Lokal na wesele Pod Skałą czy Pod Goleszem?

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
moni$
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 23 listopada 2009, 18:21

Lokal na wesele Pod Skałą czy Pod Goleszem?

Post autor: moni$ »

Proszę o opinie na temat tych lokali, który polecacie na organizacje wesela? Czy mają smaczną kuchnię? Czy byliście zadowoleni z jakości obsługi?
meloman80
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 30 kwietnia 2011, 08:44

Re: Lokal na wesele Pod Skałą czy Pod Goleszem?

Post autor: meloman80 »

Miałem okazję bawić się na weselu pod Goleszem. Nikogo nie obrażając, ale nie polecam. jedzenie? każde inne jest bardziej smaczne (zaznaczam, że jest to tylko moja subiektywna opinia). Trochę ciasno.
Jeśli chodzi o lokal Pod Skałą - tam uważam jest OK! Smacznie, przestrzennie itp itd. Jeśli chodzi o kuchnię to mimo wszystko polecam zewnętrzną - Pana Romka z Gorzyc - REWELACJA jednym słowem! Magda Gesler mogłaby u niego brać lekcje. Pozdrawiam
Versal
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 243
Rejestracja: 1 marca 2012, 15:00

Re: Lokal na wesele Pod Skałą czy Pod Goleszem?

Post autor: Versal »

ani jeden ani drugi raczej afrodyte . . w skałce jedzenie do bani nie pojesz sobie porcja
Podolski
Obyty
Obyty
Posty: 57
Rejestracja: 29 marca 2013, 00:36

Re: Lokal na wesele Pod Skałą czy Pod Goleszem?

Post autor: Podolski »

Pod Goleszem - jeżeli chcesz lokal w rozsądnej cenie (lecz nie spodziewaj się rewelacji odnośnie wnętrza - trochę przestarzałe)
Mają również ciekawy skalniak z tyłu - większości gościom się podoba

Pod Skałką - zdecydowanie przereklamowane miejsce !
Dużym (i podejrzewam jedynym) plusem jest wygląd zewnętrzny lokalu - nie ma sobie równych w okolicy.
Minusy - często odbywające się dwa wesela na raz (goście się mieszają)
- sale w kształcie prostokątów (niczym nie różnią się od dobrze przyozdobionych sal "domów ludowych")
- katering narzucany na siłę przez właściciela - oczywiście własny (trudno "wkręcić" firmę z zewnątrz)

Przeglądnij również oferty innych lokali, bo jest w okolicy kilka godnych polecenia.
crowley
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 27 marca 2013, 15:29

Re: Lokal na wesele Pod Skałą czy Pod Goleszem?

Post autor: crowley »

jedno i drugie miejsce troche przereklamowane. Temat jest o tym, którą wybrac to jednak pod skałką chyba... choć każdemu podoba się co innego :)
Awatar użytkownika
BiBi
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 5 stycznia 2009, 21:32
Lokalizacja: Jasło

Re: Lokal na wesele Pod Skałą czy Pod Goleszem?

Post autor: BiBi »

Zdecydowanie polecam zajazd "Pod Skałą".
Dobra kuchnia, miła i kompetentna obsługa, ładny wystrój, możliwość zrobienia grila w klimatycznym otoczeniu(w miesiącach letnich to dodatkowa atrakcja;)
Właściciel bardzo profesjonalnie podchodzi do każdej imprezy, dodatkowo sympatyczny kontakt(co ma znaczenie przy ustalaniu wszelkich szczegółów).
drożdżówka
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 65
Rejestracja: 13 lipca 2010, 11:53

Re: Lokal na wesele Pod Skałą czy Pod Goleszem?

Post autor: drożdżówka »

Jedno i drugie ma swoje plusy i minusy. Jednak gdybym miała wybierać to "Golesz" z kilku powodów- jedzenie lepsze niż "pod Skałą" i jest go więcej, fajny, duży ogród- możliwość grillowania, plac zabaw dla dzieci, dróżki do spacerów, ładne miejsce na sesje zdjęciową,i w tym sezonie mają mieć samochód retro. Poza tym taniej niż "pod Skałą". "Pod Skałą" duży lokal, w miarę nowy, ale byłam tam na weselu i wróciłam głodna.
Sama planuję i się interesuję :)
magnesik19
Guru
Guru
Posty: 164
Rejestracja: 29 lipca 2009, 20:16

Re: Lokal na wesele Pod Skałą czy Pod Goleszem?

