Lokal na wesele Pod Skałą czy Pod Goleszem?

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen. Tutaj znajdują się tematy zawierające opinie o restauracjach, pizzeriach, lekarzach, fryzjerach itp.

Moderator: paul_proteus

Podolski
Obyty
Obyty

Re: Lokal na wesele Pod Skałą czy Pod Goleszem?

Post autor: Podolski » 6 kwietnia 2013, 02:09

BiBi pisze:Jedno pytanie(pewnie retoryczne) na temat wiarygodności:
Kto jest bardziej wiarygodny- anonimowa osoba, która może napisać w sieci wszystko, bez odpowiedzialności za słowo, czy tez ktoś kto ma odwagę głosić poglądy pod własnym szyldem?
Oczywiście, że osoba która podpisuje się własnym nazwiskiem.
Jestem tylko "obserwatorem" różnych sytuacji i staram się w miarę obiektywnie podzielić z innymi swoimi spostrzeżeniami.
Pani, jako osoba najbardziej chyba do tego odpowiednia (śpiewała Pani już chyba wszędzie) powinna podsunąć kilka, najbardziej godnych uwagi lokali w okolicy.
Właśnie takiej opinii (osoby doświadczonej, znającej rynek "od środka") mi, jak również innym ludziom potrzeba.
Podsuwanie ludziom tylko "zaprzyjaźnionego" lokalu jakoś mnie nie przekonuje.
Wiem że wątek dotyczy "Pod Skałą" i "Golesza" ale jeżeli to nie problem - proszę o taką "mini" listę (według Pani najlepszych)...
BiBi pisze:Życząc Panu udanej imprezy miałam dobre intencje, a Pan odwzajemnia się cynizmem.
Odnosiłem się dokładnie do tego:
BiBi pisze: ... aby rzeczywistość przerosła oczekiwania;)
Proszę mi wierzyć, że życzę Pani jak najlepiej (nie słyszałem zespołu Benett na żywo, ale obiło mi się o uszy bardzo dużo pozytywnych opinii m.in o Pani)
Z całego serca życzę jak najlepiej ... i nie wiem gdzie Pani BiBi zauważa u mnie: "jad w stosunku do innych".
Wymieniamy kulturalnie poglądy i chyba do tego powinno służyć forum.

Awatar użytkownika
BiBi
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Post autor: BiBi » 6 kwietnia 2013, 12:14

Mamy dobre relacje chyba z wszystkimi osobami związanymi z lokalami, w których gramy, zawsze staramy się być mili i wychodzić naprzeciw ustaleniom organizacyjnym. Jednoczy nas wspólny cel- zadowolenie ludzi, dla których jest to jeden z najważniejszych dni w życiu. To co poczytał mi Pan jako zarzut, w moim mniemaniu jest atutem. Dobra współpraca między zespołem a właścicielami restauracji, managerami, kelnerkami, kucharkami itd. to ważny czynnik udanej imprezy.
Słusznie Pan zauważył, ten temat jest konkretnie sprecyzowany i dotyczy dwóch lokali. Wybrałam jeden z nich i podtrzymuję swoje zdanie.
Pod Skałą :ok:

Podolski
Obyty
Obyty

Post autor: Podolski » 6 kwietnia 2013, 12:37

BiBi pisze:Mamy dobre relacje chyba z wszystkimi osobami związanymi z lokalami, w których gramy, zawsze staramy się być mili i wychodzić naprzeciw ustaleniom organizacyjnym. Jednoczy nas wspólny cel- zadowolenie ludzi, dla których jest to jeden z najważniejszych dni w życiu.
Tym cechuje się profesjonalizm - nikt tego tutaj nie podważa.
BiBi pisze:Słusznie Pan zauważył, ten temat jest konkretnie sprecyzowany i dotyczy dwóch lokali. Wybrałam jeden z nich i podtrzymuję swoje zdanie.
Pod Skałą :ok:
Myślałem, że jednak taka lista "faworyzowanych" lokali z okolic Jasła się pojawi, ale rozumie, że nie chce Pani za bardzo się wychylać:)
Wiemy już, że ulubionym lokalem Pani BiBi jest "Zajazd pod Skałą"... i niech tak zostanie.
Moim niestety nie (z wyżej wymienionych względów).

