Dobry stomatolog Jasło

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
lukk
Guru
Guru
Posty: 103
Rejestracja: 16 lutego 2011, 10:50

Re: Dobry stomatolog Jasło

Post autor: lukk »

w jasle to tylko stomalog paweł słowik
viki
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 16 kwietnia 2012, 19:04

Re: Dobry stomatolog Jasło

Post autor: viki »

Potwierdzam dr Słowik godny polecenia
Werka
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 17 kwietnia 2012, 12:48

Re: Dobry stomatolog Jasło

Post autor: Werka »

A ja polecam z ręką na sercu Pana Selwesiuka. Naprawdę jestem pod wrażeniem podejścia i kompetencji Pana doktora. Tylko "troszke" droooogiiii :(. Chociaż....?podobno co jest tanie to jest drogie, nieprawdaż ?
lukk
Guru
Guru
Posty: 103
Rejestracja: 16 lutego 2011, 10:50

Re: Dobry stomatolog Jasło

Post autor: lukk »

wpisz w google paweł słowik jasło bedziesz miał numer zrobił mi kilka zebów i trzymaja sie juz pare ładnych lat siostrze tez miała wybite dwie jedynki i ani sladu takze szczerze polecam
emilia
Mistrz
Mistrz
Posty: 96
Rejestracja: 1 stycznia 2012, 21:29

Re: Dobry stomatolog Jasło

Post autor: emilia »

czy powiecie mi coś na temat lek. Lubasia i Jego gabinetu? Przyjmuje podobno nad Biedronką na Baczyńskiego
blady janek
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 16 marca 2010, 14:00

Re: Dobry stomatolog Jasło

Post autor: blady janek »

Tylko Pani wilk.
tomek12
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 16 kwietnia 2012, 18:55

Re: Dobry stomatolog Jasło

Post autor: tomek12 »

Jeśli usunięcie zęba to tylko P. Wilk
Awatar użytkownika
avicularia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 17 sierpnia 2011, 18:02
Lokalizacja: Dżasło

Re: Dobry stomatolog Jasło

Post autor: avicularia »

A słyszeliście o p. Ilonie Bałon - Dudale? Podobno bardzo dobra ale i bardzo droga. Słyszałam,ze za zwykłe leczenie bierze ok. 300 zł. :szok: Niestety znalazłam na necie parę złych opini i nie wiem czy warto aż tyle ,,inwestować".

Komentarze ze strony rankinglekarzy.pl czy ktoś moze potwierdzić , albo zaprzeczyć?

,,Drogo i nieskutecznie. Pół roku po kanałowym leczeniu i plombowaniu ząb mnie zaczął strasznie boleć, chciałem umówić się na kolejną wizytę to dostałem termin za 3 miesiące z bolącym zębem ,

,,Powinna zmienić panią z recepcji -(nie zawsze jest uprzejma) protetyk z którym współpracuje ma problem z doborem koloru (dobiera zbyt białe zęby ) a pani stomatolog powinna trzymać się ceny którą na początku ustala ,żeby klientowi na końcu szczęka nie opadła ze zdziwienia"

, ,,Bardzo długo trzeba czekać na wizytę i ma bardzo dużo pacjentów - przyjmuje od rana do późnego wieczora - przez co jest zmęczona a co za tym idzie niedokładna. Mam zaczęte dwa zęby a jak chciałam się zapisać na kolejną wizytę to terminów nie ma na najbliższe 2 miesiące i przez telefon dowiedziałam się, że jeśli mam jakiegoś innego dentystę to żebym do niego poszła b nie wiadomo kiedy pani Bałon-Dudała znajdzie dla mnie czas. Kobieta na recepcji jest niekompetentna - dzięki temu trudniej jest dostać się na wizytę.
Daria2
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 9 lipca 2010, 13:43

Re: Dobry stomatolog Jasło

Post autor: Daria2 »

Ja polecam doktora Lubasia przyjmuje na ul. Baczyńskiego. Robiłam kilka ząbków u tego pana jakiś czas temu. Nie dawno byłam i jest nowy pan Damian Korczyński, również bardzo dokładny. Polecam obu panów.
emilia
Mistrz
Mistrz
Posty: 96
Rejestracja: 1 stycznia 2012, 21:29

Re: Dobry stomatolog Jasło

Post autor: emilia »

a jakie są ceny u lek. Lubasia i jak długo czeka się na wizytę no i podstawowe pytanie czy leczy w znieczuleniu?
Daria2
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 9 lipca 2010, 13:43

Re: Dobry stomatolog Jasło

Post autor: Daria2 »

Tak, stosuje znieczulenie. Gabinet jest dobrze wyposażony, jest nawet rentgen na miejscu. Cena nie wiem czy zawsze taka sama,ja płaciłam 100zł. Trzeba zadzwonić i się umówić. Myślę, że to zależy jakim kto dysponuje czasem i kiedy. Ja umówiłam się za tydzień. Wiem,że przyjmują nawet w nagłych przypadkach w święta i niedziele.
kropka
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 13 lutego 2012, 14:20

Re: Dobry stomatolog Jasło

Post autor: kropka »

Ja polecam dr. Renata Jendro przyjmuje na ul. czackiego
Iskierka95
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 2 listopada 2009, 17:29

Re: Dobry stomatolog Jasło

Post autor: Iskierka95 »

Jaslanin94, nie da się przecież napisać cen, bo te zależą od problemu, sposobu leczenia, a dodatkowe koszty wychodzą w trakcie...
Inflorescentia
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 9 marca 2012, 13:03
Lokalizacja: RJS

Re: Dobry stomatolog Jasło

Post autor: Inflorescentia »

Polecam Grzegorza Jaracza, przyjmuje na Kazimierza Wielkiego
Awatar użytkownika
rjarek
VIP
VIP
Posty: 579
Rejestracja: 23 sierpnia 2009, 09:18

Re: Dobry stomatolog Jasło

Post autor: rjarek »

Uważam że Słowik, tylko długo czeka się na wizytę.
ODPOWIEDZ