zespół tequila

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
karolek888
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 24 stycznia 2013, 12:22

zespół tequila

Post autor: karolek888 »

czy ktoś mógłby podzielić się opinią na temat zespołu tequila? wstępnie zamówiłam ich na wesele ale jeszcze nie jestem w pełni przekonana
julia1978
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 259
Rejestracja: 12 listopada 2009, 21:40

Re: zespół tequila

Post autor: julia1978 »

byłam kiedyś na imprezie Sylwestrowej, na której grali i niestety strasznie się upili :wstyd:
Awatar użytkownika
Czoper
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 454
Rejestracja: 6 lipca 2006, 21:00
Lokalizacja: Jasło

Re: zespół tequila

Post autor: Czoper »

Ja byłem na Andrzejkach Pod Skałą gdzie grał ten zespół, w ubiegłym roku i powiem szczerze że było bardzo dużo osób w wieku produkcyjnym, a myślałem że będziemy jednymi z najmłodszych osób. Zespól chyba nie patrzył na salę i nie wiedział dla kogo gra, czułem się jak bym był w sanatorium, muzyka nie z tej epoki. "Biały miś" to było coś "nowoczesnego", parkiet wyglądał jak potańcówka za Gomółki... :D Geriatria będzie się dobrze bawić.
jarkor2013
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 201
Rejestracja: 17 sierpnia 2009, 15:39

Re: zespół tequila

Post autor: jarkor2013 »

karolek888 pisze:czy ktoś mógłby podzielić się opinią na temat zespołu tequila? wstępnie zamówiłam ich na wesele ale jeszcze nie jestem w pełni przekonana

Dokonałaś(eś) dobrego wyboru
stokrotka246
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 5 lutego 2012, 19:20

Re: zespół tequila

Post autor: stokrotka246 »

Dokonałaś(eś) dobrego wyboru

Świetny zespół:) Polecam w 100%
Anek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 270
Rejestracja: 16 listopada 2009, 18:13

Re: zespół tequila

Post autor: Anek »

Grali u mnie na weselu jestem bardzo zadowolona , prócz tego byłam na nie jednej imprezie z nimi i naprawdę fajnie się bawiłam nie mogę się zgodzić z kolegą który piszę że jedyne z nowoczesnych to jest biały miś mają w swojej ofercie również nowe piosenki np. enej. Ja w 100% ich polecam moi znajomi również mieli ich na weselu i też byli zadowoleni ( a co do rodzaju muzyki ilości kawałków itp to można się dogadać) Nie wiem jak na sylwestra ale na andrzejkach 2012 fajnie grali co do alkoholu też nie zauważyłam jakiegoś nadużycia i nie prawdą jest jest jeśli dotyczy to tych samych andrzejek że zagrali tylko białego misia jako nową piosenkę, bo albo ktoś nie był na sali i się nie bawił albo bawił się wybiórczo bo grali różne piosenki stare nowe w różnym tempie. nie upili się na moim weselu również nawet ani kropli wódki nie chcieli. Podsumowując ja polecam !
Awatar użytkownika
Czoper
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 454
Rejestracja: 6 lipca 2006, 21:00
Lokalizacja: Jasło

Re: zespół tequila

Post autor: Czoper »

Właśnie jakby się nawalili to by może lepiej zagrali. Ja nie zmieniam swojego zdania, idealni na wieczorek zapoznawczy w Iwoniczu.
lepidoptera
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 24 stycznia 2013, 21:18

Re: zespół tequila

Post autor: lepidoptera »

Witam, ja osobiście nigdy nie miałam okazji na żywo posłuchać tego zespołu, jednak znajomi również mi mówili, iż troszeczkę nadużywają akoholu :)
sapka
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 24 października 2012, 20:02

Re: zespół tequila

Post autor: sapka »

a to dziwne co mówicie o tym alkoholu... ja byłam na kilku imprezach z nimi, grali tez u mnie na weselu... dopiero o 5 wypili sobie piwko, po skończonej robocie.. a muzyka dopasowana była do wszystkich, ale z pewnością można się dogadać, co do wyboru piosenek, jezeli ktoś preferuje te bardziej na czasie.
Ludwig
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 11 stycznia 2010, 09:17

