Praca, czy ktoś szuka pracownika

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
teddy_13
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 17 grudnia 2013, 17:28

Re: Praca, czy ktoś szuka pracownika

Post autor: teddy_13 »

Odświeżę trochę stary temat, obecnie szukam pracy, może ktoś zna jakieś oferty albo przynajmniej doradzi gdzie podejść podpytać?
Wiem że każdy boi się o swoją posadę i nie poleci tu swojej firmy nawet gdyby wiedział że planują zatrudnić kogoś nowego. Jeżeli nie chcesz pisać na forum, napisz do mnie prywatną wiadomość, każda sugestia mi się przyda. Pamiętaj że i Ty możesz tu kiedyś prosić o pomoc w znalezieniu zajęcia.
Osoby które piszą "w internecie możesz sobie szukać, siedzisz i nigdzie nie wyjdziesz" uprzedzę, że jednak chodzę i pytam, lecz niestety już nie wiem gdzie pytać i gdzie zanosić CV.

Pozdrawiam wszystkich pomocnych
teddy_13
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 17 grudnia 2013, 17:28

Re: Praca, czy ktoś szuka pracownika

Post autor: teddy_13 »

Nikt nic nie podpowie?
marcin2121
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 14 maja 2014, 21:53

Re: Praca, czy ktoś szuka pracownika

Post autor: marcin2121 »

witam
Mogę ci zaoferować pracę w firmie odszkodowawczej DRB, prosta umowa, jasne warunki. Pracujesz tyle ile chcesz i sam jestes sobie szefem :)
Praca polega na spisywaniu spraw osób ktore zostaly poszkodowane w wypadkach drogowych. na terenie miasta wypadkow jest mnostwo, wiec i pracy do zrobienia. Praca jedynie wymaga zaangażowania a zarobki to prowizja w %, która nie kiedy przekracza 5 000 zł od jednej sprawy.
telefon do mnie 530 377 900
Awatar użytkownika
Laura Diaz
VIP
VIP
Posty: 500
Rejestracja: 10 października 2007, 11:45
Lokalizacja: Jasło

Re: Praca, czy ktoś szuka pracownika

Post autor: Laura Diaz »

marcin2121 pisze:witam
Mogę ci zaoferować pracę w firmie odszkodowawczej DRB, prosta umowa, jasne warunki. Pracujesz tyle ile chcesz i sam jestes sobie szefem :)
Praca polega na spisywaniu spraw osób ktore zostaly poszkodowane w wypadkach drogowych. na terenie miasta wypadkow jest mnostwo, wiec i pracy do zrobienia. Praca jedynie wymaga zaangażowania a zarobki to prowizja w %, która nie kiedy przekracza 5 000 zł od jednej sprawy.
telefon do mnie 530 377 900

No widzicie, jest praca w Jaśle ;)
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: Praca, czy ktoś szuka pracownika

Post autor: kociamberek »

marcin2121 pisze:witam
Mogę ci zaoferować pracę w firmie odszkodowawczej DRB, prosta umowa, jasne warunki. Pracujesz tyle ile chcesz i sam jestes sobie szefem :)
Praca polega na spisywaniu spraw osób ktore zostaly poszkodowane w wypadkach drogowych. na terenie miasta wypadkow jest mnostwo, wiec i pracy do zrobienia. Praca jedynie wymaga zaangażowania a zarobki to prowizja w %, która nie kiedy przekracza 5 000 zł od jednej sprawy.
telefon do mnie 530 377 900
to już nie pracuje pan w ovb ?
Awatar użytkownika
zielony87
VIP
VIP
Posty: 1395
Rejestracja: 27 lutego 2013, 22:08

Re: Praca, czy ktoś szuka pracownika

Post autor: zielony87 »

