Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
bezel01234
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 20 maja 2013, 23:56

Re: Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Post autor: bezel01234 »

Bibendoo pisze::hurra: YES! YES! YES!!!! Na reszcie prawdziwy kebab, pokazali jasielskim PSEUDO kebabiarniom jak powinien smakować prawdziwy kebab :super:
Bo to co dotychczas serwowało nam THIS IS "SHIT" :dobani: (zimna porażka z półsurowym nadzieniem) dostarczane przez kierowcę z miną jakby miał wieczne zatwardzenie, nie nadawało się do konsumpcji. No i ten Faraon pożal się boże gdzie piec czyszczą mopem do podłogi w obecności klientów. Mam nadzieje że Pasa będzie miała dobrą '' passę '' w Jaśle, życzę powodzenia :padam:
chcialem ci odpowiedziec bibendo ze sie z toba zgadzam ale napisalem to
chyba za ostro i sie moderator zdenerwowal :p w skrocie chcialem powiedziec ze dobrze ze wreszcie jest pozadne jedzenie w jasle a nie to gowniane zarcie z al capone ktore chwala biedaki jasielskie mam nadzieje ze zwina wkoncu ten burdel zwany al capone...ta nazwa predzej pochodzi od capa... :)
CzłowiekZwanyŚwinią
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 23 maja 2013, 19:34

Re: Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Post autor: CzłowiekZwanyŚwinią »

Błagam litości !!!
Rozumiem, że nie każdy musi być smakoszem i zagryzać przegrzebki z szynką parmeńską przepijane białym winem i że nowo otwarty lokal podaje wyjątkowo smaczne jak na Jasło kanapki z mięsem ale na litość Boską nie nazywajmy modyfikowanego fast-foodowego jedzenia orginalną kuchnią turecką bo aż włos sie jeży.
Ogarnia mnie żywy smutek, że kuchnia to kolejny etap zbadziewienia gustu mieszkańca polski i regionu któremu wystarcza już byle co , byle jak i byle gdzie więc jaramy się przygrzaną bułką z mięsem jako smakami Świata chociaż nigdzie w promieniu 100km nie można zjeść przyzwoitej kuchni polskiej (chyba że mama lub babcia zrobi pierogi lub gołąbki) zwykłego kotleta z zimiokami bez ryzyka rozstroju żołądka i nikt juz nie pamięta jak smakuje prawdziwy pomidor lub ogórek czyli smak szklarni naszego dzieciństwa.
Dla właścicieli kebaba jednak najszczersze życzenia powodzenia i jak najdłuższego trzymania poziomu, bo w Jaśle, zagłebiu pizzerii, Keksów i stołowek Pana G- czyli aby zrobić tanio oszczędźmy na jakości, zwyczajna bułka ze świeżym mięsem i sałatą urasta do miana przysmaku i rarytasu. NIech więc ruch nie ustaje.
Smacznego.
Anuskaaa18
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 27 maja 2009, 19:39
Lokalizacja: Trzeci wymiar

Re: Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Post autor: Anuskaaa18 »

A jak z wystrojem i ogólnie warunkami lokalowymi?
Bo się wybieram, ale mamy obawy co by nie musieć jeść na stojąco, skoro takie tam tłumy. ;)
_WHISKEY_
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 13 lutego 2011, 00:32

Re: Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Post autor: _WHISKEY_ »

CzłowiekZwanyŚwinią pisze:Błagam litości !!!
Rozumiem, że nie każdy musi być smakoszem i zagryzać przegrzebki z szynką parmeńską przepijane białym winem i że nowo otwarty lokal podaje wyjątkowo smaczne jak na Jasło kanapki z mięsem ale na litość Boską nie nazywajmy modyfikowanego fast-foodowego jedzenia orginalną kuchnią turecką bo aż włos sie jeży.
Ogarnia mnie żywy smutek, że kuchnia to kolejny etap zbadziewienia gustu mieszkańca polski i regionu któremu wystarcza już byle co , byle jak i byle gdzie więc jaramy się przygrzaną bułką z mięsem jako smakami Świata chociaż nigdzie w promieniu 100km nie można zjeść przyzwoitej kuchni polskiej (chyba że mama lub babcia zrobi pierogi lub gołąbki) zwykłego kotleta z zimiokami bez ryzyka rozstroju żołądka i nikt juz nie pamięta jak smakuje prawdziwy pomidor lub ogórek czyli smak szklarni naszego dzieciństwa.
Dla właścicieli kebaba jednak najszczersze życzenia powodzenia i jak najdłuższego trzymania poziomu, bo w Jaśle, zagłebiu pizzerii, Keksów i stołowek Pana G- czyli aby zrobić tanio oszczędźmy na jakości, zwyczajna bułka ze świeżym mięsem i sałatą urasta do miana przysmaku i rarytasu. NIech więc ruch nie ustaje.
Smacznego.
:ok:
A za Nicka masz drugie:
:ok:
Chociaż, mogłeś/aś pójść bardziej po bandzie i zamiast słowa "świnia" skorzystać z bardziej hardcorowego "wieprz", ale i tak jest ładnie...
Zdrówko ;)
RaSSta_97
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 68
Rejestracja: 25 kwietnia 2011, 19:58

