Proboszcz w Osieku

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6324
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Proboszcz w Osieku

Post autor: Sun Tzu »

wczuj się w sytuację ponadosiemdziesięcioletniego staruszka
jakie grzechy moze miec osiemdziesiecioletnia kobitka
Mówicie o tej samej osobie?
znam sprawę z drugiej, albo i trzeciej ręki
Taaak... Wiarygodność twoich postów jest wręcz urzekająca...
teraz
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 29 listopada 2012, 08:08

Re: Proboszcz w Osieku

Post autor: teraz »

Warto jeszcze wspomnieć jak w szkole boją się go dzieci.Rozumiem że religia jako przedmiot w szkole jest ważna, ale chyba nie ważniejsza niż j.polski czy historia, a dla proboszcza tak właśnie jest.
he2
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 22 maja 2013, 09:14

Re: Proboszcz w Osieku

Post autor: he2 »

Znam ten problem i to bardzo dobrze . Ten proboszcz tylko by chciał pieniądze a jego tekst to ,,co łaska ale ludzie dają po tyle... '' Jeżeli chodzi o rozgrzeszenia to jak po wyżej piszecie to tak jest . :kwasny: .
warez
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 431
Rejestracja: 28 lutego 2012, 13:11

Re: Proboszcz w Osieku

Post autor: warez »

Po prostu należy go ignorować. Jestem osobą wierzącą w Boga, ale do spełniania mojej wiary i odpuszczania /do tego przez siebie wewnętrznie ustalonych/ grzechów pośrednik nie jest mi potrzebny. Przecież czarni są samozwańczymi pośrednikami siły wyższej - dzięki temu umiejętnie i bardzo skutecznie filtrują owieczki z gotówki. Im człowiek mniej wykształcony lub posiada ograniczony stan umysłu, tym więcej ładuje pasibrzuchom w kieszeń. :orany:
ala
Guru
Guru
Posty: 131
Rejestracja: 11 października 2011, 10:06

Re: Proboszcz w Osieku

Post autor: ala »

personel naziemny Pan Bóg ma bardzo kiepski .......
LESSER
Guru
Guru
Posty: 116
Rejestracja: 10 października 2008, 18:24

Re: Proboszcz w Osieku

Post autor: LESSER »

...TRAFIONE W SEDNO ...choć zdarzają się wyjątki nieliczne niestety
nieobecny
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 21 maja 2013, 22:18

Re: Proboszcz w Osieku

Post autor: nieobecny »

Sun Tzu, przypadkow jest wiele, stad ta staruszka i staruszek....
Intencje mszalne tez jakos mu umykaja,,,,ma byc odprawione 15 mszy a odprawia 5 i zapomina jakos tak dziwnie...a wiadomo, ze zaplacone ma z gory...
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6324
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Proboszcz w Osieku

Post autor: Sun Tzu »

Sun Tzu, przypadkow jest wiele, stad ta staruszka i staruszek....
Taak... Przypadków jest tak wiele, że jedno opisało zasłyszaną z drugiej czy trzeciej ręki opowieść, której wiarygodność jest równa informacji, że na Czekaju wylądowało UFO, a drugie podało przykład "osiemdziesięcioletniej staruszki" bez jakichkolwiek danych, które pozwoliłyby na ocenę zasadności kroku księdza odmawiającego rozgrzeszenia. I o czym dyskutować?
warez
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 431
Rejestracja: 28 lutego 2012, 13:11

Proboszcz w Osieku

Post autor: warez »

A może cześć ofiar tenże pleban daje na biedne dzieci, hospicjum - skąd wiecie?
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Proboszcz w Osieku

Post autor: Jozin »

warez pisze:A może cześć ofiar tenże pleban daje na biedne dzieci, hospicjum - skąd wiecie?
:rotfl: :rotfl: :rotfl: Joke of the day :) :) :)
piterS
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 63
Rejestracja: 22 października 2012, 10:29

Re: Proboszcz w Osieku

Post autor: piterS »

ala pisze:personel naziemny Pan Bóg ma bardzo kiepski .......
Jaka instytucja-taki personel!!! a moze inaczej...jakie spoleczenstwo-taki personel!!! a moze jeszcze inaczej...jakie baranki-taki pasterz!!!bylem swiadkiem jak na procesji zadusznej 2.11. babcia z bardzo biednej rodziny poprosila prowadzacego ksiedza wsuwajac stowe miedzy kartki spiewnika zeby pokropil grob meza ktory byl kilka metrow z boku, efekt jest taki ze dzieci/wnuczki dalej chodza glodne w podartych butach a jegomosc tylko przykryl kolejna kartka banknocik i wykonal jeden ruch kropidlem w bok, owa babcia byla przeszczesliwa klaniala sie w pas dziekujac, takich podobnych przykladow moznaby wymieniac na peczki, jesli placicie komus za godz. pracy 500zl to zrozumcie ze ten "klan" zyje w innym swiecie i dopuki "baranki" nie zaczna sprowadzac "pasterzy" na ziemie to nic sie nie zmieni!!! a zatem po co ten temat i ta dyskusja? mam nadzieje ze niektorym otworza sie oczy i szczegolnie mlode pokolenie zacznie traktowac te dziedzine zycia ROZSADNIE!!!
warez
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 431
Rejestracja: 28 lutego 2012, 13:11

Re: Proboszcz w Osieku

Post autor: warez »

"...babcia z bardzo biednej rodziny poprosila prowadzacego ksiedza wsuwajac stowe miedzy kartki spiewnika zeby pokropil grob" - normalnie nie scyzoryk, a topór się otwiera w kieszeni! MASAKRA - jeżeli tak było, to mam wstręt do tego patałacha! :(
nieobecny
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 21 maja 2013, 22:18

Re: Proboszcz w Osieku

Post autor: nieobecny »

Sun Tzu zal mi Ciebie....mam przytoczyc nazwiska? Zrobie to zaraz po tym , jak Ty ujawnisz swoje:) Mysle, ze bardzo dobrrze znasz sytuacje i wiesz , ze proboszcz przegina...tylko zastanawiam dlaczego Go tak bronisz...
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6324
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Proboszcz w Osieku

Post autor: Sun Tzu »

babcia z bardzo biednej rodziny poprosila prowadzacego ksiedza wsuwajac stowe miedzy kartki spiewnika zeby pokropil grob meza ktory byl kilka metrow z boku, efekt jest taki ze dzieci/wnuczki dalej chodza glodne w podartych butach a jegomosc tylko przykryl kolejna kartka banknocik i wykonal jeden ruch kropidlem w bok, owa babcia byla przeszczesliwa klaniala sie w pas dziekujac,
Wiesz... Każdy z nas ma jakieś wartości, jakieś priorytety. Widocznie dla tej Pani poświęcenie grobu męża był ważniejsze. Czy masz moralne prawo Ją za to krytykować?
Sun Tzu zal mi Ciebie....mam przytoczyc nazwiska?
Twoja troska wprawdzie mnie wzrusza, ale naprawdę nie zasłużyłem sobie na aż taką empatię. Nie interesują mnie nazwiska, interesuje mnie opis przypadku, bo nieudzielanie rozgrzeszenia osobom w tak podeszłym wieku nie jest czymś naturalnym. Więc co? Podasz jakieś konkrety czy dalej bla-bla?
nieobecny
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 21 maja 2013, 22:18

Re: Proboszcz w Osieku

Post autor: nieobecny »

Empatie? Nie mierz innych swoją miarą,....
ODPOWIEDZ