Co sądzicie o EUROPie??

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Awatar użytkownika
KylieK7
Guru
Guru
Posty: 118
Rejestracja: 23 sierpnia 2007, 18:46
Lokalizacja: śeiW

Re: Co sądzicie o EUROPie??

Post autor: KylieK7 »

Ja w tym roku będę miała okazję się przkonać bo jeszcze się tam nie zapuszczałam :)
A słyszałam, że tam właśnie szkolne imprezy robią :D
Awatar użytkownika
Bania
Guru
Guru
Posty: 141
Rejestracja: 28 sierpnia 2007, 23:30
Lokalizacja: wyrwac fajne laski?

Re: Co sądzicie o EUROPie??

Post autor: Bania »

Jednym zdaniem klub fajny idzie fajnie przybouncowac :) a Starość - nie radość, młodość - nie trzeźwość :D
Awatar użytkownika
KylieK7
Guru
Guru
Posty: 118
Rejestracja: 23 sierpnia 2007, 18:46
Lokalizacja: śeiW

Re: Co sądzicie o EUROPie??

Post autor: KylieK7 »

Dobre powiedzenie :D :D :D
Niektórych się to bardzo tyczy ......
Awatar użytkownika
Kapsuta Kiszona
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 482
Rejestracja: 24 listopada 2006, 22:53
Lokalizacja: Jasło / Bielsko-Biała

Re: Co sądzicie o EUROPie??

Post autor: Kapsuta Kiszona »

Europa? Bleeh... Jakbym tam przyprowadził ludzi z Bielska to by mnie wyśmiali. Moim zdaniem cluby powinny być od lat 21, a jak już od 18 to powinno być to pilonowane. Jak jestem w Jaśle to jeździmy czasem do Insomni, ale ten club też ostatnio zszedł na psy. Zostaje Armagedon, chociaz nie raz miałem styczność z tymi krośniakami co sie burzą o wszytsko. A ostatnio byłem w Modernie w Dębicy i jak dla mnie to jest super. A Europe zostawiam tym małolatom co spułkują w krzaczkach i toaletach nie ukończywszy nawet lat 18stu. Współczuje szczerze ich biednym rodzicom, pewnie szybko zostaną dziadkami. :hyhy: :P
Awatar użytkownika
Bania
Guru
Guru
Posty: 141
Rejestracja: 28 sierpnia 2007, 23:30
Lokalizacja: wyrwac fajne laski?

Re: Co sądzicie o EUROPie??

Post autor: Bania »

O gustach i guścikach sie nie dyskutuje :P ale młodzież jest skazana na Europe :P do Armagedona też można jechać byle nie na RJS'ach :) :krzeslem: Europa Europa ale i tak wole wiejskie potańcówki :D
nicko5
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 28 sierpnia 2007, 11:39
Lokalizacja: jasło

Re: Co sądzicie o EUROPie??

Post autor: nicko5 »

Popieram Twoje zdanie KAPUSTA KISZONA.....nawet na piwko w tym Jaśle nie ma gdzie wyskoczyć,bo nie ma fajnej klimatycznej knajpki.takiej gdzie nie ma pijących na umór.
Meaglar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 235
Rejestracja: 25 czerwca 2006, 16:17

Re: Co sądzicie o EUROPie??

Post autor: Meaglar »

nicko5 pisze:.nawet na piwko w tym Jaśle nie ma gdzie wyskoczyć,bo nie ma fajnej klimatycznej knajpki.takiej gdzie nie ma pijących na umór.
Te sprawy w innym temacie. Nie mieszajcie Europy do knajp.

Pomijając fakt małolat to raczej bardziej rażą "twardziele", bo oni mają większy wpływ na to, jak impreza będzie wyglądała.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Elex89
Guru
Guru
Posty: 158
Rejestracja: 14 października 2006, 18:32
Lokalizacja: Cieklin

Re: Co sądzicie o EUROPie??

Post autor: Elex89 »

Meaglar, z twoich dwoch postow w tym temacie wnioskuje ze miales jakies niemiłe przezycia z tymi ludzmi ... mam racje ? :)
Awatar użytkownika
rybcia17
Ekspert
Ekspert
Posty: 86
Rejestracja: 30 sierpnia 2007, 09:43
Lokalizacja: cieklin

Re: Co sądzicie o EUROPie??

