Zajazd pod Zielonym Laskiem - N.Żmigród

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Awatar użytkownika
Charlie_P
VIP
VIP
Posty: 979
Rejestracja: 20 października 2009, 17:51
Lokalizacja: ziemia

Zajazd pod Zielonym Laskiem - N.Żmigród

Post autor: Charlie_P »

Co sądzicie o zajeździe znajdującym się zaraz przed miejscowością Kąty "Zajazd pod Małym Laskiem". Ostatnio z ciekawości wstąpiłem i byłem naprawdę bardzo miło zaskoczony że w naszym regionie jest tak dobry lokal. Mają regionalne jedzenie, naprawdę pyszne a porcję co do ceny są naprawdę duże i jadłem w wielu okolicznych lokalach ale szczerze mogę powiedzieć że w Jaśle nie ma drugiego takiego lokalu z tak pysznym jedzeniem i w tak dobrych cenach. Brzmi to może trochę jak reklama ale naprawdę takie lokale warto reklamować i każdy kto tam był chyba moje zdanie potwierdzi. Mam tylko pytanie czy ktoś robił tam jakąś imprezę typu wesele komunię chrzciny? Czy byliście zadowoleni z jedzenia,obsługi? Czy z właścicielami można się dogadać? I jak z cenami za organizacje takich imprez okolicznościowych w tym lokalu.
gsg9
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 25 marca 2008, 12:57
Lokalizacja: Jasło

Re: Zajazd pod Zielonym Laskiem - N.Żmigród

Post autor: gsg9 »

Mogę tylko potwierdzić i polecić ten lokal!
Tenshi
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 337
Rejestracja: 9 lutego 2012, 13:37

Re: Zajazd pod Zielonym Laskiem - N.Żmigród

Post autor: Tenshi »

Mam dokładnie takie same odczucia, co do Zajazdu, jak Ty, jedzenie wspaniałe, obsługa także bardzo miła. Tam właśnie 4 lata temu zrobiliśmy wesele, byliśmy naaaaaprawdę bardzo zadowoleni, w tym roku planujemy także wyprawić tam chrzciny Córci. Z właścicielem można się dogadać bez problemu, dużo nam doradził w kwestii menu :)
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: Zajazd pod Zielonym Laskiem - N.Żmigród

Post autor: T135 »

Zawsze tam wstępuję przejeżdżając gdzieś w okolice Krępnej. Podzielam zdanie innych, pyszne jedzenie i ceny bardzo dobre, polecam każdemu.
nicola200
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 11 lipca 2013, 14:36

Re: Zajazd pod Zielonym Laskiem - N.Żmigród

Post autor: nicola200 »

witam , byłam tam bardzo dużo razy i za każdym razem jedzonko jest pycha i to otoczenie dookoła zew natury :) byłam też tam na weselu powiem tak... jedzenie pychotka nie można do niczego sie doczepić wszystkie dania były przepyszne , obsługa wspaniała!!!! Szczerze polecam ten lokal bo jedzenie wspaniałe a i ceny dobre i wogóle atmosfera super!!! pozdrawiam :]
Awatar użytkownika
demon666
Guru
Guru
Posty: 120
Rejestracja: 14 sierpnia 2010, 12:07

Re: Zajazd pod Zielonym Laskiem - N.Żmigród

Post autor: demon666 »

Warto wstąpić na placka po węgiersku :)
Awatar użytkownika
Jagoda Fioletowa
VIP
VIP
Posty: 635
Rejestracja: 10 lutego 2009, 13:06
Lokalizacja: RJS/RZE

Re: Zajazd pod Zielonym Laskiem - N.Żmigród

Post autor: Jagoda Fioletowa »

Przyłączam się do pochlebnych opinii. Polecam ten zajazd z czystym sercem.
sovain
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 24 marca 2013, 14:59

Re: Zajazd pod Zielonym Laskiem - N.Żmigród

Post autor: sovain »

demon666 pisze:Warto wstąpić na placka po węgiersku :)
oo tak , placek najlepszy jaki jadłam :)
ewahm
Mistrz
Mistrz
Posty: 91
Rejestracja: 16 stycznia 2012, 11:22

Re: Zajazd pod Zielonym Laskiem - N.Żmigród

Post autor: ewahm »

Tak smacznie zachwalacie, że na pewno się wybiorę :)
Awatar użytkownika
Jaślanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 28 kwietnia 2008, 19:51
Lokalizacja: jaslo.

