Dobry DERMATOLOG

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
paulisia212121
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 29 maja 2012, 20:29

Dobry DERMATOLOG

Post autor: paulisia212121 »

Potrzebuję namiarów i opinii na temat dobrego DERMATOLOGA ( na terenie całej Polski)... :)
Awatar użytkownika
rina22
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 6 sierpnia 2011, 21:36

Re: Dobry DERMATOLOG

Post autor: rina22 »

Jeżeli chodzi o teren Jasła to zdecydowanie polecam najlepsza pani doktor Sanocka.
MarioPuccini
Guru
Guru
Posty: 127
Rejestracja: 13 listopada 2012, 20:32

Re: Dobry DERMATOLOG

Post autor: MarioPuccini »

Jeśli chodzi o teren Jasła to nie ma tutaj dobrych dermatologów. Żadnego. Sami hochsztaplerzy. Wiem bo siostra była u wszystkich.Skończyło sie na wizycie w Krk.Doktor Sanocką wyklucz w pierwszej kolejności.Chyba, że twoja przypadłość to coś "standardowego" to większość powinna dać sobie rade.Jeśli to jakiś poważniejszy problem to szukałbym od razu czegoś poza Jasłem.
Pozdrawiam.Powodzenia.
paulisia212121
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 29 maja 2012, 20:29

Re: Dobry DERMATOLOG

Post autor: paulisia212121 »

MarioPuccini pisze:Jeśli chodzi o teren Jasła to nie ma tutaj dobrych dermatologów. Żadnego. Sami hochsztaplerzy. Wiem bo siostra była u wszystkich.Skończyło sie na wizycie w Krk.Doktor Sanocką wyklucz w pierwszej kolejności.Chyba, że twoja przypadłość to coś "standardowego" to większość powinna dać sobie rade.Jeśli to jakiś poważniejszy problem to szukałbym od razu czegoś poza Jasłem.
Pozdrawiam.Powodzenia.
Tak to coś bardziej poważnego, szukam kogoś sprawdzonego żeby to jak najszybciej wyleczyć... :(
Awatar użytkownika
jakaranda
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 7 sierpnia 2012, 21:04

Re: Dobry DERMATOLOG

Post autor: jakaranda »

W Jaśle tylko i wyłącznie doktor Sanocka, ewentualnie dr Biesiadowska.
ODPOWIEDZ