praca kierowca

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
garfild
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 25 lutego 2011, 16:53

Re: praca kierowca

Post autor: garfild »

:!: Może ktoś szuka kierowcy z kat.B (kobieta), tylko nie do rozwożenia jadła. :!:
jochny15
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 15 lutego 2011, 13:33

Re: praca kierowca

Post autor: jochny15 »

ja również poszukuję pracy jako kierowca kat B mam 22 lata pracowałem już w tym zawodzie m.in.w pizzeri oraz za granicą hollandia woziłem służbowym autem pracowników na szklarnie.jeśli ktoś coś wie o pracy za kierowce bądż też innej (nadmienię iż posiadam doświadczenie na kasie fiskalnej oraz posiadam uprawnienia na wózki widłowe) proszę o kontakt pod nr tel 519395843 z góry wszystkim dziękuje
cys_22
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 14 lutego 2012, 17:18

Re: praca kierowca

Post autor: cys_22 »

Eeee to mój temat, a nie jakies biuro ogłoszen :D.

Nikt nic nie wiem o pracy na ciezarowki?? Teraz moze cos ruszy bo cieplo sie zrobilo.
jochny15
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 15 lutego 2011, 13:33

Re: praca kierowca

Post autor: jochny15 »

do cys_22 sory :) ze tak się tutaj wciąłem ale wiesz wszyscy szukaj pracy gdzie się da.Pozdrawiam cię kolego i życzę powodzenia !
garfild
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 25 lutego 2011, 16:53

Re: praca kierowca

Post autor: garfild »

klasztorna pisze:Moja krótka historia z pracodawcami z Jasła,

nr 1. firma RADO (przysieki ) Rączka vs Dominiak ,na początek 4 zł na rękę bez umowy , po miesiącu poszedłem po podwyżkę 4.5zł ,w następnym zrobiłem to samo chyba już dla zabawy .podwyżka na 5 zł ,zwolniłem się sam ,wypłaty w granicach 800-1100 zł z nadgodzinami ,praca pod kamerami i generalnie z buractwem (przynajmniej w tamtych czasach)
stanowisko operator wózka widłowego ,+praca na przecinarkach itp (problemy z wypłatami )

nr.2 Firma detruck oddział jasło (ul. towarowa) właściciel z gliwic/katowic ,do czasu kiedy dyrektorem był gość z krosna było ok, tzn pod względem warunków pracy i atmosfery ,umowa zlecenia ,około 1000zł na rękę ,po odejściu dyrektora było już tylko gorzej , więcej prezesów ,dyrektorów ,dupków itp. /na początku kierowca kat C ,miedzy czasie ,"specjalista do spraw sprzedaży" szkoda gadać ,zwolniłem się sam(problemy z wypłatami)

nr 3. Firma BOG-TRANS Ropa k/Gorlic ,Pan Bogdan S. ,praca jako kierowca C+E ,Polska-Niemcy ,jazda do granic wytrzymałości ,szef szalony do granic możliwości ,zero szacunku ,auta dobre ,kasa 10 tego ,najwięcej za miesiąc zarobiłem 5600 na rękę, (weekendy w domu ) jazda na totalnego wariata ,duże ryzyko ,stres i niemiła atmosfera ,ale jedno przyznam z kasą nigdy nie było problemu ,chciałeś zaliczkę o 23.00 ,2 tys zł to Ci przywoził na bazę ,średnio wypłaty 4.5 tys na rękę ,umowa zlecenie .Zwolniłem się sam .

nr 4 Firma G. Transport okolicę Dębicy ,uczciwy pracodawca ,umowa o prace ,za kurs 1500zł na rękę(5-6dni w dwie osoby) ,głowy nie zawraca ,średnio 4.5-6tys zł miesięcznie ,hiszpania/portugalia ,premie ,paczki na święta ,spokojna robota taka jak powinna być .Aktualnie w niej pracuje .

Dodam że ostatnio mojego kolegę z urzędu skierowali na rozmowę na ul.towarową (gość robi bramy ,ogrodzenia itp. tzw. kowalstwo artystyczne ) ,zaproponował mu 3.5 zł na rękę na początek :D ,firma na przeciwko bud mario gdzie zresztą chłopaki tez rewelacji nie maja .

I z tego co się trochę orientuje to w miarę dobre warunki są w firmach : guardi(O.B.A.) ul. Mickiewicza (jest to Austryjacka firma spod Wiednia,możliwe wyjazdy na kilka miesięcy w roku do tego oddziału) ,widywałem się z nimi na miejscu w Austrii ,czasami tam ładowałem do Austrii to sobie chłopaki chwalili robotę.

A i robiłem u Steczkowskiego A Duląbka , na wyjazdach do Warszawy ,wykończeniówka ,dowoził ,odwoził ,płacił za jedzenie itp. kasa do ręki po zjeździe ,dniówka 0d 100 do 250 zł

Reszta to zagranica i tematu się nie tyczy ,powodzenia .
:) Ja też się wcięłam, sorry. Jakiś kolo pisał, w tym poście o pracy, że pracuje jako kierowca na tirach i jest zadowolony (Firma nr 4)może on miałby informacje dla Ciebie. :)
Awatar użytkownika
prawdziwymodel
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 23 czerwca 2010, 22:48

Re: praca kierowca

Post autor: prawdziwymodel »

odświeżam temacik:)może ktoś polecić dobra firme może niekoniecznie z jasła ale z podkarpacia w której warto zapytać o prace?praca na tiry może być po polsce ale również europa.dzieki z góry za info
ODPOWIEDZ