Laura Diaz pisze:No widzicie, jest praca w Jaśle
No jest jest,tylko widać jaka.Tego typu ofert,różnych "cudownych sposobów na wzbogacenie się" jest w internetach od groooma i jeszcze trochę.Tak dużo,że człowiek normalnie ma wątpliwości czy jakakolwiek praca przez internet czy możliwa do znalezienia z wykorzystaniem internetu jeszcze jest pracą czy już kręci się wokół jakiegoś wałka... ;)
witam
Mogę ci zaoferować pracę w firmie odszkodowawczej DRB, prosta umowa, jasne warunki. Pracujesz tyle ile chcesz i sam jestes sobie szefem :)
Praca polega na spisywaniu spraw osób ktore zostaly poszkodowane w wypadkach drogowych. na terenie miasta wypadkow jest mnostwo, wiec i pracy do zrobienia. Praca jedynie wymaga zaangażowania a zarobki to prowizja w %, która nie kiedy przekracza 5 000 zł od jednej sprawy.
Tłumacząc tą ofertę pracy na język Polski: Najbardziej poj****y sposób pracy u kogoś: "samozatrudnienie" - płać samodzielnie wszystkie składki i miej z tego wielkie g... (No możesz ewentualnie przedstawiać się jako przedsiębiorca i może zaczniesz popierać Korwina jak od tego oszalejesz)..Samozatrudnienie opłaca się gdybyś to ty zgarniał główny zysk z całego tego interesu,samozatrudnienie jako podwykonawca jeśli nie masz wystarczająco silnej pozycji - nonsens...
Twierdzi to po to żeby złapać frajera do takiej roboty.Bo taaaak w Jaśle codziennie dochodzi do istotnych wypadków,co chwila ktoś kasuje drogie auto ;)Musisz się naszukać tych wypadków i rozbitych aut by cokolwiek zarobić,ale za to jesteś mamiony,że może któregoś dnia ktoś rozwali naprawdę drogą brykę i wtedy trafi ci się niczym przy trafieniu minimum 7 liczb w multilotka to 5000 zł. :rotfl:

Jasło to ZŁE miejsce do szukania pracy,w Jaśle jest straszna posucha w tym względzie,chcieliby tylko na staż albo inaczej za darmo. Jak się dalej jeździ poza Jasło - no niby praca bywa,ale tak płacą,że nie sposób nazwać tego rewelacją.No dobre i to co dają,niby w domu się nie wysiedzi ale jak się odliczy koszty dojazdu to są pewnie bezrobotni (co prawda z ponad 20 letnim stażem) co mają wyższe zasiłki... Jeśli ktoś ma aktualne informacje jak z ewentualnymi szansami na zatrudnienie w Krakowie jest obecnie - korporacje i nie tylko oraz ceny to również będę wdzięczny za info.Informacja o tym,czy nie za późno składać też na jakieś wyjazdy również mile widziana...
Bo na tym naszym kochanym Podkarpaciu to jak nie ma się znajomości to prędzej się garba można dorobić chyba niż sensownych pieniędzy... Albo od święta można zobaczyć "skutecznego" ministra od bezrobocia który jest tak skuteczny,że też szuka pracy za granicą...
marcin2121
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 14 maja 2014, 21:53

Re: Praca, czy ktoś szuka pracownika

Post autor: marcin2121 »

Zielony97 wiem, ze hejt z Twoich słów ma na celu pokazanie użytkownikom że praca w branży w której nikt nad Tobą nie stoi, nie oczekuję byś się nie spóźniał do pracy i wychodził po min. 8h tyrania jest nieopłacalna bo czemu sam masz nie być dla siebie "panem" a Ci co Cię wprowadzili/zatrudnili zamiast gonić do roboty mówią i podpowiadają jak pracować. Ale po co się odzywać jak się nie ma pojęcia?
Nie szukam frajera to po pierwsze, szukam ludzi którzy rozumieją system jaki panuje w pracy gdy masz jasno określone warunki pod tytułem :" 10zł/h praca od 8-10h dziennie czasem w soboty... " czyli najnormalniejsza umowa o dzieło :) Nie wiem czy sobie zdajesz sprawę, ale jeśli ty pracujesz to Twój szef/kierownik przejmują tą należyta pensję dając Tobie ten "maleńki" procent z tego co on zarobił w postaci 2000zł jak masz farta(mówimy o Jaśle)....
A i gdybyś czytał ze zrozumieniem to mógłbyś dostrzec ze mowa tu o POSZKODOWANYCH(czyli podmiotem działań są ludzie) a nie "droga bryka" .Czyli jakokolwiek wypadek samochodowy/komunikacyjny to "potencjalny klient" któremu trzeba pomóc, bo tak jak Ty wiekszość nie ma pojęcia w tym temacie . A tak swoją drogą, zapraszam Cię na spotkanie INFORMACYJNE, które już nie długo odbedzię sie w Jaśle odnośnie tego czym firma sie zajmuję :) Napiszę na forum dokładnie kiedy bedzię :)
Awatar użytkownika
winiarz171
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 414
Rejestracja: 28 marca 2008, 15:31
Lokalizacja: Jasło -okolice

