kamerzysta i fotograf na wesele???

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
batonikjaslo
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 1 września 2012, 20:49

Re: kamerzysta i fotograf na wesele???

Post autor: batonikjaslo »

Polecam Studio Filmowe "FILMEX" z Jasła. Ekipa foto-video profesjonalnie i indywidualnie podchodzi do każdego zlecenia.
pack
Obyty
Obyty
Posty: 56
Rejestracja: 11 września 2012, 18:46

Re: kamerzysta i fotograf na wesele???

Post autor: pack »

a ile biora za wesele
Maja321
Guru
Guru
Posty: 179
Rejestracja: 29 sierpnia 2012, 22:16

Re: kamerzysta i fotograf na wesele???

Post autor: Maja321 »

pack pisze:a ile biora za wesele
3200, no nie mało :kwasny: a aż takich rewelacji niema.
pack
Obyty
Obyty
Posty: 56
Rejestracja: 11 września 2012, 18:46

Re: kamerzysta i fotograf na wesele???

Post autor: pack »

3200 coś chyba przesadziłaś strasznie drogo a co w tym jest pakiecie za 3200
medvedik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 201
Rejestracja: 17 grudnia 2010, 08:13

Re: kamerzysta i fotograf na wesele???

Post autor: medvedik »

batonikjaslo pisze:Polecam Studio Filmowe "FILMEX" z Jasła. Ekipa foto-video profesjonalnie i indywidualnie podchodzi do każdego zlecenia.
„FILMEX”. Stanowczo NIE Odradzam wszystkim, którzy mimo niskiej ceny chcą się skusić na tą firmę, której jeden właściciel (pseudo kamerzysta się wszystkim zajmuje) i jak mówi dla mieszkańców jasła zniżka 50 zł Filmy w jego wykonaniu są z lat 90 Można to obejrzeć na stronach, które prezentuje. Filmy w jego wykonaniu są .... gościa czepie rękami co widać na filmach, we wstawkach jakieś bąbelki serduszka co jest śmieszne. Jak poszedłem z ciekawości zobaczyć co prezentuje już po wejściu do domu chciałem wyjść i nawet nie chciało mi się oglądać jego efektów. Wypadało jednak chwile posiedzieć porobić dobre wrażenie i wyjść co też i tak uczyniłem. Jednym słowem daleko mu brakuje do wykonania innych osób które się tym zajmują !!!
bubble
Obyty
Obyty
Posty: 55
Rejestracja: 12 marca 2010, 16:42

Re: kamerzysta i fotograf na wesele???

Post autor: bubble »

medvedik pisze:gościa czepie rękami
Ha ha ha ha, świetne stwierdzenie! Kurcze, widocznie "dobre, mocne" wesela musi mieć :hyhy:
batonikjaslo
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 1 września 2012, 20:49

Re: kamerzysta i fotograf na wesele???

Post autor: batonikjaslo »

pack pisze:a ile biora za wesele
Ale o kogo Ci chodzi konkretnie?
Arturmag
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 60
Rejestracja: 22 czerwca 2011, 13:06

Re: kamerzysta i fotograf na wesele???

Post autor: Arturmag »

żeby było ciekawiej zabawniej i mieć w ten niezapomniany jedyny dzień ciekawą atrakcję skorzystaj z naszych usług
Zapewniamy świetną zabawę dla dzieci jak i dla dorosłych!
Załączniki
plakat7.jpg
pack
Obyty
Obyty
Posty: 56
Rejestracja: 11 września 2012, 18:46

Re: kamerzysta i fotograf na wesele???

Post autor: pack »

OGOLNIE MI CHODZI ILE BIORA KAMERZYSCI NA MAX I NA MINIMUM.
batonikjaslo
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 1 września 2012, 20:49

Re: kamerzysta i fotograf na wesele???

Post autor: batonikjaslo »

To wszystko zależy czy weźmiesz firmę oferującą foto-video (pełny pakiet), czy osobno kamerzystę i fotografa. Z tego co się orientuje to cena za filmowanie waha się od 800 do 1200 zł, a fotograf w granicach 800 - 1500 zł.
pack
Obyty
Obyty
Posty: 56
Rejestracja: 11 września 2012, 18:46

Re: kamerzysta i fotograf na wesele???