Re: Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Post autor: RaSSta_97 »

Jadłem dzisiaj dużego kebaba z baraniną. Najlepszy kebab jakiego jadłem. Oczywiście nie próbowałem kebabów w Rzeszowie więc nie mam porównania. Ale w Jaśle bije wszystkie "kebabiarnie" na głowę. I obsługa też miła. Lokal mały ale ładnie urządzony.
laki121826
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 25 maja 2013, 13:27

Re: Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Post autor: laki121826 »

Lokal nawet spoko mało miejsca troche ale co do kebaba to się rozczarowałem byłem wczoraj i liczyłem na dużo lepsze doznania zimny srodek i troche tego miesa z baraniny które mi osobiście wogóle nie podchodzi smakuje jak piecziona mielonka (zreszta kumpel jadł i też mówił że jak dla niego to bez smaku ) także jak dla mnie osobiście zostane przy swoich starych lokalach
RaSSta_97
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 68
Rejestracja: 25 kwietnia 2011, 19:58

Re: Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Post autor: RaSSta_97 »

Niby nie mam nic do takich ludzi, ale jeśli ktoś ma 1-2posty i rejestruje się dzień lub w tym samym dniu dodania negatywnego postu to coś mi tu śmierdzi.
Awatar użytkownika
Czoper
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 454
Rejestracja: 6 lipca 2006, 21:00
Lokalizacja: Jasło

Re: Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Post autor: Czoper »

Jestem po pierwszej konsumpcji z ciekawości. Na pewno nie rzuca na kolana. Tempo obsługi tragiczne, ostatnią porcję mięsa nazywanego "baraniną" :D kupił klient przede mną. Drobiowe mięso to glut, dawno takiego nie jadłem, przesadziłem z tym jedzeniem bo wywaliłem z kebaba, nie szło przełknąć sama skóra i odpadki. Kebap z kurą ODRADZAM . Na tą baraninę to też nie dajcie się nabrać, bo to jest krowa z dodatkiem odrobiny barana jak parówki z cielęciną. W smaku inne niż reszta w Jaśle. Brak cennika, na górze tylko zestawy z colą, nie wiedziałem ile kosztuje sama tortilla. Na plus to godziny otwarcia piątek,sobota do 1 w nocy. Według mnie to średnio.
Awatar użytkownika
madellina
Guru
Guru
Posty: 128
Rejestracja: 20 grudnia 2011, 16:27

Re: Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Post autor: madellina »

A jadł ktoś coś innego oprócz kebapa i pizzy?
bond
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 220
Rejestracja: 6 października 2012, 09:14

Re: Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Post autor: bond »

dziś Pan przywiózł "barana" Pan Turek zainstalował ten cały rulon z mięsem owinięty folią a pod folią karteczka - Mięso kebab wołowe ;p;p ale to tylko tak do siebie pisze :) a jeśli chodzi o cos innego to jeszcze żadnych tureckich specyfików nie ma ;p
Magladenka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 286
Rejestracja: 21 maja 2013, 19:21

Re: Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Post autor: Magladenka »

Fast food nigdy nie będzie smaczny tak jak domowe jedzenie, ale tak na szybko, to naprawdę nie jest zła knajpka.
laki121826
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 25 maja 2013, 13:27

Re: Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Post autor: laki121826 »

RaSSta_97 pisze:Niby nie mam nic do takich ludzi, ale jeśli ktoś ma 1-2posty i rejestruje się dzień lub w tym samym dniu dodania negatywnego postu to coś mi tu śmierdzi.
jak nie masz nic to po co piszesz mam swoje zdanie i nie interesuje mnie co o tym myślisz a to czy mam 1 czy 100 postów to co to za różnica widze że na forum na początku trzeba wszystko chwalić żeby sie nie narazić żall
lol666
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 27 maja 2013, 19:19

Re: Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Post autor: lol666 »

