zumba

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
onomatopeja
Guru
Guru
Posty: 122
Rejestracja: 8 lutego 2012, 22:10

zumba

Post autor: onomatopeja »

Co powiecie o zumbie??
cytrynowakredka
Guru
Guru
Posty: 106
Rejestracja: 28 grudnia 2012, 11:47

Re: zumba

Post autor: cytrynowakredka »

hm ... ostatnio stała się bardzo modna i popularna, sama zastanawiam się czy nie wybrać się na zumbę :)
bond
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 220
Rejestracja: 6 października 2012, 09:14

Re: zumba

Post autor: bond »

mam pytanie czy w jaśle jest taka sekcja w jakie dni i ewentualne odpłatności....bo obiło mi sie o uszy ze w jdku cos tego typu działa...prawda to?
Ona :)
Guru
Guru
Posty: 152
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:45

Re: zumba

Post autor: Ona :) »

Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: zumba

Post autor: dragoness »

Oj działa, działa i to prężnie niezmiernie. Zapraszamy na zajęcia w najbliższy wtorek do SP nr 2.
ewela1591
Ekspert
Ekspert
Posty: 87
Rejestracja: 17 marca 2009, 16:10
Lokalizacja: Jasło

Re: zumba

Post autor: ewela1591 »

Też mam ochotę pójść...ale po porodzie zostało tu i ówdzie więc krępuję się, że chodzą tam same chudzinki:) A mi się marzy szczupła sylwetka:]
Jester
Guru
Guru
Posty: 113
Rejestracja: 25 marca 2008, 12:10

Re: zumba

Post autor: Jester »

Ewela! Na zumbę nie chodzą same chudzinki! Przekrój sylwetek i wieku jest bardzo szeroki. Nieważne zupełnie jak kto wygląda, bo pod koniec wszystkie wyglądają tak samo: zmordowane, spocone i czerwone, ale bardzo zadowolone.
Weź ze sobą wodę, ręcznik i już. Jeśli jesteś z Jasła to wtorek i czwartek w SP 2 o 18:00. A prowadząca jest REWELACYJNA! Bardzo uśmiechnięta, miła osoba. Naprawdę, każde zmęczenie, dołki czy różne takie podczas zumby idą w cho.lerę. Jest super, chodzę, kiedy tylko mogę i żałuję, że nie zawsze mi się udaje.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: zumba

Post autor: dragoness »

Też mam ochotę pójść...ale po porodzie zostało tu i ówdzie więc krępuję się, że chodzą tam same chudzinki:) A mi się marzy szczupła sylwetka:]
No! Chudzinki, akurat! Ze mną na czele :rotfl: Ale gwarantuje Ci, że jak przyjdziesz, to te dodatkowe kilogramy odejdą w niepamięć po jakimś czasie. Są także wyjazdy na maratony zumby, ostatni był w sobotę w Sanoku, rewelacja po prostu! No i imprezy integracyjne. Kto był 5 stycznia w Tivoli ten wie, jak to wygląda. Zapraszamy :hurra:
Iwona25
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 24 stycznia 2013, 09:27

Re: zumba

Post autor: Iwona25 »

Aż muszę się tą zumba zainteresować. Coś ostatnio strasznie popularna się zrobiła.
ewela1591
Ekspert
Ekspert
Posty: 87
Rejestracja: 17 marca 2009, 16:10
Lokalizacja: Jasło

Re: zumba

Post autor: ewela1591 »

No właśnie wy już macie grupkę zgraną :/ A może są takie co od "zera" zaczynają??
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: zumba

Post autor: dragoness »

ewela1591 pisze:No właśnie wy już macie grupkę zgraną :/ A może są takie co od "zera" zaczynają??
Od "zera" dziś 19.15 w MDK. Ale to naprawdę nie ma znaczenia, no chyba że kondycyjne. Ja wskoczyłam po czterech miesiącach i po kilku zajęciach, gdy myślałam że umrę :szok: jakoś poszło wszystko do przodu.
ewela1591
Ekspert
Ekspert
Posty: 87
Rejestracja: 17 marca 2009, 16:10
Lokalizacja: Jasło

Re: zumba

Post autor: ewela1591 »

Kondycyjnie też:P Daaawno nie ćwiczyłam. No i dzisiaj akurat nie dam rady;/
Tenshi
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 337
Rejestracja: 9 lutego 2012, 13:37

Re: zumba

Post autor: Tenshi »

Miałam roczną przerwę i było spoko :) Zumba to niezawodny poprawiacz humoru ;)
mirinda
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 12 stycznia 2013, 22:10

Re: zumba

Post autor: mirinda »

I love zumba :super:
Polecam na odstresowanie po ciężkim dniu.
To nie jest tylko taniec, a porządny trening dla całego ciała(i to jaki przyjemny :D )
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: zumba

Post autor: dragoness »

I naprawdę nie trzeba się przejmować "zaawansowaniem", liczy się jedynie dobra zabawa.
ODPOWIEDZ