Post autor: rybcia17 »

byłam w europie parę razy...macie racje z tymi małolatami...oczywiście na zwyklej imprezie...ale jak są organizowane tam szkolne dyskoteki to na prawdę jest przyjemnie...pozdro dla dj Roberta :)
Meaglar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 235
Rejestracja: 25 czerwca 2006, 16:17

Re: Co sądzicie o EUROPie??

Post autor: Meaglar »

Elex89 pisze:Meaglar, z twoich dwoch postow w tym temacie wnioskuje ze miales jakies niemiłe przezycia z tymi ludzmi ... mam racje ? :)
Ja nie. Ale działo się to przy mnie. Koledze złamano nos, jak się okazało, przez "pomyłkę" ;)
Naprany "twardziel" wszedł do męskiej ubikacji i widząc kolegę zawołał "to ty skur..." i rąbnął sierpowym. Od razu puściła się krew, a koleś natychmiast zaczął "a sorry, to yyy nie ty chyba, sorry" i poszedł sobie.
Została zaalarmowana ochrona, policja, ale nic większego w związku z tym się nie stało.

Co do samych zaczepek ze strony owych "panów" - było kilka sytuacji, ale nic poważnego :)
Awatar użytkownika
KylieK7
Guru
Guru
Posty: 118
Rejestracja: 23 sierpnia 2007, 18:46
Lokalizacja: śeiW

Re: Co sądzicie o EUROPie??

Post autor: KylieK7 »

To jest chore, może koleś chciał się wyżyć na kimś i mówił, że przez przypadek........ :/
Awatar użytkownika
KoKoszka
Mistrz
Mistrz
Posty: 98
Rejestracja: 18 maja 2009, 16:58
Lokalizacja: Aktualnie Rzeszów

Re: Co sądzicie o EUROPie??

Post autor: KoKoszka »

Moim zdaniem Europa to już przeszłość.Club powinni zamkną za nieprzestrzeganie zasad przez pracowników tego clubu.I ten napis przed wejściem coś tam coś tak od 18 lat hmm chyba wejście.Ale jakoś widać żeby ochrona przestrzegała tej zasady. :wsciekly:
Ale idźmy od początku..
Ochrona... no cóż do wymiany nie wiem kto im dał papier na to żeby tam pracowali( nooo chyba że go nie mają). :dobani: :dobani:
Barmanki/ni za sprzedawany alkohol ludziom do lat 18 powinna być grzywna
Muzyka... to już całkowite dno... co chwile ta same kawałki jak by tego ,,DJ,, nie stać było na coś nowego... :looka:
Klimat... noo cóż beznadziejny... :mur: :mur:
2 lata temu byłam to jeszcze można było się w miarę normalnie pobawić a teraz to już dno.Mało miejsca jak się zajedzie zgraja tych dziewczynek w wieku 15 16 lat to nawet nie ma się gdzie pobawić...
Już lepszy Brzostek.... :hurra: :hurra: :super: :super:
Noo ale każdy ma inne gusty a o tym się nie rozmawia. :D :D
Awatar użytkownika
~~Patrycja~~
Guru
Guru
Posty: 181
Rejestracja: 25 kwietnia 2008, 15:52
Lokalizacja: :)

Re: Co sądzicie o EUROPie??

Post autor: ~~Patrycja~~ »

dokladnie popieram w stu procentach ! :P
karolina123
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 13 kwietnia 2009, 21:56

Re: Co sądzicie o EUROPie??

Post autor: karolina123 »

Wiem, że teraz są organizowane w europie imprezy szkolne.
Przeszkadza wam to, że chodzą tam dziewczyny w wieku 15-stu lat? oczywiście jeśli jest ta impreza szkolna.

Pytam z ciekawośći :D
Awatar użytkownika
~~Patrycja~~
Guru
Guru
Posty: 181
Rejestracja: 25 kwietnia 2008, 15:52
Lokalizacja: :)

Re: Co sądzicie o EUROPie??

Post autor: ~~Patrycja~~ »

jeśli są organizowane imprezy szkolne to raczej najczęściej przez 1 lo..wiec nie wiem czy w wieku 15-lat chodzi się do średniej szkoły ..
zresztą mi tam one nie przeszkadzają tylko aż zal patrzeć jak takie 'dziecko' idzie spite i uhahane..
ODPOWIEDZ