Program internetowy do faktur

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
roszponka30
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 9 marca 2017, 18:34

Re: Program internetowy do faktur

Post autor: roszponka30 »

Osobiście nie poleciłabym programu online. To jednak są dane firmy, tajemnice handlowe a udostępniasz je osobom trzecim. No nie wiem ale warto się zastanowić. U mnie w firmie używamy innego programu. Można go zainstalować na kilku stanowiskach a dane są przechowywane na serwerach firmowych i żaden obcy nie ma do niech dostępu. Pobierz sobie testową wersję ze strony fakturalight.pl Mam nadzieję że przypadnie Ci do gustu :D
toolpusher
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 11 grudnia 2011, 11:31

Re: Program internetowy do faktur

Post autor: toolpusher »

Ja używam Fajna Faktura.
kobold
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 22 kwietnia 2011, 08:34

Re: Program internetowy do faktur

Post autor: kobold »

żonka też używa program fajna faktura - nie jest online ale dla niej to akurat zaleta :D

bo sam odpowiadasz za swoje dane a nie firma zewnętrzna u której podpisałeś umowę o wyjęciu spod odpowiedzialności - jak sie coś z danymi zrypie to masz peszek - wsyzstko poszło sie...

jak masz to na dysku to 2 peny za 20 zł i robisz kopie zapasowe od ręki - a chyba bardziej ufasz sobie niż innym - prawda ?
lusio
Weteran
Weteran
Posty: 76
Rejestracja: 14 stycznia 2013, 00:30

Re: Program internetowy do faktur

Post autor: lusio »

Słuchajcie, a używa ktoś z Was może Chmury Faktur? Słyszałam, że jest to darmowe narzędzie (zdaję sobie sprawę, że pewnie do któregoś momentu) ale póki co i to mnie przekonuje ;) Jak z obsługą, są jakieś trudności?
Awatar użytkownika
Tish
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 21 marca 2014, 09:28

Re: Program internetowy do faktur

Post autor: Tish »

Zależy o jaką pytasz, ale jak o chmurafaktur.pl to z czystym sumieniem polecam, bo nie ma limitów i jest darmowa. Obsługa prosta, ja od razu się połapałam co i jak.
Admex
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 7 maja 2021, 08:11

Re: Program internetowy do faktur

Post autor: Admex »

Sprawdź faktura-online.pl cenowo jest mega przystępny, nie ma żadnych limitów, a oprócz wystawiania faktur ma kilka przydatnych funkcji ;)
ODPOWIEDZ