Salon fryzjerski Trendy Hair Fashion Jasło

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
garfild
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 25 lutego 2011, 16:53

Salon fryzjerski Trendy Hair Fashion Jasło

Post autor: garfild »

Witam!!
Chciałam spytać co wiecie na temat tego salonu fryzjerskiego. Korzystał ktoś już z Was z ich usług. Od lat borykam się z problemem doboru fryzury ,ponieważ mam kręcone, długie włosy, więc każdy fryzjer odsyła mnie z kwitkiem .
Jedynie mogę liczyć na cieniowanie i ewentualnie zmianę długości.Chciałabym przejść małą metamorfozę, ale w Jaśle nie wiem do kogo uderzyć, żeby naprawdę udzielił profesjonalnej porady.
Byłabym wdzięczna za jakieś propozycje z Waszej strony jeśli nie ten salon to może gdzieś indziej. :niepewny:
onomatopeja
Guru
Guru
Posty: 122
Rejestracja: 8 lutego 2012, 22:10

Re: Salon fryzjerski Trendy Hair Fashion Jasło

Post autor: onomatopeja »

ja polecam rzeszów.. na grunwaldzkiej jest salon LORETTE (niedaleko Graffiki) tam jest Gosia.. mistrzyni..
madzia62
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 15 stycznia 2012, 20:27

Re: Salon fryzjerski Trendy Hair Fashion Jasło

Post autor: madzia62 »

Do tej pory skorzystałam raz - obcinanie włosów, bardzo gęste, nie jest łatwo stworzyć ciekawą linię. Pani poradziła sobie doskonale - wyszłam zadowolona. Obsługa jest super, serwują niezłą kawę :). Chyba nie żałują na szkolenie - pani była bardzo profesjonalna. Osobiście polecam - decyzja jednak należy do Ciebie ;)
Taranee
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 28 lutego 2012, 18:46

Re: Salon fryzjerski Trendy Hair Fashion Jasło

Post autor: Taranee »

Ja jednak nie polecam tego salonu;((
czarnulka221
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 4 maja 2012, 16:16

Re: Salon fryzjerski Trendy Hair Fashion Jasło

Post autor: czarnulka221 »

Ja rownierz nie polecam tego zakladu poniewarz czesalam sie tam na wesele i moja fryzura nie wytrzymala nawet mszy w kosciele zaplacilam 80 zl
madzia62
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 15 stycznia 2012, 20:27

Re: Salon fryzjerski Trendy Hair Fashion Jasło

Post autor: madzia62 »

Ciekawostka! A ja z dużą uwagą przeczytałam artykuł na temat akcji Metamorfozy. Zobaczcie zdjęcia tych wspaniałych dziewczyn. Z niecierpliwością czekam na kolejna edycję - mam nadzieję, że uda mi się "załapać".
wojasxxx
Guru
Guru
Posty: 130
Rejestracja: 14 stycznia 2012, 09:42
Lokalizacja: Jasło

Re: Salon fryzjerski Trendy Hair Fashion Jasło

Post autor: wojasxxx »

Podbijanie w głupi sposób wątku nie doda wam klientek,tym bardziej że opinie są takie sobie:(
madzia62
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 15 stycznia 2012, 20:27

Re: Salon fryzjerski Trendy Hair Fashion Jasło

Post autor: madzia62 »

wojasxxx pisze:Podbijanie w głupi sposób wątku nie doda wam klientek,tym bardziej że opinie są takie sobie:(
Przyznam szczerze, że to, czy ten salon bedzie mial klientów, czy też nie, specjalnie mnie nie interesuje. Zabrałam głos ponieważ przeczytałam artykuł na temat Metamorfoz, obejrzałam zdjęcia i uważam, że to, jak zmienili te dziewczęta jest naprawdę imponujące. I tyle.
papi
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 7 maja 2012, 14:12

Re: Salon fryzjerski Trendy Hair Fashion Jasło

Post autor: papi »

Ja korzystam z ich usług od jakiegoś czasu.Mogę napisać tak-profesjonalne podejście do klienta,miła obsługa i znajomość fachu.A fryzura mimo,że ta sama od pierwszej wizyty zawsze robi wrażenie.
Nana
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 66
Rejestracja: 7 maja 2012, 18:26

