Polsat cyfrowy

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
szybki811
Guru
Guru
Posty: 192
Rejestracja: 7 września 2012, 21:15

Polsat cyfrowy

Post autor: szybki811 »

Przymierzam się do zakupu któregoś z pakietów cyfrowego polsatu, w związku z czym, bardzo proszę o opinie użytkowników tej telewizji satelitarnej.Z góry dziękuję.
dracula666
Mistrz
Mistrz
Posty: 94
Rejestracja: 23 stycznia 2012, 20:31

Re: Polsat cyfrowy

Post autor: dracula666 »

to głównie chyba zależy od upodobań danego klienta są rożne pakiety widać jakie w nim są programy i co Ci najbardziej odpowiada to kupujesz i na ile oczywiście Cie stać każdemu może odpowiadać inny pakiet bo ma inne zainteresowania
szybki811
Guru
Guru
Posty: 192
Rejestracja: 7 września 2012, 21:15

Re: Polsat cyfrowy

Post autor: szybki811 »

Dzięki kolego-chodzi mi głównie o techniczne sprawy tj jakość obrazu,siła,jak podczas wichur,deszczy itp.Miałem do tej pory N-kę,rewelacja ale tak mnie wkur...zdenerwowali ci z NC+,że obieram przymiarki na Polsat-mają teraz fajną promochę coś za 79 zeta.
Kudłaty
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 3 grudnia 2011, 15:02

Re: Polsat cyfrowy

Post autor: Kudłaty »

no mnie tez cyfra wkur.....!
i teraz mam polsat i jest Ok
dracula666
Mistrz
Mistrz
Posty: 94
Rejestracja: 23 stycznia 2012, 20:31

Re: Polsat cyfrowy

Post autor: dracula666 »

coś o tym wiem bo ja aktualnie miałem cyfre plus ale złożyłem wypowiedzenie i czekam na jakąś lepszą ofertę ze strony nc+ ponieważ lubię meczyki oglądać a na cyfrowym polsacie tego mało jest. A jeśli chodzi o techniczne sprawy to mogę tylko powiedzieć tyle ze u mnie mają w rodzinie cyfrowy polsat i jeden wujek ma oryginalną antenę z cyfrowego polsatu bodajże sześćdziesiątkę to obraz lubi mu czasami przyciąć lub zrobić się piksele natomiast drugi tez miał takie problemy i zmienił antenę z tej oryginalnej na osiemdziesiątkę i teraz mu śmiga elegancko
szybki811
Guru
Guru
Posty: 192
Rejestracja: 7 września 2012, 21:15

Re: Polsat cyfrowy

Post autor: szybki811 »

No ja mam talerz po N- 70-tke,to powinno śmigać-jeżeli abonament w nc+ byłby góra za 79 z pakietami z canal+/ten co puścili obecnie za kanały npremium na przynętę do końca kwietnia/ to wezmę bo też lubię meczyki,o polsat pytam tak narazie,bowiem czekam do końca m-ca cierpliwie czy zmiękną z cenami,gdyż 119 zeta to ich poje...delikatnie mówiąc -narazie złożylem wypowiedzenie i zobaczymy co będzie dalej,a dochodzą mnie słuchy,iż z racji nawału wypowiedzeń,zaczynają po cichu negocjować ceny.
dracula666
Mistrz
Mistrz
Posty: 94
Rejestracja: 23 stycznia 2012, 20:31

Re: Polsat cyfrowy

Post autor: dracula666 »

Bardzo możliwe ja też na razie czekam, mój znajomy robi w nc+ i mówił że po świętach z 2 tygodnie mają wprowadzać nowe pakiety bo te dali tylko tak żeby tych bogatych ściągnąć a i tak im za mało tego idzie więc mają być zmiany
ŚmIaŁeK
Guru
Guru
Posty: 148
Rejestracja: 20 lipca 2011, 20:06

Re: Polsat cyfrowy

Post autor: ŚmIaŁeK »

:super: :hyhy: A ja tera mam pakiet familijny w cenie 24zł pozniej po 6 miechach przechodze na mini extra tez za 24 zł i kilka dobrych programów jest :hyhy: :super:
crowley
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 27 marca 2013, 15:29

Re: Polsat cyfrowy

Post autor: crowley »

Każdemu kto ma polsat polecam sie targowac przy koncowym terminie umowy. Oni dzwonią - a my rezygnujemy. Zadzwonią pare razy i jak juz beda widziec, ze klienit sie chce wycofać proponują najlepsze rozwiązania, których nie ma w ofertach reklamowych. Zeby tylko zostć przy Polsacie. Mówie to bo mam juz kilka lat abonament za 9.90, który czasem był a czasem nie. Programy jak w pakiecie droższym a cena najniższa. Jest tylko jeden problem.... zeby było coś jeszcze do oglądania w tej telewizji :)

pozdrawiam
ODPOWIEDZ