Post autor: magnesik19 »

proponuje Pod Skałą, sama mam tam wesele i myslę ze będę zadowolona:))
moni$
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 23 listopada 2009, 18:21

Re: Lokal na wesele Pod Skałą czy Pod Goleszem?

Post autor: moni$ »

Jakie inne lokale w okolicy z dobrym jedzeniem, profesjonalną obsługą i dysponującym salą na 130 osób możecie polecić?
kola152
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 3 lutego 2013, 21:35

Re: Lokal na wesele Pod Skałą czy Pod Goleszem?

Post autor: kola152 »

Afrodyta przysieki ;D może ...
Podolski
Obyty
Obyty
Posty: 57
Rejestracja: 29 marca 2013, 00:36

Re: Lokal na wesele Pod Skałą czy Pod Goleszem?

Post autor: Podolski »

BiBi pisze:Zdecydowanie polecam zajazd "Pod Skałą".
Dobra kuchnia, miła i kompetentna obsługa, ładny wystrój, możliwość zrobienia grila w klimatycznym otoczeniu(w miesiącach letnich to dodatkowa atrakcja;)
Właściciel bardzo profesjonalnie podchodzi do każdej imprezy, dodatkowo sympatyczny kontakt(co ma znaczenie przy ustalaniu wszelkich szczegółów).
Pani wokalistka z zespołu "Benett" oczywiście poleca ten lokal, gdyż właściciel "Pod Skałą"też mi polecał ten zespół.
Taka po prostu koleżeńska życzliwość :) ... i podsyłanie sobie klientów.
magnesik19 pisze:proponuje Pod Skałą, sama mam tam wesele i myslę ze będę zadowolona:))
Podziel się opinią jak będziesz po weselu.

Byłem (ba, nawet planowałem swoje) ale rzeczywistość szybko mnie "wyleczyła" z moich pomysłów.
Pamiętam jak dziś, mieszających się gości weselnych (jak zwykle dwa wesela na raz).
Może nie na początku, ale później jak każdy coś wypił .... było naprawdę komicznie :)

Polecam również dwie orkiestry na raz (jedna na sali, druga za ścianą) - można powiedzieć nagłośnienie "STEREO"

Co do jedzenia - przyzwoite, ale mało...
Ceny zaczynają się OD 160zł/osobę, ale w rzeczywistości wychodzi zawsze drożej.
drożdżówka pisze:Jednak gdybym miała wybierać to "Golesz" z kilku powodów- jedzenie lepsze niż "pod Skałą" i jest go więcej, fajny, duży ogród- możliwość grillowania, plac zabaw dla dzieci, dróżki do spacerów, ładne miejsce na sesje zdjęciową,i w tym sezonie mają mieć samochód retro.
"Golesz" na pewno tańszy, lecz dużo skromniejszy....
Co do samochodu "retro" - czy to ma jakieś znaczenie?
Nie każdy lubi takie klimaty, więc na pewno wszystkich tym samochodem nie uszczęśliwi.
niezapominajka
Guru
Guru
Posty: 126
Rejestracja: 17 grudnia 2008, 12:12

Re: Lokal na wesele Pod Skałą czy Pod Goleszem?

Post autor: niezapominajka »

Bibi chyba nie wiesz co to znaczy dobra kuchnia, dobra kuchnia to moze i byla Pod Skała kiedys ale teraz zeszli na psy...no i ta orkiestra stereo;) tez ma znaczenie..z tych dwojga polecam Golesz
Awatar użytkownika
BiBi
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 5 stycznia 2009, 21:32
Lokalizacja: Jasło

Re: Lokal na wesele Pod Skałą czy Pod Goleszem?