Witam wszystkich Forumowiczów! :) Zarejestrowałem się właśnie specjalnie po to, by wyrazić swoją opinię nt. nowego jasielskiego (tureckiego) punktu z kebabem (czy też kebapem), gdyż zachęcony opiniami z tego forum postanowiłem również go ocenić, a jestem właśnie świeżo po spożyciu kebapu w bułce. Właściwie mógłbym zgodzić się z większością przedmówców i napisać - tak, to najlepszy kebab jaki w Jaśle zjadłem (podkreślam - znając jasielskie standardy). Ale będę bardziej szczegółowy: bułka - zwyczajna kebabowa, spodziewałem się raczej czegoś bardziej "orientalnego", np. pity, ale nie będę się czepiał, bo była w miarę ciepła - nie gorąca, ale ciepła. Sos - bardzo dobry, nie ma się absolutnie do czego przyczepić. A teraz mięso i surówka... no właśnie. Przez moment miałem wrażenie, że przez pomyłkę wciśnięto mi wegetariański kebab. Mięso jest i to całkiem smaczna i przyjemnie doprawiona "baranina", ale występuje na samym początku (ok. 1/5 buły - zamówiłem dużego), dalej coraz bardziej ginie i... aż do końca (przez jakieś 3/5 buły) jemy praktycznie tylko i wyłącznie same warzywa (też w sumie poprawne, ale za dużo czerwonej kapuchy - kojarzy mi się to z Grzymałą), by na końcu (1/5 buły) zakosztować praktycznie samego mięsiwa. Nie wiem, być może miałem pecha i akurat ktoś w nieprzemyślany sposób to "upakował" (surówki powinny iść przecież w miarę razem z mięsem) albo taki mają "system", żeby tego mięcha w kebabie nie było czasem za dużo. ;) Następnym razem spróbuję pewnie na talerzu albo w tortilli, bo jak na Jasło Pasa serwuje faktycznie najlepszy keba(p)b i ma duży potencjał, dlatego z pewnością dam mu drugą szansę. Niestety, dziś wyszło średnio. Pozdrawiam! :)
scand
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 30 kwietnia 2012, 22:04

Re: Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Post autor: scand »

lol666 pisze:Witam wszystkich Forumowiczów! :) Zarejestrowałem się właśnie specjalnie po to, by wyrazić swoją opinię nt. nowego jasielskiego (tureckiego) punktu z kebabem (czy też kebapem), gdyż zachęcony opiniami z tego forum postanowiłem również go ocenić, a jestem właśnie świeżo po spożyciu kebapu w bułce. Właściwie mógłbym zgodzić się z większością przedmówców i napisać - tak, to najlepszy kebab jaki w Jaśle zjadłem (podkreślam - znając jasielskie standardy). Ale będę bardziej szczegółowy: bułka - zwyczajna kebabowa, spodziewałem się raczej czegoś bardziej "orientalnego", np. pity, ale nie będę się czepiał, bo była w miarę ciepła - nie gorąca, ale ciepła. Sos - bardzo dobry, nie ma się absolutnie do czego przyczepić. A teraz mięso i surówka... no właśnie. Przez moment miałem wrażenie, że przez pomyłkę wciśnięto mi wegetariański kebab. Mięso jest i to całkiem smaczna i przyjemnie doprawiona "baranina", ale występuje na samym początku (ok. 1/5 buły - zamówiłem dużego), dalej coraz bardziej ginie i... aż do końca (przez jakieś 3/5 buły) jemy praktycznie tylko i wyłącznie same warzywa (też w sumie poprawne, ale za dużo czerwonej kapuchy - kojarzy mi się to z Grzymałą), by na końcu (1/5 buły) zakosztować praktycznie samego mięsiwa. Nie wiem, być może miałem pecha i akurat ktoś w nieprzemyślany sposób to "upakował" (surówki powinny iść przecież w miarę razem z mięsem) albo taki mają "system", żeby tego mięcha w kebabie nie było czasem za dużo. ;) Następnym razem spróbuję pewnie na talerzu albo w tortilli, bo jak na Jasło Pasa serwuje faktycznie najlepszy keba(p)b i ma duży potencjał, dlatego z pewnością dam mu drugą szansę. Niestety, dziś wyszło średnio. Pozdrawiam! :)

Jak można pisać poematy o kebabie? przecież normalny człowiek chyba ma poważniejsze problemy niż to czy mieso w kebabie u turka zaczyna się od 1/3 bułki czy zaraz na samym początku? Dla mnie to jest fenomen ta kebabownia widać w mieście gdzie jest "50 pizzerii" da się wypełnić lukę kulinarną i spowodować, że ludzie na kilka stron rozpisywać i rozpływać się będą nad smakiem tureckiego kebaba...

dajcie już luz niech chłopczysko (turek) sobie odpocznie bo od kąd otworzył to kolejki ( czego nie zazdroszczę) do przejścia dla pieszych a baraninę produkują chyba na szybciora na zapleczu zarzynając owieczki ;D ahaa bo wygłodniałym polakom ciągle mało i mało i mało.....!@
shift1
Obyty
Obyty
Posty: 53
Rejestracja: 23 kwietnia 2013, 07:25

Re: Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Post autor: shift1 »

laki121826 pisze:
RaSSta_97 pisze:Niby nie mam nic do takich ludzi, ale jeśli ktoś ma 1-2posty i rejestruje się dzień lub w tym samym dniu dodania negatywnego postu to coś mi tu śmierdzi.
jak nie masz nic to po co piszesz mam swoje zdanie i nie interesuje mnie co o tym myślisz a to czy mam 1 czy 100 postów to co to za różnica widze że na forum na początku trzeba wszystko chwalić żeby sie nie narazić żall
:zly: odsyłam na temat NAJLEPSZA PIZZA Z JASŁA I OKOLIC ten laki121826 strasznie wszystkim pizzerią i kebabownią bruzdzi :cisza: żal [...] ściska z tego co widzę pizza punkt
ODPOWIEDZ