brama garażowa segmentowa

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
jammo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 27 czerwca 2011, 14:54

brama garażowa segmentowa

Post autor: jammo »

witam serdecznie wszystkich,mam pytanie odnośnie wykonania bramy segmentowej do garażu,z paneli wypełnionych pianką .Może ktoś robił taką i wie ,gdzie w Jaśle lub pobliżu są najlepsze(najtańsze) ceny.Z góry dziękuję.
adi1
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 25 czerwca 2009, 19:17

Re: brama garażowa segmentowa

Post autor: adi1 »

Taką brame kupisz w każdym jednym sklepie ze stolarką okienną. Ja osobiscie szukałem bramy WIŚNIOWSKIEGO i najtańszą dostałem tam gdzie okna kupiłem na 3 -go Maja w SAMBUDZIE
ercio
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 30 grudnia 2011, 20:57

Re: brama garażowa segmentowa

Post autor: ercio »

Ja też mam brame Wisniowskiego już dwa razy byl zespół serwisowy z Nowego Sącza a brama dalej niechodzi podobno to wina montażystów firmy gdzie kupowałem , zle zamontowany automat jednak serwis sobie nieporadził ,wiec niewiem gdzie problem w montażu czy producenta bram. Lepiej poszukac innych producentów jest ich dużo
adi1
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 25 czerwca 2009, 19:17

Re: brama garażowa segmentowa

Post autor: adi1 »

ERICO servis WIŚNIOWSKIEGO nie bawi sie w duże naprawy jezeli jest cos nie tak to wymieniają sztuke za sztukę i ma być klient zadowolony,jezeli masz problemy to zadzwon na 3 go maja a oni ci to zrobią bo wiem ze sie zajmują gwarancią tej firmy.
mieszkaniec
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 22 grudnia 2011, 16:05

Re: brama garażowa segmentowa

Post autor: mieszkaniec »

Jestem 2 miesiące po zamontowaniu bramy. Złaziłem chyba wszystkie punkty w Jaśle, najlepszą cenę dostałem w salonie okien i drzwi na ul. Staszica - na przeciwko Banku PKO. Nie dość, że dostałem najlepszą cenę, to wszystko szybko przyszło i najważniejsze brama chodzi jak złoto!! Może komuś się przyda to mam jeszcze ich telefon: 535 006 915 ;)
ola.a811
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 7 marca 2014, 13:27

Re: brama garażowa segmentowa

Post autor: ola.a811 »

W tamtym roku w październiku kupiłam bramę w ZHU FILIPEK firmy Wiśniowski, na ulicy Kasprowicza i bardzo polecam ponieważ nigdzie w Jaśle nie było taniej, a schodziłam z mężem chyba wszędzie i ekipa co montowała bardzo solidna. Naprawdę polecam:)
bkemot
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 27 września 2011, 16:06

Re: brama garażowa segmentowa

Post autor: bkemot »

Kupowałem całą stolarkę w firmie BIS w Jaśle. To firma przy ul. Lenartowicza. Brama garażowa super, polski producent (chyba z Sanoka lub Rymanowa) jakość wykonania bardzo dobra, pełna kolorystyka. Automatyka działa bez zarzutu.I co również ważne bardzo atrakcyjna cena. Firma mieści się nie daleko kościoła franciszkanów. Myślę, że warto spróbować.
bartek0o0o
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 18 czerwca 2015, 14:08

Re: brama garażowa segmentowa

Post autor: bartek0o0o »

bramy garażowe, w tym bramy garażowe segmentowe oferuje firma Normstahl, teraz wypuścili nowość Normstahl Smart+ 42, warte zapoznania się
Jojker432
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 23 grudnia 2016, 19:10

Re: brama garażowa segmentowa

Post autor: Jojker432 »

My zamawialiśmy bramę segmentową z BramBud. Bardzo dobrze wykona, a po 1,5 roku nie ma śladu jakichkolwiek niedokładności odbarwień, czy problemów z elementami ruchomymi. Cena też konkurencyjna, za taką robotę warto.
ODPOWIEDZ