Jaki Zespół na Wesele???!!!!

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
majeczka330
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 3 lutego 2013, 22:19

Re: Jaki Zespół na Wesele???!!!!

Post autor: majeczka330 »

THE FLAMES !NIE POLECAM! UWAŻAJCIE NA TEN ZESPÓŁ !!!
W dniu 2 lutego 2013 r grali na studniówce w LO w Bieczu , trudno to nawet nazwać grą o 21 byli juz tak spici jak świnie wokalista wydzierał sie do mikrofonu wygadując nie wiadomo co , jeden wielki bełkot . Ledwo trzymali się na nogach a to był dopiero początek imprezy zdążyli zagrać 5 kawałków . Nasze interwencje nic nie pomogły wyśmiali nas tylko, rozwalili całą imprezę tak ważny dla nas i jedyny w życiu bal ! Resztę wieczoru tańczyliśmy przy muzyce z laptopa porażka! Mimo spisanej skrupulatnie umowy z zespołem wykręcili nam taki numer !
martita
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 25 stycznia 2013, 18:52

Re: Jaki Zespół na Wesele???!!!!

Post autor: martita »

:/ Czytam to i jestem w szoku...jestem osoba zupelnie postronna i nie kieruja mna zadne emocje,ale prosze wybaczyc cos tu do konca nie jest zgodne z prawda.Rozmawialam z wokalista 29.01 w celu informacji istotnych dotyczacych oprawy muzycznej mojego slubu i wspominal o tej imprezie jednak on byl strasznie przeziebiony,zakatarzony i martwil sie o to jak z siebie wyda glos gdyz bolalo go gardlo....potem rozmawial moj narzeczony dzien przed impreza i nie bylo poprawy....wiec zadaje sobie pytanie czy przez to ze byc moze kolega grajacy na klafiszach przegial z jakis znanych mu powodow ta nie sluszna ocena poszla na caly zespol...no a jeszcze tam spiewa dziewczyna.Gdzie byla dziewczyna i reszta by wyjsc z twarza jak jeden czlonek zespol przegiol?? Nadal jestem zdania by ochlonac i nie podejmowac pochopnych decyzji w ocenach...
kola152
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 3 lutego 2013, 21:35

Re: Jaki Zespół na Wesele???!!!!

Post autor: kola152 »

Witam mam pytanie bo szukając zespołu na wesele necie natchnęłam się na relax chyba z okolic Jasła czy ktoś miał okazje ich słyszeć na żywo ??? bardzo proszę o opinie bo nigdzie nie mogę znaleśc komentarzy co do zespołu i muzyki jaką grają ?
abgb
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 6 lutego 2012, 11:56

Re: Jaki Zespół na Wesele???!!!!

Post autor: abgb »

Nie wiem jaka jest obecnie "kondycja" zespołu The Flames. Grali na moim weselu, ale było to dawno (październik 2009 r.). Goście byli zachwyceni. W ubiegłym roku bawiłam się na przyjęciu weselnym z ich udziałem (maj) i wszytsko było w porządku. Nawet lepiej grali niż poprzednio. Może to tylko wpadka przy pracy.
wiosna
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 4 lutego 2013, 15:57

Re: Jaki Zespół na Wesele???!!!!

Post autor: wiosna »

Zespół Verda z Mielca grał na moim weselu w sierpniu 2012r. Było super! A ekipa jest niesamowita. Polecam!
AnonymousBiecz
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 3 lutego 2013, 12:58

Re: Jaki Zespół na Wesele???!!!!

Post autor: AnonymousBiecz »

abgb pisze:Nie wiem jaka jest obecnie "kondycja" zespołu The Flames. Grali na moim weselu, ale było to dawno (październik 2009 r.). Goście byli zachwyceni. W ubiegłym roku bawiłam się na przyjęciu weselnym z ich udziałem (maj) i wszytsko było w porządku. Nawet lepiej grali niż poprzednio. Może to tylko wpadka przy pracy.

DUZO SIE TERAZ MÓWI O THE FLAMES!! POCZYTAJCIE CO ZROBILI NA STUDNIÓWCE W OGÓLNIAKU W BIECZU!!!
Nie zapominając o wokalistce chciałbym poinformować że jest naprawde w porządku, jako jedyna trzymała poziom w pionie i głos na bardzo dobrym poziomie!!
marzenka24
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 10 stycznia 2011, 01:08

Re: Jaki Zespół na Wesele???!!!!

Post autor: marzenka24 »

Ktoś tam wcześnie pytał o ten zespół w którym gra R.wójcikiewicz z Jasła, więc podaję link:


http://www.planujemywesele.pl/19264-keyss
pajączek22
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 17 września 2012, 21:50

Re: Jaki Zespół na Wesele???!!!!

Post autor: pajączek22 »

A co mozecie powiedziec o zespole "Dlaczego Nie" z okolic krosna? Bo mamy zamiar zamowic na lipiec 2013 r??
demotywator0211
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 11 lutego 2013, 07:44

Re: Jaki Zespół na Wesele???!!!!

Post autor: demotywator0211 »

Na naszym wesel gralo Metrum, wszyscy byli bardzo bardzo zadowoleni, wiec polecam innym mlodym parom
tombrzeg
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 27 listopada 2012, 20:53

Re: Jaki Zespół na Wesele???!!!!

Post autor: tombrzeg »

:spi: nuda! A Ja i tak polecam Grupe muzyczną WHISPERS. Pozdrowienia dla nich ;)
nikita530
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 22 lutego 2013, 22:48

Re: Jaki Zespół na Wesele???!!!!

Post autor: nikita530 »

Podbijam, Świetna grupa muzyczna :ok: Osobiscie też polecam zespół ''Whispers''
tachyon
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 13 października 2012, 13:31

Re: Jaki Zespół na Wesele???!!!!

Post autor: tachyon »

areo1234
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 16 października 2009, 18:56

Re: Jaki Zespół na Wesele???!!!!

Post autor: areo1234 »

czy wie ktoś może ile kosztuje zespół Baciary na całe wesele??:)
tombrzeg
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 27 listopada 2012, 20:53

Re: Jaki Zespół na Wesele???!!!!

Post autor: tombrzeg »

:spi: wiem ile kosztują na pół wesela ''na cale nie mam pojęcia''
areo1234
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 16 października 2009, 18:56

Re: Jaki Zespół na Wesele???!!!!

Post autor: areo1234 »

ile za pół wesela??:)
ODPOWIEDZ