Lokal na wesele Pod Skałą czy Pod Goleszem?

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
magnesik19
Guru
Guru
Posty: 164
Rejestracja: 29 lipca 2009, 20:16

Re: Lokal na wesele Pod Skałą czy Pod Goleszem?

Post autor: magnesik19 »

victoria87 pisze:Smutne jest to, że nie można niczego ani nikogo pochwalić na forum bo odrazu "śmierdzi autreklamą".
Ja organizowalam swoje wesele Pod Goleszem. Nie mogłam na nic narzekać, wszystko było ok, a najważniejsze, że goście wyszli zadowoleni :-) A jeśli chodzi o Zajazd Pod Skałą to jeszcze nie mialam okazji być tam na żadnym weselu ale na codzień można tam naprawdę dobrze zjeść :-)

dzięki za pierwsze zdanie:) też bym nie miała co robić tylko wychwalać "swoją" restaurację;p
Ja nie byłam nigdy Pod Goleszem, więc nie wiem jak tam jest. Każdy chwali tam gdzie go dobrze przyjęto czy zorganizowano niezapomniane wesele. I tak też było w moim przypadku, więc Skałkę będę rekomendować na tyle ile mogę:))
starry_eyes
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 27 grudnia 2013, 21:13

Re: Lokal na wesele Pod Skałą czy Pod Goleszem?

Post autor: starry_eyes »

Pytanie do osób, które miały okazję bawić się na weselu pod Goleszem- czy według Was jest tam wystarczająco dużo miejsca i na około ile osób było przyjęcie? :)
czeszka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 367
Rejestracja: 23 lutego 2014, 13:28

Re: Lokal na wesele Pod Skałą czy Pod Goleszem?

Post autor: czeszka »

słuchaj jak masz cash to pod skałą
kicia27
Guru
Guru
Posty: 105
Rejestracja: 25 października 2012, 14:54

Re: Lokal na wesele Pod Skałą czy Pod Goleszem?

Post autor: kicia27 »

Byłam zarówno "Pod Goleszem" jak również "Pod skałą" na weselach. Z tym, że pod goleszem wesele było małe, do 60 osób.. napewno zmieściło by się jeszcze trochę, ale jak na 60 osób to było tak luźno jeżeli chodzi o tańce. Osobno było miejsce do siedzenia, osobno do tańczenia. Ogólnie fajnie.
Pod Skałą też mi się podobało, z tym, że tam wesele było już dużo większe.. noi tam można powiedzieć, że wesele jest na poziomie :)

Jeżeli o mnie chodzi to powiem, że obydwa lokale są wporządku. Kwestia gustu co kto oczekuje i oczywiście budżetu :) Dlatego trzeba samemu oglądnąć :)
starry_eyes
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 27 grudnia 2013, 21:13

Re: Lokal na wesele Pod Skałą czy Pod Goleszem?

Post autor: starry_eyes »

Ktoś się jeszcze wypowie? :)
smakosz1
Weteran
Weteran
Posty: 78
Rejestracja: 31 sierpnia 2013, 21:09

Re: Lokal na wesele Pod Skałą czy Pod Goleszem?

Post autor: smakosz1 »

Ja też się wypowiem i to będzie "autoreklama". Zapraszam do "Impresji" w Jaśle. Szczegóły na www.facebook.com/impresjajaslo lub pod nr 602-515-822.
Pozdrawiam.
Sabina88
Weteran
Weteran
Posty: 79
Rejestracja: 13 kwietnia 2012, 13:36

Re: Lokal na wesele Pod Skałą czy Pod Goleszem?

Post autor: Sabina88 »

A ja się wypowiem negatywnie o Goleszu. Nie ma żadnej podpisywanej umowy ani branej zaliczki, wszystko jest na tzw. "gębę", a później okazuje się, że jeśli zarezerwowałeś sobie salę na dole to właściciel chce Cię wyrzucić na górę...
karolmeduza
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 30 października 2014, 11:14

Re: Lokal na wesele Pod Skałą czy Pod Goleszem?

Post autor: karolmeduza »

Byłem dopiero co Pod Skałą, świetne miejsce, a wesele udane.
margaretka29
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 8 marca 2017, 15:38

Re: Lokal na wesele Pod Skałą czy Pod Goleszem?

Post autor: margaretka29 »

Ile ludzi sie zmiesci w Sali tej wiekszej pod Skałą? Jak myslicie 140 tam wejdzie? Czy ktos mial tyle? :)
Awatar użytkownika
jerzy.kot
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 30 marca 2017, 09:03

Re: Lokal na wesele Pod Skałą czy Pod Goleszem?

Post autor: jerzy.kot »

Witam, podpinam się pod pytanie, szukamy z narzeczoną sali w jaśle lub okolicach na drugi weekend maja 2018. :padam:
janek963
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 1 lutego 2017, 10:05

Re: Lokal na wesele Pod Skałą czy Pod Goleszem?

Post autor: janek963 »

Musi być konkretnie czy może być 9 km od centrum ?
margaretka29
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 8 marca 2017, 15:38

Re: Lokal na wesele Pod Skałą czy Pod Goleszem?

Post autor: margaretka29 »

To zalezy na ile osob to wesele
ODPOWIEDZ