Telewizja nc minus

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
szybki811
Guru
Guru
Posty: 192
Rejestracja: 7 września 2012, 21:15

Telewizja nc minus

Post autor: szybki811 »

Jestem użytkownikiem satelitarnej n.Wysłałem wypowiedzenie umowy po otrzymaniu propozycji z połączonej platformy nc+.Co myślicie o tej fuzji i czy podpisujecie nowe,droższe umowy ?.
Winetou
VIP
VIP
Posty: 672
Rejestracja: 3 czerwca 2012, 13:40

Re: Telewizja nc minus

Post autor: Winetou »

Będą mili do momentu podpisania umowy, a póżniej .......mamy Cię i "wykiklać się" od telewizji :rotfl: "nowej" generacji już tak łatwo nie jest. :wsciekly:
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: Telewizja nc minus

Post autor: juve_fan »

Ceny pakietów mocno przesadzone. Jako kibica interesuje mnie oferta platinum (119zł/mies.). Niestety za podobny pakiet bez N sportu w C+ płaciło się 69zł. Jeśli negocjacje nie przyniosą efektu (góra 80zł/miesiąc) to trzeba będzie przyzwyczajać się do meczów na necie. NC+ jest hegemonem na naszym rynku ze względu na bardzo bogatą ofertę kanałów HD, dlatego nie liczyłbym na wielką obniżkę cen. Fuzja zadziała niekorzystnie na portfele abonentów. Przykre jest to, że kompleksowe telewizje premium w Europie Zachodniej mają tańsze abonamenty niż jest to w Polsce (vide Sky).
szybki811
Guru
Guru
Posty: 192
Rejestracja: 7 września 2012, 21:15

Re: Telewizja nc minus

Post autor: szybki811 »

Mam abonament za 59 zeta i przysłali mi z góry narzuconą propozycję nie do odrzucenia dla stałego abonenta n za 79 zeta i na 18 m-cy umowa/jakiś silver/, a mniej kanałów.Normalnie czad na całego.Po 3 dniowych próbach łaskawie odebrał konsultant na info-ja mówię że nie chce rozwiązywać umowy i proszę o pakiet za 59 ten universe-odpowiedz-nie da się.Olewajka totalna-no tak się wk....,że szok ,na dodatek oliwy do ognia dodały te matoły z punktów obsługi z Jasła-normalnie wszystko opada-olewnictwo totalne.Narazie wysłałem wypowiedzenie/wy też tak do 19-go zróbcie bo uwalą was na 18 m-cy z dziadowską oferta z automatu/no i czekam na nową propozycję umowy lub wezmę polsat- na dużej antenie po n bedzie dobrze odbierał.
szybki811
Guru
Guru
Posty: 192
Rejestracja: 7 września 2012, 21:15

Re: Telewizja nc minus

Post autor: szybki811 »

Uruchomili dzisiaj w zamian za 4 kanały npremium kanały canal+,nie cieszta się bo tylko do końca kwietnia potem bajka od 119 do 199 zeta za filmy i sporty .Porażka.
dracula666
Mistrz
Mistrz
Posty: 94
Rejestracja: 23 stycznia 2012, 20:31

Re: Telewizja nc minus

Post autor: dracula666 »

porażka porażka ale coś mnie słuchy dochodzą że za tydzień góra dwa mają być nowe oferty to może coś się wtedy poprawi
Anuskaaa18
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 27 maja 2009, 19:39
Lokalizacja: Trzeci wymiar

Re: Telewizja nc minus

Post autor: Anuskaaa18 »

Wam przychodzą do domu jakieś aneksy do umów czy coś? :|
Ja miałam N-kę od grudnia 2011, teraz w styczniu przedłużyłam umowę na nowych warunkach, tzn nie płacę już 59 jak poprzednio, a 48zł, w tym mam wszystkie pakiety tematyczne.
Nic mi do domu nie przyszło. Tez mam się spodziewać że karzą mi płacić dużo więcej? :niepewny:
szybki811
Guru
Guru
Posty: 192
Rejestracja: 7 września 2012, 21:15

Re: Telewizja nc minus

Post autor: szybki811 »

Szanowna koleżanko nastąpiła w ostatnich dniach tzw fuzja czyli połączenie n i cyfry+.Nie ma już telewizji n/sam tak jak Ty jestem jeszcze abonentem byłej n/.Otóż powstało tzw NC+ i obecnie jest wojna /poczytaj internet/bo robią abonentów w wała narzucając bezpodstawnie nowe umowy jak w/w bez zgody klientów-ludzie dostają listy i nowe aneksy do nowej umowy na 18 m-cy i wyższe opłaty o uboższej ofercie.Jeżeli do 19 kwietnia nie zareagujesz,to padniesz ofiarą tych złodzieji.Prosze poczytać na stronach o nc+,aby nie zrobili z Ciebie kozła bez Twojej zgody-ludzie masowo wysyłają wypowiedzenia i czekają co dalej.Polsat widzę wprowadził dzisiaj zarąbista promocję z hbo itp,jednak czekam az dup... pęknie nc+ i zacznie szanować klientów,bo od 3 lat byłem w n-poczemamy ten m-c na wypowiedzeniu i zobaczymy-narazie żaden konsultant z działu utrzymania klienta nie dzwoni a do nich tyrknąć graniczy z cudem
michalr607
Guru
Guru
Posty: 105
Rejestracja: 11 maja 2012, 22:07

