szukam fajnego lokaluu na chrzciny

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
magnesik19
Guru
Guru
Posty: 164
Rejestracja: 29 lipca 2009, 20:16

Re: szukam fajnego lokaluu na chrzciny

Post autor: magnesik19 »

polecam Małopolską, W styczniu tego roku byłam tam na przyjęciu na chrzcinach. Sal jest 3 do wyboru. My mieliśmy salę kominkową. Bardzo fajnie, gdyż mielismy oddzielne wejscie i calkowicie niezalezni byliśmy od pozostalych sal. Sala kominkowa nie jest małą sala, bylo miejsce i na tańce :))
jjaa18+
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 326
Rejestracja: 22 października 2011, 15:32

Re: szukam fajnego lokaluu na chrzciny

Post autor: jjaa18+ »

ja polecam imperial jedzenie przepyszne sale dwie do wyboru ladny wystoj mila obsluga w miare tanio
Awatar użytkownika
cerzka92
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 236
Rejestracja: 2 sierpnia 2012, 17:09
Lokalizacja: Jasełko

Re: szukam fajnego lokaluu na chrzciny

Post autor: cerzka92 »

również imperial polecam:)
lukass14686
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 14 listopada 2011, 21:43

Re: szukam fajnego lokaluu na chrzciny

Post autor: lukass14686 »

marynia76
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 17 czerwca 2009, 11:38

Re: szukam fajnego lokaluu na chrzciny

Post autor: marynia76 »

ja również byłam bardzo zadowolona z imprezy (komuni) w Imperialu. Wszystko było ładnie przygotowane, jedzenie smaczne i przy rozliczeniu też byłam zadowolona :)
Tenshi
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 337
Rejestracja: 9 lutego 2012, 13:37

Re: szukam fajnego lokaluu na chrzciny

Post autor: Tenshi »

Ja już trzykrotnie byłam na imprezie w Shocco- pyszne jedzonko, miła obsługa :) (2 komunie i 1 chrzest)
iron
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 25 lutego 2011, 01:21

Re: szukam fajnego lokaluu na chrzciny

Post autor: iron »

Polecam imperial. Byłem tam na imprezie większej niż chrzciny. Nie wiem jak cenowo, ale jedzenie bardzo mi smakowało. Obsługa też była w porządku.
poszukiwana
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 206
Rejestracja: 27 lipca 2010, 16:53

Re: szukam fajnego lokaluu na chrzciny

Post autor: poszukiwana »

jeżeli nie musi być w samym Jaśle to polecam kawiarnie rubikon w Czeluśnicy. Świetne miejsce na tego typu imprezy, byłam tam na dwóch komuniach i chrzcinach, jedzenie pyszne i z tego co wiem, to cenowo bardzo konkurencyjnie.
Twoja_Stara
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 18 sierpnia 2011, 15:55

Re: szukam fajnego lokaluu na chrzciny

Post autor: Twoja_Stara »

polecam restacurację Panorama w galerii o tej samej nazwie, jedzenie jest naprawdę pyszne albo Artis w Moderówce
Ona :)
Guru
Guru
Posty: 152
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:45

Re: szukam fajnego lokaluu na chrzciny

Post autor: Ona :) »

Bardzo fajne miejsce jest w Dworku w Trzcinicach - Przysiekach (ale to jest zaraz obok szkoły rolniczej w Trzcinicy ;) ) . Bardzo smaczne jedzenie, miła obsługa, spokój, cisza ;) Z tego co wiem właścicielka też ok, można się z nią dogadać ;) Byłam tam na komunii i bardzo mi się podobało. Dworek nie jest jakiś potężny,ale z tego co słyszałam to nawet wesela na ponad 100 osób organizują,choć jak się o tym dowiedziałam to się zdziwiłam :) Polecam gorąco. ;)
paulka
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 24 sierpnia 2012, 10:14

Re: szukam fajnego lokaluu na chrzciny

Post autor: paulka »

Zajazd pod Małym Laskiem w Nowym Żmigrodzie- praktycznie w każdy weekend są tam albo wesela, albo chrzciny. Co do jedzenia- to trzeba je tam po prostu spróbować- pycha :serce:
Tenshi
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 337
Rejestracja: 9 lutego 2012, 13:37

Re: szukam fajnego lokaluu na chrzciny

Post autor: Tenshi »

Miałam wesele w zajeździe pod Małym Laskiem, faktycznie jedzenie bardzo dobre. Obsługa również :) Jak jest z terminami- nie mam pojęcia :)
Ona :)
Guru
Guru
Posty: 152
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:45

Re: szukam fajnego lokaluu na chrzciny

Post autor: Ona :) »

paulka pisze:Zajazd pod Małym Laskiem w Nowym Żmigrodzie- praktycznie w każdy weekend są tam albo wesela, albo chrzciny. Co do jedzenia- to trzeba je tam po prostu spróbować- pycha :serce:
Tenshi pisze:Miałam wesele w zajeździe pod Małym Laskiem, faktycznie jedzenie bardzo dobre. Obsługa również :) Jak jest z terminami- nie mam pojęcia :)
Również miałam przyjemność być tam na 2 weselach :) Lokal bardzo fajny, jedzonko rzeczywiście super ;) I baaardzo miła obsługa :) Przed lokalem też miło i dość cicho :)
bombonierka102
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 2 lipca 2012, 12:57

Re: szukam fajnego lokaluu na chrzciny

Post autor: bombonierka102 »

Artis w Moderówce! ładna okolica, przyjemny wystrój, dobre jedzenie :)
warez
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 431
Rejestracja: 28 lutego 2012, 13:11

Re: szukam fajnego lokaluu na chrzciny

Post autor: warez »

[quote="Otti"]Jeżeli chrzciny, wesela, etc. to TYLKO W PERLE na Floriańskiej !!!
Sprawdź ofertę!!!

Syf kiła i mogiła jest w Perle - ODRADZAM stanowczo!!!!
ODPOWIEDZ