Post autor: BiBi »

Pan Podolski posądził mnie o tzw.„kolesiostwo”, dlatego chciałabym wyjaśnić, że poleciłam zajazd "Pod Skalą”, ponieważ uważam, że to bardzo dobra restauracja.
Miło nam, że właściciel „Pod Skałą” nas poleca, gdyż z pewnością ma wyrobione swoje zdanie na temat zespołów muzycznych, tak jak ja na temat restauracji;)
"Pod Goleszem”, jak słusznie zauważył Pan Podolski to „dużo skromniejszy” lokal i to pod każdym względem. Moim zdaniem zupełnie inna liga.
Osobiście nie spotkałam się "Pod Skałą" z problemem zagłuszającyh się zespołów, czy też „mieszających się gości weselnych”, a miałam przyjemność śpiewać tam na wielu udanych przyjęciach weselnych.
Panu Podolskiemu szczerze życzę udanej imprezy weselnej, aby rzeczywistość przerosła oczekiwania;)
Podolski
Obyty
Obyty
Posty: 57
Rejestracja: 29 marca 2013, 00:36

Re: Lokal na wesele Pod Skałą czy Pod Goleszem?

Post autor: Podolski »

BiBi pisze:Pan Podolski posądził mnie o tzw.„kolesiostwo”, dlatego chciałabym wyjaśnić, że poleciłam zajazd "Pod Skalą”, ponieważ uważam, że to bardzo dobra restauracja.
Pani BiBi może się "kolesiować" z kimkolwiek zechce ... i polecać kogo uważa za najlepszego.
Jednak "bliskie więzi zawodowe" czynią Panią BiBi stronniczą, a co za tym idzie mało wiarygodną.
BiBi pisze:Miło nam, że właściciel „Pod Skałą” nas poleca, gdyż z pewnością ma wyrobione swoje zdanie na temat zespołów muzycznych, tak jak ja na temat restauracji;)
Obydwie marki (Benett i Zajazd pod Skałą) mają wyrobioną renomę i tego nie da się zaprzeczyć.
Jednak gdy próbujecie być "obiektywni" (polecając się na wzajem) wychodzi delikatnie mówiąc - komicznie
BiBi pisze: Osobiście nie spotkałam się "Pod Skałą" z problemem zagłuszającyh się zespołów, czy też „mieszających się gości weselnych”, a miałam przyjemność śpiewać tam na wielu udanych przyjęciach weselnych.
Rozumie, że Pani wokalistka stoi między głośnikami, to jak może słyszeć takie szczegóły jak "inna orkiestra"
Taka wasza praca - być najgłośniejszym na przyjęciu weselnym ... ba, w lokalu którym gracie:)
Ja jako gość weselny słyszałem bardzo dobrze odgłosy z drugiej sali, nie mówiąc o jakiś "nowych" gościach po północy, którzy często odwiedzali naszą salę.
BiBi pisze: Panu Podolskiemu szczerze życzę udanej imprezy weselnej, aby rzeczywistość przerosła oczekiwania;)
Nie dziękuję:)
Nie mam wygórowanych oczekiwań - cenię profesjonalizm ... i jednocześnie staram się wyeliminować amatorszczyznę.
Ja Pani BiBi życzę natomiast udanej kariery (mam nadzieję że kiedyś usłyszymy o Niej np. w Opolu)
Prosiłbym jednak nie popadać w samouwielbienie, gdyż na tak "nasyconym" rynku łatwo wypaść z gry.
Awatar użytkownika
BiBi
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 5 stycznia 2009, 21:32
Lokalizacja: Jasło

Re: Lokal na wesele Pod Skałą czy Pod Goleszem?

Post autor: BiBi »

Jedno pytanie(pewnie retoryczne) na temat wiarygodności:
Kto jest bardziej wiarygodny- anonimowa osoba, która może napisać w sieci wszystko, bez odpowiedzialności za słowo, czy tez ktoś kto ma odwagę głosić poglądy pod własnym szyldem?
Życząc Panu udanej imprezy miałam dobre intencje, a Pan odwzajemnia się cynizmem.
Jestem daleka od samouwielbienia, uważam, że pokora jest w tym zawodzie najlepszym doradcą.
Sama jestem wymagającym konsumentem i cenię profesjonalizm w każdej dziedzinie, ale staram się nie deptać po drodze tych, którzy nie spełniają moich oczekiwań.
Skąd w Panu tyle frustracji i jadu w stosunku do innych? Pewien mędrzec powiedział, że do frustracji prowadzą nad­mier­ne am­bicje.
ODPOWIEDZ