Którą szkołe wybrać ?

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
Awatar użytkownika
Emily
VIP
VIP
Posty: 804
Rejestracja: 20 listopada 2011, 10:00
Lokalizacja: Jasło

Re: Którą szkołe wybrać ?

Post autor: Emily »

dragoness pisze:
bubble pisze:
Emily pisze:Tak zwane kocenie to w takich "mniejszych poziomem" szkółkach. ;)
A konkretnie? Które szkoły masz na myśli?
Z tego, co wiem to najczęściej występuje w gimnazjach, więc wszystko się zgadza.

Słyszałam, że niektórych w Kołaczycach, czy w IILO "gnębili"
Awatar użytkownika
Regulator
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 417
Rejestracja: 24 stycznia 2011, 11:45
Lokalizacja: Kraków

Re: Którą szkołe wybrać ?

Post autor: Regulator »

Ukończyłem 1 Lo. W sumie dośc dawno, ale mam cały czas świeże informacje stamtąd. Ta szkoła w porównaniu z innymi tutejszymi to trochę "zoo" ;) W takim sensie, że różnych ludzi tam spotkasz, oryginałów i wariatów i niestety stosunkowo dużo "ciot" wśród płci męskiej :dobani: Ale ogólnie szkółkę dobrze wspominam. Mój brat za to skończył obecny ZST, a jest ode mnie mądrzejszy i zarabia teraz lepiej :P Matura jest tak banalna, że napiszesz ją wszędzie, także raczej kieruj się zainteresowaniami.
bubble
Obyty
Obyty
Posty: 55
Rejestracja: 12 marca 2010, 16:42

Re: Którą szkołe wybrać ?

Post autor: bubble »

II LO = mniejsza poziomem szkółka wg. Emily. Boże, widzisz, nie grzmisz. Czego Was w tym ILO uczą?
Awatar użytkownika
Emily
VIP
VIP
Posty: 804
Rejestracja: 20 listopada 2011, 10:00
Lokalizacja: Jasło

Re: Którą szkołe wybrać ?

Post autor: Emily »

bubble pisze:II LO = mniejsza poziomem szkółka wg. Emily. Boże, widzisz, nie grzmisz. Czego Was w tym ILO uczą?
Nie no, do tej szkoły nie mogę tego zarzucić. Prędzej do takiej trzcinickiej szkoły. Wybacz mą nieudolność.
Eisblume
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 10 września 2011, 17:36

Re: Którą szkołe wybrać ?

Post autor: Eisblume »

Pierwsze słyszę, żeby w II LO odbywało się tzw. "kocenie". Pierwszaki są tam normalnie traktowani !
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18434
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Którą szkołe wybrać ?

Post autor: dragoness »

Ja w ogóle nie słyszałam o przypadkach "kocenia" w szkołach średnich. No chyba, że można zaliczyć do tego moje pieszczotliwe nazywanie pierwszaków kocurkami. Ale za rok czeka ich awans na kocura, a potem na kociambra i tygrysa :hyhy:
Awatar użytkownika
Fresh
Guru
Guru
Posty: 166
Rejestracja: 4 sierpnia 2011, 16:35

Re: Którą szkołe wybrać ?

Post autor: Fresh »

ZST nr 1.
Każdy wychwala L.O , Ekonomik a w ZST1 też jest bardzo dobry poziom nauczania.
Gorzej jeśli jest się dziewczyną , bo dziewczyn jest tam mało ( 3 ) ale jeśli jest się chłopakiem to jest naprawdę ok.
Masa fajnych ludzi , fajni nauczyciele ( są wyjątki od każdej reguły ) ale jeśli chodzi o te wyjątki to nie tyle są źli co wymagający.
bubble
Obyty
Obyty
Posty: 55
Rejestracja: 12 marca 2010, 16:42

Re: Którą szkołe wybrać ?

Post autor: bubble »

dragoness pisze:Ja w ogóle nie słyszałam o przypadkach "kocenia" w szkołach średnich. No chyba, że można zaliczyć do tego moje pieszczotliwe nazywanie pierwszaków kocurkami.
Popieram... a jeśli jeszcze takie słowa wychodzą ze strony nauczycieli i pedagogów to chyba tym bardziej nie jest to kocenie? Ktoś tu sieje tanią propagandę, albo... czyta za dużo Bravo. Pozostaje jeszcze opcja, że mogę go kocić, ale w ILO - szkole z tradycjami, nie wiem jak te głosy interpretować... :looka:
Awatar użytkownika
Emily
VIP
VIP
Posty: 804
Rejestracja: 20 listopada 2011, 10:00
Lokalizacja: Jasło

Re: Którą szkołe wybrać ?

Post autor: Emily »

HEHEHE, w ILO koci nasz kochany nauczyciel od biologii. :)
Potrafi przestraszyć każdego pierwszaka.
bubble
Obyty
Obyty
Posty: 55
Rejestracja: 12 marca 2010, 16:42

Re: Którą szkołe wybrać ?

Post autor: bubble »

Emily pisze:HEHEHE, w ILO koci nasz kochany nauczyciel od biologii. :)
Potrafi przestraszyć każdego pierwszaka.
Sandro, nie boisz się wygłaszać takich śmiałych zarzutów na forum publicznym?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18434
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Którą szkołe wybrać ?

Post autor: dragoness »

Emily pisze:HEHEHE, w ILO koci nasz kochany nauczyciel od biologii. :)
Potrafi przestraszyć każdego pierwszaka.
Ale co to znaczy koci? Czy przypadkiem nie to, że po prostu uświadamia wszystkie Dorotki, że nie są już w Kansas i to co musiało być niestety tolerowane w gimnazjum, w szkole nie przejdzie? Bo ja to nazywam ustawianiem do pionu.
lupis
Obyty
Obyty
Posty: 53
Rejestracja: 12 lipca 2012, 18:04

Re: Którą szkołe wybrać ?

Post autor: lupis »

Jak można polecać lub nie polecać szkołę po miesiącu chodzenia do niej? No jak? A kilka osób wypowiadających się tutaj jest w takiej właśnie sytuacji. Pomyślcie czasem :!:
Awatar użytkownika
after
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 310
Rejestracja: 16 października 2010, 19:16
Lokalizacja: Jasło

Re: Którą szkołe wybrać ?

Post autor: after »

lupis pisze:Jak można polecać lub nie polecać szkołę po miesiącu chodzenia do niej? No jak? A kilka osób wypowiadających się tutaj jest w takiej właśnie sytuacji. Pomyślcie czasem :!:
nie polecam szkoły znając o niej tylko swoje zdanie.
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: Którą szkołe wybrać ?

Post autor: antykieckowy »

W dzisiejszych realiach tylko szkoły o profilu zawodowym (technika i zawodówki) jeśli nie chce się być bezrobotnym. Nie to żeby technika i zawodówki były jakoś niewyobrażalnie prestiżowe i dawały gwarancję zatrudnienia po ukończeniu ale faktem jest, że dają o wiele większe szanse na pracę.
Awatar użytkownika
Emily
VIP
VIP
Posty: 804
Rejestracja: 20 listopada 2011, 10:00
Lokalizacja: Jasło

Re: Którą szkołe wybrać ?

Post autor: Emily »

Pierwszak to pierwszak.
Ja go popieram całkowicie. A poza tym, popieram Asię, lepiej polecać szkołę po miesiącu, niż nie znając jej wcale (albo tylko z opowieści)
ODPOWIEDZ