Re: Praca, czy ktoś szuka pracownika

Post autor: winiarz171 »

szukam ludzi którzy rozumieją system jaki panuje w pracy gdy masz jasno określone warunki pod tytułem :" 10zł/h praca od 8-10h dziennie czasem w soboty... " czyli najnormalniejsza umowa o dzieło :)
Najnormalniejszą umową dla pracownika jest umowa o pracę. Jeśli pracodawca oferuję umowę zlecenie to już coś z nim jest nie tak, zastanowłbym się nad taką pracą. Fakt jest taki że tutejsi pracodawcy w większości kręcą, a później pracownik nie ma żadnych praw gdyż nie broni go KP
Awatar użytkownika
Laura Diaz
VIP
VIP
Posty: 500
Rejestracja: 10 października 2007, 11:45
Lokalizacja: Jasło

Re: Praca, czy ktoś szuka pracownika

Post autor: Laura Diaz »

Pokażcie mi firmę w Jaśle, która daje umowę o pracę na czas nieokreślony, najlepiej zaraz po okresie próbnym :| Fakt, można znaleźć w J. pracę bez znajomości, ale trzeba albo być za..iście dobrym i nie mieć wielkich oczekiwać płacowych, albo oszukać się dłuuugi czas :znudzony: osobiście niedawno porzuciłam Jasło na rzecz innego miasta i nie narzekam, ale co się w Jasełku oszukałam pracy, to moje :dobani:
Versal
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 243
Rejestracja: 1 marca 2012, 15:00

Re: Praca, czy ktoś szuka pracownika

Post autor: Versal »

kingsofleon pisze:
Mateuszdmks pisze:W Krakowie jest dobra praca
Zależy dla kogo. Znasz biegle angielski + studia to się załapiesz w jakieś korporacji, ale nie każdy spełnia te warunki. Pracwałem i w Krakowie, owszem, pracę można znaleźć jak ktoś chce, ale manna nigdzie z nieba nie leci :)

dobra tzn ile za godzine ?12 netto ?
teddy_13
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 17 grudnia 2013, 17:28

Re: Praca, czy ktoś szuka pracownika

Post autor: teddy_13 »

Odświeżam temat
viktoria11
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 28 sierpnia 2010, 12:40

Re: Praca, czy ktoś szuka pracownika

Post autor: viktoria11 »

zależy jakiej pracy szukasz teraz była niedawno rekrutacja do Kaufland w Krośnie przyjmą ponad 70 osób do mnie babka właśnie wczoraj dzwoniła z ofertą ale już znalazłam gdzie indziej. i tam oferty były od pracownika administracyjnego, poprzez kierowników, księgowych do kasjerów także było ich kilka:) ofert jest naprawdę dużo na różnych portalach tylko trzeba codziennie je przeglądać żeby najlepiej być jednym z pierwszych co wyślą podanie bo potem jak widzę że jest tysiąc odsłon to podejrzewam że już mogą nawet nie otworzyć twojego cv. zależy czego szukasz ostatnio mój znajomy został przyjęty do BWI do Erco są przyjęcia do Nowego Stylu (jeśli znasz dobrze j. ang to była oferta do obsługi klienta do Krosna) do ZPRE Jedlicze ( mój znajomy pracował tam w marketingu i nie narzekał) do ZUS Jasło do obsługi wniosków komorniczych widziałam że po informatyce ludzie próbowali, no jest tego trochę ale i kandydatów nie brakuje jak wszędzie....
teddy_13
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 17 grudnia 2013, 17:28

Re: Praca, czy ktoś szuka pracownika

Post autor: teddy_13 »

Możesz powiedzieć coś więcej na temat tych po informatyce? Znasz jakieś szczegóły gdzie można pytać?
viktoria11
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 28 sierpnia 2010, 12:40

Re: Praca, czy ktoś szuka pracownika

Post autor: viktoria11 »

tu jest link z oferta dla informatyka w firmie ERKO w Czeluśnicy
http://www.jaslonet.pl/oferty-pracy-erko. ale to było w czerwcu teraz niewiem czy potrzebują możesz tam zadzwonić zapytać nr tel. 13 4455558; 605 051250; 605 357152 a do ZUS tez była oferta że po informatyce tylko trzeba mieć dośw, min 6 m-cy w administracji ale ja bym i tak próbowała bo moja koleżanka się dostała na inne stanowisko gdzie ona miała tylko 6 mies. doświadcz. a w ogłoszeniu było min 2 lata... powodzenia:)
viktoria11
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 28 sierpnia 2010, 12:40

Re: Praca, czy ktoś szuka pracownika

Post autor: viktoria11 »

ofert do ERKO na stronie jaslonet bo ten link ci się chyba nie otworzy....
ODPOWIEDZ