Dobry stomatolog Jasło

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
Awatar użytkownika
Regulator
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 417
Rejestracja: 24 stycznia 2011, 11:45
Lokalizacja: Kraków

Re: Dobry stomatolog Jasło

Post autor: Regulator »

Gdzie chodzicie w razie nagłego bólu? Który dentysta przyjmuje nagłe przypadki bez umawiania ?
antid99999
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 5 sierpnia 2012, 23:06

Re: Dobry stomatolog Jasło

Post autor: antid99999 »

Ja również polecam dr Słowika. Pełen profesionalizm, super podejście do pacjenta a w wrazie naprawde nagłego przypadku również nigdy nie zawodzi. Czego chciec wiecej ?:)
Stasia
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 8 maja 2012, 13:26

Re: Dobry stomatolog Jasło

Post autor: Stasia »

pani Fudalej ul, ducala albo pan slowik ul. wincentego pola
paulisia212121
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 29 maja 2012, 20:29

Re: Dobry stomatolog Jasło

Post autor: paulisia212121 »

Czy ktoś był u doktora Korczyńskiego?? Polecacie go czy zrezygnować? To młody lekarz???
Awatar użytkownika
jędza
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 273
Rejestracja: 5 listopada 2010, 15:13

Re: Dobry stomatolog Jasło

Post autor: jędza »

A czy ktoś może napisać cokolwiek o doktorze Doniec (nie jestem pewna na 100% nazwiska :zawstydzony: )
byłabym wdzięczna za info
iwa
Weteran
Weteran
Posty: 72
Rejestracja: 14 sierpnia 2012, 12:09
Lokalizacja: Jasło

Re: Dobry stomatolog Jasło

Post autor: iwa »

polecam Panią Anne Paździerz jej gabinet znajduje się koło deptaka :) wspaniała i delikatna dentystka . :P
julia1978
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 259
Rejestracja: 12 listopada 2009, 21:40

Re: Dobry stomatolog Jasło

Post autor: julia1978 »

jędza pisze:A czy ktoś może napisać cokolwiek o doktorze Doniec (nie jestem pewna na 100% nazwiska :zawstydzony: )
byłabym wdzięczna za info
Ja mogę napisać tyle, że kilka dobrych lat temu tak długo naprawiał mi zęba, aż się rozsypał :zalamany: Więc nie polecam.
Maja321
Guru
Guru
Posty: 179
Rejestracja: 29 sierpnia 2012, 22:16

Re: Dobry stomatolog Jasło

Post autor: Maja321 »

A ja zdecydowanie nie polecam dr. Słowika. Nie miałam niestety przyjemności zasiadać na fotelu więc nie twierdzę że nie jest dobrym dentystą, ale swojego czasu, z masakrycznym bólem zęba po 18 poszłam do niego, już kończył ostatniego pacjęta lecz krótko stwierdził że już dziś mnie nie przyjmie. Zero współczucia i chęci pomocy. A co Panie doktorze z przysięgą Hipokratesa? :mur:


A co do poważniejszych spraw, to nr.1 Pani dr. Lewandowska w Rzeszowie na ul.Warzywnej
treneiro99
Obyty
Obyty
Posty: 57
Rejestracja: 18 marca 2011, 22:21

Re: Dobry stomatolog Jasło

Post autor: treneiro99 »

Pan Słowik to dobry wybór-polecam
slawek8422
Obyty
Obyty
Posty: 58
Rejestracja: 22 sierpnia 2010, 15:26

Re: Dobry stomatolog Jasło

Post autor: slawek8422 »

Nie polecam Pani "stomatolog" Rutkowskiej przyjmującej w Dentalandii Na Kotlinie - plomby marnej jakości, które po roku są nieszczelne, nieestetyczne, źle założone. Umiejętności tej Pani również są wątpliwe - przekładanie wizyt smsem było na porządku dziennym, symulowanie wyjazdów oraz rzekomych awarii również. Z tego co wiem, to w tym gabinecie już nie przyjmuje ale ostrzegam bo można zostać z dnia na dzień z lekarstwem w zębie bez dwóch słów wytłumaczenia, nie odbierania telefonów i umówioną wizytą...
słoneczko
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 269
Rejestracja: 10 czerwca 2011, 17:03

Re: Dobry stomatolog Jasło

Post autor: słoneczko »

slawek8422 pisze:Nie polecam Pani "stomatolog" Rutkowskiej przyjmującej w Dentalandii Na Kotlinie - plomby marnej jakości, które po roku są nieszczelne, nieestetyczne, źle założone. Umiejętności tej Pani również są wątpliwe - przekładanie wizyt smsem było na porządku dziennym, symulowanie wyjazdów oraz rzekomych awarii również. Z tego co wiem, to w tym gabinecie już nie przyjmuje ale ostrzegam bo można zostać z dnia na dzień z lekarstwem w zębie bez dwóch słów wytłumaczenia, nie odbierania telefonów i umówioną wizytą...
z przykrością muszę potwierdzić, byłam u tej Pani kilka razy, bardzo sympatyczna ale zęby które mi zrobiła to do dziś nie są takie jakie były wcześniej przed jej leczeniem... i zostałam z lekarstwem w zębie bo wynikła awaria, i jak sie okazało juz od tej pory tam nie przyjmuje.
kajcia
Mistrz
Mistrz
Posty: 94
Rejestracja: 25 stycznia 2013, 17:46

