Re: Gdzie można kupić ubrania ciążowe

Post autor: magda17191 »

mogą ci sie jewszcze przydac:) no spodnie by mi sie przydaly bardzo ale niestety jestem troche wieksza;) hehe
Awatar użytkownika
Laura Diaz
VIP
VIP
Posty: 500
Rejestracja: 10 października 2007, 11:45
Lokalizacja: Jasło

Re: Gdzie można kupić ubrania ciążowe

Post autor: Laura Diaz »

W Jaśle jest jeden jedyny sklep, a ceny jak z kosmosu. Ja spodnie kupiłam w Krośnie w takim małym sklepiku koło Targowicy, bardzo miła pani tam sprzedaje, a portki o niebo tańsze, niż w Jaśle :ok: resztę rzeczy kupowałam na allegro, mniej więcej trafiłam z rozmiarem :oczami:
aleczka
Guru
Guru
Posty: 184
Rejestracja: 5 października 2010, 10:57

Re: Gdzie można kupić ubrania ciążowe

Post autor: aleczka »

ja ciążowe rzeczy kupiłam w krośnie na bazarach i nie narzekałam ,w miarę się trzymały i nawet schowałam głęboko do szafy gdybym jeszcze potrzebowała.ale to są ciuchy w których chodzi się 3-4miesiące więc niema co wydawać na nie fortuny. :]
sweterek w serek
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 18 marca 2012, 18:02

Re: Gdzie można kupić ubrania ciążowe

Post autor: sweterek w serek »

Jeśli mowa o Krośnie to jest jeszcze sklepik na Podwalu. Zaraz za rondem po stronie rynku.
Awatar użytkownika
Aganieszka
Guru
Guru
Posty: 109
Rejestracja: 4 stycznia 2010, 19:10
Lokalizacja: Dżasełko

Re: Gdzie można kupić ubrania ciążowe

Post autor: Aganieszka »

Ja spodnie kupiłam w Krośnie na rynku, ale nie zaraz przy głównej drodze, a w głębi budek. Będąc w ciąży i nie mogąc w Jaśle nic kupić wielokrotnie zastanawiałam się, czy samej nie otworzyć sklepu/budki z odzieżą dla ciężarnych - szlag mnie trafiał, że w 40tys. mieście nie można nic kupić z klasą, modnego i kolorowego i w przystępnej cenie. We wspominanym wcześniej sklepie ubrania są chyba na 40-letnie ciężarne, a co z młodszymi i odważnymi :cisza:

Ciekawa jestem, czy po otwarciu np. budki na jasielskim bazarze miałabym klientki? Pozdrawiam wszystkie :hyhy: :hyhy: :hyhy: ciężarne
dawm123
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 25 czerwca 2012, 04:18

Re: Gdzie można kupić ubrania ciążowe

Post autor: dawm123 »

I w ubraniu smalltao.com zakupu, styl macierzyńskiego z tej strony i niedrogie.
Ona :)
Guru
Guru
Posty: 152
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:45

Re: Gdzie można kupić ubrania ciążowe

Post autor: Ona :) »

Jeśli chodzi o ubrania ciążowe to niedawno na ulicy Rejtana otworzono sklep z odzieżą ciążową i wszystkimi potrzebnymi dla dzidziusia rzeczami :) Ulica Rejtana galeria Villa Moda,bodajże się to nazywa ;)
dawm123
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 25 czerwca 2012, 04:18

Re: Gdzie można kupić ubrania ciążowe

Post autor: dawm123 »

W smalltao.com Istnieje wiele stylów macierzyństwa, a cena jest bardzo przystępna, możesz iść i zobaczyć.
Madzia...
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 5 lutego 2008, 18:01
Lokalizacja: Trzcinica

Re: Gdzie można kupić ubrania ciążowe

Post autor: Madzia... »

Na przeciw Kościola Franciszkanów już nie ma sklepu. Jest nowy na Rejtana. Póki co to ceny mają bardzo przystępne. W Krośnie na rynku ceny spodni są bardzo drogie :/
ODPOWIEDZ