Praca, czy ktoś szuka pracownika

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
Awatar użytkownika
winiarz171
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 414
Rejestracja: 28 marca 2008, 15:31
Lokalizacja: Jasło -okolice

Re: Praca, czy ktoś szuka pracownika

Post autor: winiarz171 »

napisał że jest informatykiem, skończył szkołę średnią. Niestety na tym poziomie nie zna C++, C#, JAVA w takim stopniu żeby mógł szukać pracy jako informatyk. Chyba że sam sie jakos doucza. Ja też jestem po techn. informatycznym i nie podjął bym się pracy jako programista
945gdvi
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 3 października 2011, 14:16

Re: Praca, czy ktoś szuka pracownika

Post autor: 945gdvi »

Dokładnie, szkoła średnia o jakimkolwiek profilu, nie da takiego wykształcenia, by można było pracować w tak zaawansowanych środowiskach. Czy po około pół roku nauki C++ czy Javy, około 90min na tydzień umiem programować? Jeżeli "programować" to napisać kalkulator albo prosty program to tak, ale wątpię że takich ludzi się szuka. Nie potrafiłbym, jak zapewne wielu po technikum podjąć pracy ukierunkowanej w nieco bardziej zaawansowane techniki programowania czy samej informatyki.
O tym można mówić dopiero po studiach wyższych, i to nie zawsze.
Dlatego szukam czegokolwiek, przecież młody człowiek bez doświadczenia i odpowiednich umiejętności też chce pracować, no w końcu gdzieś to doświadczenie trzeba zdobyć nie?
Zresztą osoby po szkole średniej doskonale wiedzą o czym mówię.
poszukiwana
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 206
Rejestracja: 27 lipca 2010, 16:53

Re: Praca, czy ktoś szuka pracownika

Post autor: poszukiwana »

W merkury market szukają magazyniera, jak ktoś ma mocne nerwy to może próbować.
bizon
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 27 lutego 2012, 07:38

Re: Praca, czy ktoś szuka pracownika

Post autor: bizon »

poszukiwana pisze:W merkury market szukają magazyniera, jak ktoś ma mocne nerwy to może próbować.
:szok: Jak " praca" ważniejsza jak zdrowie.
edward
Weteran
Weteran
Posty: 73
Rejestracja: 12 marca 2012, 08:35

Re: Praca, czy ktoś szuka pracownika

Post autor: edward »

w jaśle szukają za 5 zł na umowę o dzieło albo na czarno - powodzenia
945gdvi
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 3 października 2011, 14:16

Re: Praca, czy ktoś szuka pracownika

Post autor: 945gdvi »

Powodzenie to w tym mieście się jak najbardziej przyda. Niestety obecnie nie mam możliwości pracy gdzie indziej, jak tutaj, dlatego szukam i rozważam wszelkie możliwości, których jak wiadomo za dużo nie ma...
wiolka666
VIP
VIP
Posty: 512
Rejestracja: 8 grudnia 2010, 11:34

Re: Praca, czy ktoś szuka pracownika

Post autor: wiolka666 »

a czy ktoś z was widział droszy forumowicze widział ogłoszenia na jasle dotyczącze stażu chodzi mi o sklepy kwiaciarnie
Awatar użytkownika
Dziadek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 209
Rejestracja: 25 stycznia 2012, 12:47

Re: Praca, czy ktoś szuka pracownika

Post autor: Dziadek »

garfild
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 25 lutego 2011, 16:53

Re: Praca, czy ktoś szuka pracownika

Post autor: garfild »

wiolka666 pisze:a czy ktoś z was widział droszy forumowicze widział ogłoszenia na jasle dotyczącze stażu chodzi mi o sklepy kwiaciarnie
:) Widziałam ogłoszenie w sprawie stażu na szybie gdzieś w pobliżu księgarni U Jacka na Placu Żwirki ale nie wiem dokładnie gdzie czy u niego czy obok, porostu przechodziłam i rzuciła mi się kartka w oczy. Popatrz tam może jeszcze aktualne, widziałam to w tamten piątek. :)
kbolek194
Guru
Guru
Posty: 198
Rejestracja: 15 lutego 2010, 17:16

Re: Praca, czy ktoś szuka pracownika

Post autor: kbolek194 »

Co do stażu w tej księgarni, to zaskoczyło mnie to, że Pan życzy sobie tylko osoby z Jasła. Jakaś dyskryminacja!
Skaranie Boskie
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 23 lutego 2012, 20:52

Re: Praca, czy ktoś szuka pracownika

Post autor: Skaranie Boskie »

Witam,nie wie ktoś o przyjęciach gdziekolwiek od Galerii po hurtownie i fabryki?

Ja już powoli wariuje,wszędzie chcą doświadczenia a ja nie mam jak go nabyć bo niby gdzie?
kbolek194
Guru
Guru
Posty: 198
Rejestracja: 15 lutego 2010, 17:16

Re: Praca, czy ktoś szuka pracownika

Post autor: kbolek194 »

Skaranie Boskie pisze:Witam,nie wie ktoś o przyjęciach gdziekolwiek od Galerii po hurtownie i fabryki?

Ja już powoli wariuje,wszędzie chcą doświadczenia a ja nie mam jak go nabyć bo niby gdzie?
Ja jestem w takiej samej sytuacji. Wszędzie pytają o doświadczenie, ale w moim wypadku są to tylko praktyki studenckie oraz miesięczny wolontariat. Wszyscy chcieliby kogoś po pięciu kierunkach i z 10 -letnim doświadczeniem, ale nie zapominajmy, że gdzieś w końcu trzeba zacząć, żeby je w końcu zdobyć!!
garfild
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 25 lutego 2011, 16:53

Re: Praca, czy ktoś szuka pracownika

Post autor: garfild »

Popieram jestem w podobnej sytuacji, DOŚWIADCZENIE :zakrecony:
Skaranie Boskie
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 23 lutego 2012, 20:52

Re: Praca, czy ktoś szuka pracownika

Post autor: Skaranie Boskie »

Ciekawe jakim doświadczeniem mogą pochwalić się ci wszyscy szczęśliwcy,którym udało się zdobyć prace.
Awatar użytkownika
Blanka
Obyty
Obyty
Posty: 56
Rejestracja: 11 lutego 2012, 18:48

Re: Praca, czy ktoś szuka pracownika

Post autor: Blanka »

sory,ale ja po dłuzszej historii pracy za granicą postanowiłam zaczać u nas cos dzialać,wysyłałam cv jedynie z ofert jasla4u i wybaczcie ,ale tez jestem bez doswiadczenia w PL z wykształceniem srednim zadzwonili- 4 tel.miałam na rozmowę i aktualnie jednym jestem zainteresowana ..nie wiem moze poprostu miałam szczeście ,albo mam to coś moi mili :):) pozdrawiam !aaa tak na marginesie to tej ksiegarni to wam nie polecam Jacek straszny pracodawca sknerus makkwak::):) porazka facet!!!!!!serio Wam mówię ,wiem co piszę!!!!!!!
ODPOWIEDZ