Jaki Zespół na Wesele???!!!!

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Iskierka95
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 2 listopada 2009, 17:29

Re: Jaki Zespół na Wesele???!!!!

Post autor: Iskierka95 »

Najlepiej ze wszystkich wesel bawiłam się na tym, na którym grał zespół Iluzja ze Szczucina.
http://www.planujemywesele.pl/21624-iluzja
Jeśli ktoś planuje wesele na poziomie, a nie potupankę z pijanymi muzykami, to jest to naprawdę zespół wart polecenia.
aniaso
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 31 maja 2012, 20:08

Re: Jaki Zespół na Wesele???!!!!

Post autor: aniaso »

Na tym forum nie ma obiektywnych opinii,to trzeba miec na uwadze. Jest kilka bardzo dobrych zespołów z okolic Jasla to fakt. Denerwuje mnie natomiast wychwalanie niektórych średnio grajacych zespołów. Np Rewers byłem na imp. jak grali. Nie ma żadnej rewelacji. Zycze chłopakom jak najlepiej ale graja słabo o wokalu juz nie wspomnę. Reszte nadrabiają gadaniem (niezbyt poradnym) co gości przy naszym stoliku bardzo denerwowało
Awatar użytkownika
Emily
VIP
VIP
Posty: 804
Rejestracja: 20 listopada 2011, 10:00
Lokalizacja: Jasło

Re: Jaki Zespół na Wesele???!!!!

Post autor: Emily »

aniaso pisze:Na tym forum nie ma obiektywnych opinii,to trzeba miec na uwadze. Jest kilka bardzo dobrych zespołów z okolic Jasla to fakt. Denerwuje mnie natomiast wychwalanie niektórych średnio grajacych zespołów. Np Rewers byłem na imp. jak grali. Nie ma żadnej rewelacji. Zycze chłopakom jak najlepiej ale graja słabo o wokalu juz nie wspomnę. Reszte nadrabiają gadaniem (niezbyt poradnym) co gości przy naszym stoliku bardzo denerwowało
Impreza imprezą, wesele 'wyższa bajka'. Twoja głowa, Twoja opinia. Chyba, że źle interpretuję skrót "imp."
lukas87
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 4 grudnia 2012, 12:00

Re: Jaki Zespół na Wesele???!!!!

Post autor: lukas87 »

piterS pisze:bylem w lipcu na welelu u kolegi gdzie gral duet SOLTON plus (starszy gosc z wokalistka) graja extra zabawa byla super wszyscy zadowoleni a koszt tylko 1,5tys a wiec z pelna odpowiedzialnoscia polecam!
A gdzie można ich posluchac?
Awatar użytkownika
martunialla
Guru
Guru
Posty: 176
Rejestracja: 24 lipca 2011, 16:56

Re: Jaki Zespół na Wesele???!!!!

Post autor: martunialla »

aniaso pisze:Na tym forum nie ma obiektywnych opinii,to trzeba miec na uwadze. Jest kilka bardzo dobrych zespołów z okolic Jasla to fakt. Denerwuje mnie natomiast wychwalanie niektórych średnio grajacych zespołów. Np Rewers byłem na imp. jak grali. Nie ma żadnej rewelacji. Zycze chłopakom jak najlepiej ale graja słabo o wokalu juz nie wspomnę. Reszte nadrabiają gadaniem (niezbyt poradnym) co gości przy naszym stoliku bardzo denerwowało
Masz racje, faktycznie jest to srednio grajacy zespol.....
bello_di_notte
Obyty
Obyty
Posty: 53
Rejestracja: 13 października 2012, 20:26

Re: Jaki Zespół na Wesele???!!!!

Post autor: bello_di_notte »

aniaso pisze:Na tym forum nie ma obiektywnych opinii,to trzeba miec na uwadze. Jest kilka bardzo dobrych zespołów z okolic Jasla to fakt. Denerwuje mnie natomiast wychwalanie niektórych średnio grajacych zespołów. Np Rewers byłem na imp. jak grali. Nie ma żadnej rewelacji. Zycze chłopakom jak najlepiej ale graja słabo o wokalu juz nie wspomnę. Reszte nadrabiają gadaniem (niezbyt poradnym) co gości przy naszym stoliku bardzo denerwowało
Nie masz racji, zespół zdecydowanie gra powyżej średniej. Faktycznie...
zuzaa
Mistrz
Mistrz
Posty: 92
Rejestracja: 14 lutego 2011, 12:34

Re: Jaki Zespół na Wesele???!!!!

Post autor: zuzaa »

polecam zespół OSCAR z Gorlic, super grają do samego rana, nie piją - a robią fajne zabawy i umieją zabawić gości
Awatar użytkownika
Charlie_P
VIP
VIP
Posty: 979
Rejestracja: 20 października 2009, 17:51
Lokalizacja: ziemia

Re: Jaki Zespół na Wesele???!!!!

Post autor: Charlie_P »

REVERS można posłuchać 16 grudnia co prawda nie muzykę weselną, ale kolędy :D
Załączniki
KIERMASZ-2012.jpg
LADY123
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 31 października 2012, 11:31

Re: Jaki Zespół na Wesele???!!!!

Post autor: LADY123 »

Polecam THE FLAMES :)
tombrzeg
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 27 listopada 2012, 20:53

Re: Jaki Zespół na Wesele???!!!!

Post autor: tombrzeg »

:cisza: bez dyskusji!!!!JA i tak POLECAM Zespół muzyczny WHISPERS z JASŁA !!! Ps. POZDROWIENIA DLA TEGO ZESPOŁU :cwaniak:
treneiro99
Obyty
Obyty
Posty: 57
Rejestracja: 18 marca 2011, 22:21

Re: Jaki Zespół na Wesele???!!!!

Post autor: treneiro99 »

a ja polecił bym blue sky ewentualnie kayman - naprawdę fajnie grają warto posłuchac
Awatar użytkownika
Jagoda Fioletowa
VIP
VIP
Posty: 635
Rejestracja: 10 lutego 2009, 13:06
Lokalizacja: RJS/RZE

Re: Jaki Zespół na Wesele???!!!!

Post autor: Jagoda Fioletowa »

A ja polecam ten zespół => http://www.verda.mielec.pl/ Bo na prawdę warci są polecenia. Młodzi i zdolni :]
A oto jedna z piosenek w ich wykonaniu => http://www.youtube.com/watch?v=R8dpG1b4HB4
Endriu997
Weteran
Weteran
Posty: 70
Rejestracja: 5 lipca 2010, 07:19

Re: Jaki Zespół na Wesele???!!!!

Post autor: Endriu997 »

...a ja polecam.... o kurcze, czekajcie bo muszę zadzwonić do kumpla i zapytać jak ten ich zespół co miałem polecić się nazywa...
tombrzeg
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 27 listopada 2012, 20:53

Re: Jaki Zespół na Wesele???!!!!

Post autor: tombrzeg »

chodziło zapewne o Whispers :super:
tombrzeg
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 27 listopada 2012, 20:53

Re: Jaki Zespół na Wesele???!!!!

Post autor: tombrzeg »

coodziło Ci napewno o Whispers! :super:
ODPOWIEDZ