Re: Dobry stomatolog Jasło

Post autor: kajcia »

Polecam również dr.Lubasia -profesjonalista:)
Awatar użytkownika
LookingForAngels
Guru
Guru
Posty: 114
Rejestracja: 2 kwietnia 2010, 15:01

Re: Dobry stomatolog Jasło

Post autor: LookingForAngels »

Do Avicularia:
,,Drogo i nieskutecznie. Pół roku po kanałowym leczeniu i plombowaniu ząb mnie zaczął strasznie boleć, chciałem umówić się na kolejną wizytę to dostałem termin za 3 miesiące z bolącym zębem ,

,,Powinna zmienić panią z recepcji -(nie zawsze jest uprzejma) protetyk z którym współpracuje ma problem z doborem koloru (dobiera zbyt białe zęby ) a pani stomatolog powinna trzymać się ceny którą na początku ustala ,żeby klientowi na końcu szczęka nie opadła ze zdziwienia"

, ,,Bardzo długo trzeba czekać na wizytę i ma bardzo dużo pacjentów - przyjmuje od rana do późnego wieczora - przez co jest zmęczona a co za tym idzie niedokładna. Mam zaczęte dwa zęby a jak chciałam się zapisać na kolejną wizytę to terminów nie ma na najbliższe 2 miesiące i przez telefon dowiedziałam się, że jeśli mam jakiegoś innego dentystę to żebym do niego poszła b nie wiadomo kiedy pani Bałon-Dudała znajdzie dla mnie czas. Kobieta na recepcji jest niekompetentna - dzięki temu trudniej jest dostać się na wizytę.[/quote]

Nie zgodzę się z opiniami wymienionymi powyżej, leczę się u dr Bałon-Dudały już ponad 10 lat, jak zresztą cała moja rodzina i większość znajomych. Nie znam ani jednej osoby, która po wizycie u niej miałaby jakiekolwiek problemy lub która byłaby niezadowolona z jej usług. Owszem, nie jest ona najtańszą z dentystek w Jaśle, bo średnio za wizytę ze znieczuleniem, borowaniem i plombowaniem płace około 150 złotych, ale są to jak najbardziej dobrze wydane pieniądze. Leczyłam u niej zęby przed założeniem aparatu ortodontycznego stałego, a było to około 9 lat temu. Wszystkie zaplombowane przez nią zęby są w idealnym stanie, żadna plomba mi się nie ukruszyła ani nie wypadła, co zdarzało mi się po wizytach u innych stomatologów. Cena może być również związana ze sprzętem, jakim dysponuje pani doktor - nie wiem, czy ktokolwiek jeszcze w Jaśle stosuje taki typ znieczulenia, jakim jest komputerowy system (o ile dobrze pamiętam, to nazywa się to de Wand czy jakoś tak). Ja zawsze bałam się dentysty, a odkąd jestem znieczulana tym czymś to idę tam na luzie i nie boje się, bo nie ma żadnej igły. Bardzo dobre rozwiązanie również dla dzieci - moja 5 letnia kuzynka uwielbia tam przychodzić, bo trzeba przyznać, że do dzieci podejście ma świetne (a nie jak inne panie dentystki, z którymi miałam do czynienia jako dziecko, które płaczące, przerażone dziecko nazywały bachorem, bo zaczynało płakać na widok mega igły i strzykawki ze znieczuleniem :cisza: ). Owszem, czeka się dość długo, średnio po kilka miesięcy, ale jak dla mnie, wizyta i jakość usług jest tego warta. Oczywiście, każdy ma swoje zdanie, ale ja tej kobiecie zaufałam jako 11 latka, panicznie bojąca się dentystów i swego zdania nie zmienię - jak dla mnie, najlepszy, najbardziej "ludzki" dentysta w Jaśle.
Pozdrawiam!
slimak46
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 21 lutego 2013, 19:53

Re: Dobry stomatolog Jasło

Post autor: slimak46 »

Dr. Lubaś polecam, bardzo dokładny i delikatny.
fiołek20
Weteran
Weteran
Posty: 72
Rejestracja: 25 stycznia 2012, 11:16

Re: Dobry stomatolog Jasło

Post autor: fiołek20 »

Jakiego stomatologa polecacie do wyleczenia przednich zębów? Jakieś 9-10 lat temu miałam leczone te zęby, ale po tylu latach plomby troszkę ściemniały i wydaje mi się, że się znowu psują. Polecicie jakiegoś dobrego i sprawdzonego dentystę? :) Jeśli Ktoś leczył przednie zęby i jest zadowolony z efektów, to niech da znać :)
ODPOWIEDZ