Zakupy grupowe

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
julia1978
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 259
Rejestracja: 12 listopada 2009, 21:40

Zakupy grupowe

Post autor: julia1978 »

Chciałabym się dowiedzieć, czy ktoś z Was korzystał kiedyś z zakupów na stronach groupon, gruper, citeam itp. Często są tam ciekawe oferty na zabiegi kosmetyczne, a ostatnio zainteresowały mnie tanie wycieczki i wczasy za granicą. Ktoś kupował? Byliście zadowoleni z tych zakupów? Jak są traktowani klienci przychodzący z takimi kuponami? Będę wdzięczna za info, bo jakoś nie mogę się odważyć na te zakupy... :D
Awatar użytkownika
serjtankian
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 28 marca 2007, 18:18
Lokalizacja: Jasło

Re: Zakupy grupowe

Post autor: serjtankian »

Ja kupowałem na grouponie. Co prawda nie wycieczki itp. Trochę mniejsze rzeczy. Jakieś kursy, kupony na kręgle itp. Nie spotkałem się z jakimś innym traktowaniem tych którzy kupili takie kupony także polecam takie zakupy :)
dawid2258
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 27 kwietnia 2010, 18:01

Re: Zakupy grupowe

Post autor: dawid2258 »

Kupilem raz kupon do sklepu internetowego na ksiazki / plyty i inne tego typu gadzety. Niestety nie bylem z tego zadowolony, gdyz od dnia gdy kupon stawal sie wazny, to ceny wszystkich przedmiotow strasznie wzrosly i gdy w koncu cos kupilem, to po paru dniach dostalem wiadomosc, ze moja transakcja jest anulowana z byle jakiego powodu i od tamtej pory nie kupuje na tych gruponach :znudzony:
Kiedys tez mowili na ten temat w TV i podobno czasami zdazalo sie ze tacy ludzie byli gorzej traktowani ( np. u kosmetyczki ), ale zazwyczaj sie tak nie zdarzalo, gdyz zamiast tracic grube tysiace na promocje swojej firmy ( np. w gazetach, TV , bilbordach, czy gdzies indziej ) to wola dac takie promocyjne kupony, a i tak wychodza na tym lepiej niz na oglaszaniu sie w innych miejscach. :ok:

Wiec jezeli firma ( tak jak w tym przypadku zapewne biuro podrozy czy jakis hotel ) jest okej, to nie ma co sie bac i kupowac, a w razie czego sprawdzic jakies recenzje na internecie ;)
rabiosa91
Guru
Guru
Posty: 167
Rejestracja: 30 lipca 2011, 12:33

Re: Zakupy grupowe

Post autor: rabiosa91 »

Robię dużo zakupów na gruponie i kuponik4u i muszę stwierdzić że jest naprawdę ok, a ja jako klient restauracji czy np. fryzjera na którego miałem kupon traktowany byłem lepiej niż klient który płacił gotówką :) Polecam !
ODPOWIEDZ