Re: zespół tequila

Post autor: Ludwig »

Miałem okazję spotkać się z nimi na weselu i potwierdzam to co pisze Czoper i julia1978. Faktycznie grają same starocie i to w marnym stylu, a maja się za wielkie gwiazdy. Ich popisowa piosenka I will always love you to profanacja Whitney Huston. Błazenada w perukach i kapeluszach jest żałosna.
Z pewnością nikomu znajomemu bym ich nie doradzał. Czoper ma rację - wizerunkowo i muzycznie idealni na potańcówkę seniorów w iwonickim Krakowiaku. Cena zbyt wygórowana w stosunku do tego co prezentują. :dobani:
Anek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 270
Rejestracja: 16 listopada 2009, 18:13

Re: zespół tequila

Post autor: Anek »

Ludwig pisze:Miałem okazję spotkać się z nimi na weselu i potwierdzam to co pisze Czoper i julia1978. Faktycznie grają same starocie i to w marnym stylu, a maja się za wielkie gwiazdy. Ich popisowa piosenka I will always love you to profanacja Whitney Huston. Błazenada w perukach i kapeluszach jest żałosna.
Z pewnością nikomu znajomemu bym ich nie doradzał. Czoper ma rację - wizerunkowo i muzycznie idealni na potańcówkę seniorów w iwonickim Krakowiaku. Cena zbyt wygórowana w stosunku do tego co prezentują. :dobani:
Nie to ładne co ładne tylko co się komu podoba moi goście byli zadowoleni i zaskoczeni tymi przebraniami które się im podobały a jak ja już pisałam wyżej i sapka kwestia dogadania się co do repertuaru.
Awatar użytkownika
LookingForAngels
Guru
Guru
Posty: 114
Rejestracja: 2 kwietnia 2010, 15:01

Re: zespół tequila

Post autor: LookingForAngels »

Ja ze swojej strony ich bardzo polecam! Grali na mojej studniówce i wszyscy byli zachwyceni, nikt nie kręcił nosem, że grają starocie (mam 21 lat i jakoś nie zauważyłam starych kawałków, grali bardzo fajnie). Co roku również uczestniczę w imprezie cyklicznej na której graja i z roku na rok coraz więcej osób chce przychodzić, bo każdy ich chwali. Nieprawdą jest również to, że nadużywają alkoholu.
Ja ich bardzo polecam, nie zdarzyło mi się nigdy słyszeć o Tequili negatywnej opinii. Jak dla mnie, jeden z najlepszych zespołów w Jaśle i okolicy :).
Awatar użytkownika
Pemek94
VIP
VIP
Posty: 1137
Rejestracja: 24 kwietnia 2008, 22:30
Lokalizacja: Jasło

Re: zespół tequila

Post autor: Pemek94 »

Też mogę polecić ten zespół, grają wszystko od klasyków ludowych poprzez disco-polo, klimaty lat 70 i 80 aż do dzisiejszych hitów :) Do tego bardzo dobry kontakt z ludźmi no i w pełni profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie :)
Awatar użytkownika
Drapichrust
Guru
Guru
Posty: 180
Rejestracja: 5 września 2007, 14:32
Lokalizacja: Jasło

Re: zespół tequila

Post autor: Drapichrust »

Byłem na zabawie sylwestrowej na której grał ten zespół. Świetnie grali. Naprawdę zespół dobry. Sylwester, sala czy jedzenie było kiepskie ale ten zespół uratował sytuację i dzięki nim mam dobre wspomnienia.
Polecam!:)
krizan
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 09:27

Re: zespół tequila

Post autor: krizan »

Byłem na trzech weselach z Tequilą i złego słowa o nich nie powiem. Graja wszystko o co poprosisz. Nie wiem skąd te negatywne opinie.
ODPOWIEDZ