Re: Telewizja nc minus

Post autor: michalr607 »

mam telewizje N do tej pory płacę 54 zł.i narazie nic mi nie przyszło nowego
Awatar użytkownika
Jacek1986
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 415
Rejestracja: 5 sierpnia 2008, 20:46
Lokalizacja: Jasło

Re: Telewizja nc minus

Post autor: Jacek1986 »

Ceny maja mocno przesadzone,ale najgorsze jest to, że mają monopol na kanały sportowe (mnie tylko to trzyma przy nich). Z informacji przeczytanych na wielu stronach i forach, można wywnioskować, że w pierwszej kolejności mają nakłonić byłych klientów N do przejścia do NC+. Z tego całego szumi widać, że mają tam piękny bur.el. Poleciało już kilka osób z wysokich stanowisk, więc widać, że panikują (i dobrze). Z początku pakiet platinum można było dostać za 119- teraz można już go mieć za 99 (oczywiście nieoficjalnie- bo jeśli ktoś się zgodzi na 119 tym dla nich lepiej).
Wielu klientów złożyło skargę do UOKiK- informacje o przejściu, ofercie itd itp zostały wysłane zwykłym listem, bez potwierdzenia nadania. Spora podwyżka cen pakietów i narzucone przejście z byłej platformy do NC+.
Totalnie nieprzemyślane działania i maja to co mają.
Bardzo dużo info jest na dvhk.
szybki811
Guru
Guru
Posty: 192
Rejestracja: 7 września 2012, 21:15

Re: Telewizja nc minus

Post autor: szybki811 »

No właśnie jest tak kolego jak piszesz-dlatego ważne jest aby wypowiedzieć umowę do 19-go bo złapią człowieka w swoje sidła na 18 m-cy.Teraz bez paniki czekam co dalej.ZALOZYŁEM TEN POST DLATEGO,ABY MOICH ZIOMKÓW Z JASEŁKA I OKOLIC NIE ŚWIADOMYCH CO SIĘ DZIEJE NIE ZROBILI W BAMBUKO.Pozdrawiam
Awatar użytkownika
rjarek
VIP
VIP
Posty: 579
Rejestracja: 23 sierpnia 2009, 09:18

Re: Telewizja nc minus

Post autor: rjarek »

michalr607 pisze:mam telewizje N do tej pory płacę 54 zł.i narazie nic mi nie przyszło nowego
Co zrobić gdy nic nie przyszło z nc+ a umowę mam do końca sierpnia. Proszę o radę.
Marek_Myśliwiec
Weteran
Weteran
Posty: 78
Rejestracja: 4 listopada 2010, 09:19

Re: Telewizja nc minus

Post autor: Marek_Myśliwiec »

Za taką kasę jak piszecie możecie mieć w pakiecie telewizię i internet dlatego polecam TELGAM.
Awatar użytkownika
Wojtq
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 14 grudnia 2009, 23:54

Re: Telewizja nc minus

Post autor: Wojtq »

Powiem Wam że ja, jak i duża część abonentów nie dostałem żadnej informacji o zmianach w umowie. Listy te zostały wysłane zwykłym listami więc jak nie dotrą to lepiej dla NC+. Kiedyś widziałem zdjęcie które zrobił pracownik poczty posiadający N-kę - cała paleta listów do użytkowników N i Canal + z etykietą "Przetrzymywać do odwołania" ^^

Dla chcących rozwiązać umowę z N-ką lub Cyfrą wrzucam link do strony założonej przez przeciwników fuzji tych dwóch platform. Na stronie są 2 linki - wypowiedzenie dla N-ki i dla Cyfry też jest.
Pozdrawiam i nie dajmy się robić w bambuko. Kto chętny można polubić stronę na Facebooku https://www.facebook.com/funclubTworcya ... us?fref=ts

A tutaj link do strony gdzie znajdziecie wzory wypowiedzeń http://anty-ncplus.pl
Awatar użytkownika
Mała_Miczitanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 218
Rejestracja: 24 czerwca 2009, 11:00

Re: Telewizja nc minus

Post autor: Mała_Miczitanka »

Jacek1986 pisze: Z początku pakiet platinum można było dostać za 119- teraz można już go mieć za 99 (oczywiście nieoficjalnie- bo jeśli ktoś się zgodzi na 119 tym dla nich lepiej).
.
Jakim cudem za 99zł ten pakiet ? w ofercie jest dokładnie podane ze 119zł. Zależne to jest od stażu ?
ODPOWIEDZ