Re: Zajazd pod Zielonym Laskiem - N.Żmigród

Post autor: Jaślanka »

Placek rzeczywiście dobry...był kilka lat temu:D Teraz nadal jest wieeeeeeeelki i w przystępnej cenie z fulem surówek, ale niestety przez ostatnie kilka razy dostałam odgrzewany i nieświeży placek:/ Wystarczy przekroić - ma kolor brązowozielony.
Jaślanka11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 206
Rejestracja: 27 stycznia 2010, 22:14

Re: Zajazd pod Zielonym Laskiem - N.Żmigród

Post autor: Jaślanka11 »

Jadam tam bardzo często od wiosny do późnej jesieni i to właśnie w tej dziurze zabitej dechami po raz pierwszy kelner zapytał czy napoje życzymy sobie po, czy może wyjątkowo przed posiłkiem. W "renomowanych" jasielskich knajpach kolejność rzadko ma dla kelnera jakiekolwiek znaczenie.
Inna sprawa, na którą chciałabym zwrócić uwagę to, że jeśli w lokalu jest np. wesele, to w niedzielę właściciel nie zamyka całej knajpy( nie wiem jak jest w sobotę), ale jej część jest zostawiona dla przyjezdnych, co np. w innych jest standardem. O jedzeniu i obsłudze nie będę powielać superlatyw. Co prawda jeden kelner nie zawsze wyrabia, ale za to nadrabia uprzejmością i taktem. Nigdy nie wyszłam stamtąd głodna, co niestety już mi się zdarzyło np. w osławionej Schabińskiej.
krolik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 398
Rejestracja: 14 września 2011, 21:54

Re: Zajazd pod Zielonym Laskiem - N.Żmigród

Post autor: krolik »

Polecam, super jedzenie, mila atmosfera fajne miejsce. Znajomy robil tam chrzciny i by bardzo zadowolony.
bond
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 220
Rejestracja: 6 października 2012, 09:14

Re: Zajazd pod Zielonym Laskiem - N.Żmigród

Post autor: bond »

wszystko wszystkim ale placek nie taki cudowny....błony twarde mięso itp
Jocke
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 412
Rejestracja: 16 września 2009, 12:40

Re: Zajazd pod Zielonym Laskiem - N.Żmigród

Post autor: Jocke »

bond pisze:wszystko wszystkim ale placek nie taki cudowny....błony twarde mięso itp
To chyba nie mówimy o tym samym lokalu. Placek jaki tam jadłem jest wyśmienity nic mu dodać nic ująć. Polecam też stek wołowy i pierogi. Pyszne, to jedyny lokal w powiecie jasielskim gdzie można naprawdę dobrze zjeść. I ceny jak za takie porcje są dobre, nie wyjdzie się głodnym. Oby to tak tylko zostało i nigdy się nie popsuło :) Brakuje tylko jeszcze jakiejś ładnej kelnerki :D :D
awion
Ekspert
Ekspert
Posty: 85
Rejestracja: 28 maja 2012, 18:58

Re: Zajazd pod Zielonym Laskiem - N.Żmigród

Post autor: awion »

Powiem że jestem smakoszem jeśli chodzi o placki po węgiersku i muszę naprawdę pochwalić kucharkę, która tam gotuje:D Placki wyśmienite! Idealnie przysmażone i sos jest po prostu rewelacyjny! To chyba jedne z najlepszych placków jakie kiedykolwiek jadłem, jeśli nie najlepsze:D
ODPOWIEDZ