Re: Salon fryzjerski Trendy Hair Fashion Jasło

Post autor: Nana »

Hej:) a z kogo usług korzystałaś??? bo chcialabym cos zmienic i nie wiem do kogos isc
Limona
Weteran
Weteran
Posty: 75
Rejestracja: 10 maja 2006, 20:49
Lokalizacja: Jasło

Re: Salon fryzjerski Trendy Hair Fashion Jasło

Post autor: Limona »

papi pisze:Ja korzystam z ich usług od jakiegoś czasu.Mogę napisać tak-profesjonalne podejście do klienta,miła obsługa i znajomość fachu.A fryzura mimo,że ta sama od pierwszej wizyty zawsze robi wrażenie.
Nana pisze:Hej:) a z kogo usług korzystałaś??? bo chcialabym cos zmienic i nie wiem do kogos isc


Hmm... pewnie 1 osoba a dwa nicki... zaraz pewnie 3 się utworzy i powstanie Święta Trójca :wstyd:

Takie reklamowanie się na siłę nie świadczy dobrze o salonie :) Są inne i bardziej skuteczne formy reklamy ale chyba właściciel/właścicielka tego salonu powinna/powinien wiedzieć jakie.

Co do salonu to już wypowiadałam się na ten temat w innym wątku. Strzyżenie ok ale co do reszty usług to nie wiem, bo nie korzystałam i raczej już nie skorzystam.
papi
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 7 maja 2012, 14:12

Re: Salon fryzjerski Trendy Hair Fashion Jasło

Post autor: papi »

Nana pisze:Hej:) a z kogo usług korzystałaś??? bo chcialabym cos zmienic i nie wiem do kogos isc
Polecamp. Monike-naprawde warto zwłaszcza jak chcesz coś zmienić w swym uczesaniu.
papi
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 7 maja 2012, 14:12

Re: Salon fryzjerski Trendy Hair Fashion Jasło

Post autor: papi »

Limona pisze:
papi pisze:Ja korzystam z ich usług od jakiegoś czasu.Mogę napisać tak-profesjonalne podejście do klienta,miła obsługa i znajomość fachu.A fryzura mimo,że ta sama od pierwszej wizyty zawsze robi wrażenie.
Nana pisze:Hej:) a z kogo usług korzystałaś??? bo chcialabym cos zmienic i nie wiem do kogos isc


Hmm... pewnie 1 osoba a dwa nicki... zaraz pewnie 3 się utworzy i powstanie Święta Trójca :wstyd:

Takie reklamowanie się na siłę nie świadczy dobrze o salonie :) Są inne i bardziej skuteczne formy reklamy ale chyba właściciel/właścicielka tego salonu powinna/powinien wiedzieć jakie.

Co do salonu to już wypowiadałam się na ten temat w innym wątku. Strzyżenie ok ale co do reszty usług to nie wiem, bo nie korzystałam i raczej już nie skorzystam.
Ja nikogo na siłę nie reklamuję,byłam,chodzę i zamierzam chodzić i korzystać z usług Trandy Hair Fashion więc jeśli ktoś pyta odpowiadam.
Nana
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 66
Rejestracja: 7 maja 2012, 18:26

Re: Salon fryzjerski Trendy Hair Fashion Jasło

Post autor: Nana »

To ja sie pewnie wybiore i po wizycie napisze moje zdanie:) a ma ktos do nich namiary??
papi
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 7 maja 2012, 14:12

Re: Salon fryzjerski Trendy Hair Fashion Jasło

Post autor: papi »

Trendy Hair Fashion Jasło Galeria Panorama ulica jak się nie mylę PCK tel 13 4450591.Polecam gorąco p.Monikę.A przed wizyta,jeśłi chcesz poczytaj o ich akcji METAMORFOZY i zagladnij jak sie zmieniły Panie.Ja ze swojej fryzury,którą mi Panie w salonie poleciły jestem bardzo zadowolona,a zmieniłam nie tylko długość włosów ale i kolor.
ODPOWIEDZ