Happy
Doświadczony
Doświadczony

Post autor: Happy » 11 kwietnia 2013, 13:04

mój znajomy zarezerwował lokal POD SKAŁĄ na swoje wesele (parę lat temu), niestety dwa tygodnie przed terminem uprzejmie go poinformowano, że on u nich nic nie rezerwował ??????? niestety nie miał żadnych kwitków ani umów, na gwałt szukał czegoś innego. Nieeeee pooooolecam !!!!!!!! Masakra jakaś.

fwl
Debiutant
Debiutant

Post autor: fwl » 14 kwietnia 2013, 14:22

pod skałą ;)

Podolski
Obyty
Obyty

Post autor: Podolski » 14 kwietnia 2013, 14:30

Happy pisze:mój znajomy zarezerwował lokal POD SKAŁĄ na swoje wesele (parę lat temu), niestety dwa tygodnie przed terminem uprzejmie go poinformowano, że on u nich nic nie rezerwował ??????? niestety nie miał żadnych kwitków ani umów, na gwałt szukał czegoś innego. Nieeeee pooooolecam !!!!!!!! Masakra jakaś.
Nie chce mi się w to wierzyć, gdyż zawsze rezerwując jakikolwiek lokal podpisuje się umowę wstępną (zaliczka w zamian za potwierdzenie rezerwacji na papierze).
Czy ktoś w dzisiejszych czasach byłby tak nieodpowiedzialny i pozwolił sobie na rezerwację "ustną", bez jakichkolwiek dowodów ???

aniaso
Debiutant
Debiutant

Post autor: aniaso » 14 kwietnia 2013, 22:05

Bywam stosunkowo czesto w tych lokalach na weselach polecam Zajazd pod Goleszem
Tam jak zje sie obiad to wiadomo ze to jest obiad
Jesli chodzi o meni to zdecydowanie lepiej wypada Golesz

skinek1987
Debiutant
Debiutant

Post autor: skinek1987 » 20 kwietnia 2013, 08:01

"Pod Skałą" ceny zaczynają się od 160zł? :szok: Niestety autor posta nie napisał co jest wliczone w cenie.
Dwa lata temu brałem ślub w Zamościu. Cena 135zł od osoby.
Wliczone w cenie: tort weselny, szampan, ciasta, nielimitowane napoje (zimne oraz gorące), gościńce, pokój dla państwa młodych, darmowy parking, 5 dań gorących plus to co na stołach (ciasta, sałatki, przekąski).
Załatwiane na własną rękę: wystrój sali, alkohol, muzyka (DJ).
Początkowo nie planowaliśmy poprawin ale zostało tyle jedzenia i picia (sierpień, gorąco - ludzie woleli tańczyć i pić niż jeść), że jednak bawiliśmy się jeszcze drugiego dnia.

Buczo
Początkujący
Początkujący

Post autor: Buczo » 20 kwietnia 2013, 17:41

Pod Skałą jest lepiej

marzenka24
Guru
Guru

Post autor: marzenka24 » 26 września 2013, 09:58

A czy widzieliście jak wygląda umowa w lokalu pod skałą?
Jest pisana jednostronnie, tzn zawarte jest tam wszystko to, co oczekuje się od ZAMAWIAJĄCEGO, natomiast praktycznie nic do czego zobowiązany jest lokal. Czytajcie dobrze umowy drodzy Państwo, bo poźniej może się okazac ze ktoś moze was niezle wkręcic. My zrezygnowaliśmy i nie podpisalismy.
Ponadto, nie pamiętam dokladnie jak pisalo w tej umowie (tzn nie przytocze brzmienia) ale sens byl taki, ze lokal moze wypowiedziec umowe, zwraca tylko zadatek i przyszli panstwo mlodzi nie moga miec nic do tego. W umowie nie ma rownież nic na temat ustaleń, typu dekoracje, ile jest dań, do ktorej godziny moze trwac przyjecie, czy jest jakis limit dot. gosci itp... :kwasny:

magnesik19
Guru
Guru

Post autor: magnesik19 » 28 września 2013, 21:25

Szanowni Forumowicze,
piszę,aby pomóc tym którzy stają przed wyborem miejsca na przyjęcie weselne. Chciałam polecić lokal Pod Skałą. Miałam tam "tyle co" wesele i jestem bardzo bardzo ale to bardzo zadowolona. Oczywiście miałam pewne obawy przed tym zbliżającym się dniem, które zrodziły się z czytania tegoż forum i gadaniny osób z konkurencji, opowiadających niestworzonych historii.. Lokal mieliśmy zarezerwowany od ponad roku i nie wchodziła w grę zmiana miejsca ( na szczęście). Nie słuchajcie opinii " że jedzenia było mało, bądź goście byli głodni".. to jakieś brednie... U mnie na weselu, goście nie mogli pozjadać porcji kolejnych dań jakie były serwowane, nie mówiąc już o nietkniętych przystawkach, plackach, sałatkach itp. Nadmienię, że jedzenia tak zostało po weselu, że byłam w szoku że, aż tyle oddali. (mięsa, zimna płyta, owoce, sałatki, przystawki, ciasta, chleb), No na prawdę, w ilościach było tego sporo. Dodam, że miałam też poprawiny.
Moi goście byli pod wrażeniem zarówno pysznego jedzenia, fachowej obsługi która uwijała się raz dwa, a goście byli pozytywnie zaskoczeni że dopiero co brudny talerzyk został zastąpiony czystym. Słowa uznania kieruję także do osób pracujących w tzw. "cieniu", których na sali nie widać, a ich praca jest nad wyraz istotna.
Pod Skałą wyróżnia także śliczny plener wokoło lokalu, to niewątpliwie duży plus, jakim żadny inny lokal nie może się w okolicy pochwalić. Goście mogli wyjść na zewnątrz, odpocząć przy cichym szumie wodospadu, z dala od zgiełku ulicznego. Polecam także pokoje hotelowe dla gości- Wysoki standard. Na prawdę, nie kierujcie się, opiniami z forum,które często są wyssane z palca. Nie warto jest, szkodzić słowem tak dobremu lokalowi. Najlepiej porozmawiać z szefem lokalu, który wszystko przedstawi od A do Z.
Nie jest też prawdą, że ludzie "omijają łukiem" ten lokal, czego poświadczenie widziałam na własne oczy, będąć tam dosyć często przed weselem w celu dopięcia szczegółów, a tam co? stoliki zawsze zajęte osobami konsumującymi obiad.
Szef realizuje wszelkie dodatkowe sugestie Młodej Pary, czego sama doświadczyłam. Polecam szczerze ten lokal i zdecydowanie wybrałabym ten lokal. Dodam,iż byłam na weselu w innych lokalach, a Pod Skała nigdy, ale zostałam miło zaskoczona podejściem do zorganizowania przyjęcia weselnego. Przede wszystkim, niebanalne podanie obiadu dla Młodej Pary... kto był ten wie, a kto nie to chętnie przekaże relacje.
W razie jakichkolwiek pytań, służę radą. Pozdrawiam:)

