Program internetowy do faktur

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?

Uwaga! Dział nie służy do zamieszczania ofert kupię/sprzedam, a do zamieszczania pytań typu "Gdzie mogę kupić, Gdzie mogę sprzedać"

Moderator: paul_proteus

gerffi
Debiutant
Debiutant

Re: Program internetowy do faktur

Post autor: gerffi » 4 lipca 2015, 13:23

Witam, mogę ci zaproponować rozwiązanie fakturowania online jakiego ja używam, posiadam programy Faktura Small Business podłączone do bazy sieciowej MySQL która jest też wykupiona od firmy Mega-Tech której kupiłem oprogramowanie. Jest to fajne rozwiązanie bo dane są na serwerze zewnętrznym, a ja z moich trzech oddziałów jakie posiadam wystawiam faktury. Wszyscy widzimy te same dane co jest super ;-)

luiza741
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Post autor: luiza741 » 6 lipca 2015, 14:44

Sprawdź sobie Faktura Small Business. Z tego co wiem jest to prosty w obsłudze program do wystawiania faktur. Poza tym nie kosztuje dużo a licencja jest dożywotnia. Ja póki co proszę księgową by wystawiała faktury ale jest to dość kosztowne dlatego chcę to robić sama. odpowiedni program na pewno dużo ułatwi.

x_n
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: x_n » 12 czerwca 2016, 09:42

Też szukam jakiegoś w miarę prostego, najlepiej działającego online programu do faktur. Możecie polecić mi coś w tym zakresie?

kslz
Obyty
Obyty

Post autor: kslz » 13 czerwca 2016, 10:44

x_n pisze:Też szukam jakiegoś w miarę prostego, najlepiej działającego online programu do faktur. Możecie polecić mi coś w tym zakresie?

Opcji jest sporo. Znam kilka osób które wystawiają faktury ręcznie :) Inne używają do tego excela. Osobiście przejrzałem chyba z 10 różnych programów i gdybym miał jakiś polecić to byłby to INWO.
Prosty program działający z poziomu przeglądarki. A wiec bez konieczności instalowania na komputerze, robienia aktualizacji, przeprowadzania archiwizacji. Fakturę wystawiasz w 30 sekund. Rejestracja i do 3 faktur w miesiącu jest za free. Opcja bez limitów to wydatek 7 zł + VAT.

sara-narat
Debiutant
Debiutant
Kontakt:

Post autor: sara-narat » 6 października 2016, 11:20

Bardzo przyjazna jest fakturownia.pl ewentualnie infakt.pl. Oba są płatne ale nie są to takie duże pieniądze jak za księgową, jeśli wystawia się stosunkowo mało faktur w miesiącu 30-50 faktur to polecam. Można robić tam zestawienia miesięczne, kwartalne, faktury korygujące i wszystko co jest potrzebne :)

xaero
Debiutant
Debiutant
Kontakt:

Post autor: xaero » 6 października 2016, 12:07

Osobiście korzystam z erpxt.pl , wcześniej się to nazywało ifaktury24.pl , jestem póki co zadowolony :luka:

roszponka30
Debiutant
Debiutant

Post autor: roszponka30 » 9 marca 2017, 19:48

Osobiście nie poleciłabym programu online. To jednak są dane firmy, tajemnice handlowe a udostępniasz je osobom trzecim. No nie wiem ale warto się zastanowić. U mnie w firmie używamy innego programu. Można go zainstalować na kilku stanowiskach a dane są przechowywane na serwerach firmowych i żaden obcy nie ma do niech dostępu. Pobierz sobie testową wersję ze strony fakturalight.pl Mam nadzieję że przypadnie Ci do gustu :D

toolpusher
Bywalec
Bywalec

Post autor: toolpusher » 14 marca 2017, 03:13

Ja używam Fajna Faktura.

kobold
Początkujący
Początkujący

Post autor: kobold » 21 marca 2017, 15:41

żonka też używa program fajna faktura - nie jest online ale dla niej to akurat zaleta :D

bo sam odpowiadasz za swoje dane a nie firma zewnętrzna u której podpisałeś umowę o wyjęciu spod odpowiedzialności - jak sie coś z danymi zrypie to masz peszek - wsyzstko poszło sie...

jak masz to na dysku to 2 peny za 20 zł i robisz kopie zapasowe od ręki - a chyba bardziej ufasz sobie niż innym - prawda ?

igom
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: igom » 29 kwietnia 2019, 12:14

Takich programów chyba jest całkiem sporo, na pewno lepiej się rozeznać z tym temacie

lusio
Doświadczony
Doświadczony

Post autor: lusio » 21 maja 2019, 23:33

Słuchajcie, a używa ktoś z Was może Chmury Faktur? Słyszałam, że jest to darmowe narzędzie (zdaję sobie sprawę, że pewnie do któregoś momentu) ale póki co i to mnie przekonuje ;) Jak z obsługą, są jakieś trudności?

Awatar użytkownika
Tish
Obyty
Obyty

Post autor: Tish » 1 czerwca 2019, 13:14

Zależy o jaką pytasz, ale jak o chmurafaktur.pl to z czystym sumieniem polecam, bo nie ma limitów i jest darmowa. Obsługa prosta, ja od razu się połapałam co i jak.

ODPOWIEDZ