Post autor: pack »

dzieki za podanie cen a jak dlugo trwa taki film z wesela sredni czas????
amaro87
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 26 marca 2012, 12:01

Re: kamerzysta i fotograf na wesele???

Post autor: amaro87 »

Ustalasz sam z kamerzystą. U mnie film trał ponad 5 godz ale miałem też wersję krótka ok 1 godz ale to było super
pack
Obyty
Obyty
Posty: 56
Rejestracja: 11 września 2012, 18:46

Re: kamerzysta i fotograf na wesele???

Post autor: pack »

A JAKIEŚ TEŻ FUL HD SIĘ REKLAMUJĄ TO ZA DOPŁATA ROBIĄ I CO TO FUL HD JEST?
batonikjaslo
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 1 września 2012, 20:49

Re: kamerzysta i fotograf na wesele???

Post autor: batonikjaslo »

medvedik pisze:
batonikjaslo pisze:Polecam Studio Filmowe "FILMEX" z Jasła. Ekipa foto-video profesjonalnie i indywidualnie podchodzi do każdego zlecenia.
„FILMEX”. Stanowczo NIE Odradzam wszystkim, którzy mimo niskiej ceny chcą się skusić na tą firmę, której jeden właściciel (pseudo kamerzysta się wszystkim zajmuje) i jak mówi dla mieszkańców jasła zniżka 50 zł Filmy w jego wykonaniu są z lat 90 Można to obejrzeć na stronach, które prezentuje. Filmy w jego wykonaniu są .... gościa czepie rękami co widać na filmach, we wstawkach jakieś bąbelki serduszka co jest śmieszne. Jak poszedłem z ciekawości zobaczyć co prezentuje już po wejściu do domu chciałem wyjść i nawet nie chciało mi się oglądać jego efektów. Wypadało jednak chwile posiedzieć porobić dobre wrażenie i wyjść co też i tak uczyniłem. Jednym słowem daleko mu brakuje do wykonania innych osób które się tym zajmują !!!
Szanowny krytyku filmowy!!! Jestem przekonany, że Twoje działania mają na celu zwalczanie konkurencji poprzez oczernianie innych. Krytykujesz jedną firmę, czemu nie skrytykujesz pozostałe firmy powiatu jasielskiego. Zastanów się nad sobą!!!, bo w efekcie twoich działań możesz narobić sobie wielu wrogów. Jak nie podoba Ci się dana firma ( a na "FILMEX" to masz chyba uczulenie, że aż wysypka nie daje żyć), to zachowaj to dla siebie. Pamiętaj, że to TOBIE się nie podoba podczas, gdy inni są zachwyceni. Niepisana zasada mówi, że lepiej jest chwalić niż ganić. Radzę ci, dostosuj się do niej, a będzie Ci lepiej w życiu.
pack
Obyty
Obyty
Posty: 56
Rejestracja: 11 września 2012, 18:46

Re: kamerzysta i fotograf na wesele???

Post autor: pack »

krytyków teraz nie brakuje !!!!
OWSZEM MOŻNA OSTRZEGAĆ JAKBY KAMERZYSTA BYŁ JAKIMŚ OSZUSTEM NP LUB ZŁODZIEJEM PIJAKIEM ITP.
ALE KAŻDY KAMERZYSTA MA JAKIEŚ DEMO DO POKAZANIA I MŁODZI WIDZĄ CO BIORĄ TAKŻE KRYTYKA JEST TU NIE NA MIEJSCU
ZE BRZYDKO TRZĘSIE OBRAZEM... PRZED ZAMÓWIENIEM KAMERZYSTY OGLĄDNIJCIE JEGO PRACE I WTEDY ZDECYDOWAĆ CZY BĘDZIE WAM SIĘ PODOBAĆ A NIE KRYTYKA .

.
ODPOWIEDZ