magnesik19
Guru
Guru

Post autor: magnesik19 » 28 września 2013, 21:41

czytając wcześniejsze posty sprostuję kilka kwesti, otóż:
- to że jest generalnie dwa wesela w raz świadczy o dużym wzięciu lokalu i dużym zainteresowaniu,
- nie słychać nic a nic tej drugiej orkiestry, powiem więcej u mnie goście nie wiedzieli że tam wogóle jest drugie wesele, dopiero jak wyszli na ten pomost to pytali dlaczego tam się świeci. Nie improwizuję tylko pisze tu odczucia z gości strony
- nieprawdą jest że goście się mieszają, nikt mi z gości nie zgłosił takiego czegoś. Miałam grilla na zewnątrz i nie było żadnych "obcych"
- odnośnie ceny za menu: nie ma żadnych ukrytych kosztów!! całość pomniejszona potem o wpłaconą zaliczkę,
- nie ma żadnych ograniczeń odnoście limitu czasowego wesela ani poprawin
- wszelkie kwestie typu: dekoracja, liczba gości, menu itp jest szczegółowo omawiana krok po kroku przed weselem.Owszem w umowie nie są uwzględnione te kwestie . Na rok do przodu czy więcej lokal nie musi wiedzieć takich szczegółów. Sam tytuł umowy brzmi "umowa wstępna" i wiele kwestii jest nie do ustalenia przy rezerwacji lokalu, a tego dotyczy właśnie owa umowa. Mało kto chyba wie już na samym początku jaka dekoracja będzie, ile dokładnie gości, jakie menu, rodzaje ciasta, alkohole itp.Także nie róbcie problemów nad wyraz jak ktoś tam wcześniej to wymienił za duży minus. Ja sama zmieniałam pewne ustalenia kilka dni przed, bo chcieliśmy dodatkowe dekoracje kwiatami. Dodam, że przy wybieraniu menu, szef pokazuje zdjęcie każdego dania możliwego do wybrania z listy, co znacznie ułatwia wybór menu.
- cena za wesele jest porównywalna do organizowanego na sali. Odpadają wam koszty dekoratorki sali a to już kilka stów, szukania kateringu bądź kucharki, spania na sali i pilnowana wódki (wiem bo rodzina organizowała na salach) no i przede wszystkim mycia wszystkiego kilka dni przed sobotą , potem po sobocie, uwijania się żeby oddać klucz kolejnej parze.

Awatar użytkownika
Sympatyczna
Debiutant
Debiutant

Post autor: Sympatyczna » 29 września 2013, 21:06

Śmierdzi autoreklamą! Ja osobiście gdybym miała wybierać to postawiłabym na "Pod Goleszem"

victoria87
Stały bywalec
Stały bywalec

Post autor: victoria87 » 29 września 2013, 22:25

Smutne jest to, że nie można niczego ani nikogo pochwalić na forum bo odrazu "śmierdzi autreklamą".
Ja organizowalam swoje wesele Pod Goleszem. Nie mogłam na nic narzekać, wszystko było ok, a najważniejsze, że goście wyszli zadowoleni :-) A jeśli chodzi o Zajazd Pod Skałą to jeszcze nie mialam okazji być tam na żadnym weselu ale na codzień można tam naprawdę dobrze zjeść :-)

magnesik19
Guru
Guru

Post autor: magnesik19 » 30 września 2013, 21:35

Sympatyczna pisze:Śmierdzi autoreklamą! Ja osobiście gdybym miała wybierać to postawiłabym na "Pod Goleszem"

haha, rozbawił mnie Twój post....

ODPOWIEDZ