TAXI LIGROMET 797 334 666 - co sądzicie?

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Anna Wal
Ekspert
Ekspert
Posty: 85
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 09:15

TAXI LIGROMET 797 334 666 - co sądzicie?

Post autor: Anna Wal »

Jechałam ostatnio wieczorem taksówką. Zamawiałam z numeru jak w temacie, który znalazłam na jednym z jasielskich portali.. Albo ja mam tylko takie wrażenie albo pojawił sie w końcu jakiś fajny taksówkarz na mieście :) Jeżeli już ktoś korzystał to ciekawa jestem czy odnieśliście takie samo wrażenie co ja?
Awatar użytkownika
Pemek94
VIP
VIP
Posty: 1137
Rejestracja: 24 kwietnia 2008, 22:30
Lokalizacja: Jasło

Re: TAXI LIGROMET 797 334 666 - co sądzicie?

Post autor: Pemek94 »

Widziałem parę razy taksówkę ligromet. Właścicielami tego taxi są Ci sami ludzie co mają Perłę, u Schabińskiej i Małopolską ;) Dobrze, że jest takie taxi bo może coś ruszy na naszym zatwardziałym rynku taxi w Jaśle i monopoliści z placu żwirki będą się musieli zastanowić co dalej ;p Oczywiście jeśli ceny i jakość usług będą dobre w tym ligromecie :)
masakra
Obyty
Obyty
Posty: 52
Rejestracja: 7 grudnia 2011, 13:15

Re: TAXI LIGROMET 797 334 666 - co sądzicie?

Post autor: masakra »

Nie wiem o co chodzi ,czy o taksówkę ,czy o taksówkarza? wiem ,wiem zaraz się zaczną wpisy jakie to taniutkie świadczy usługi przewozowe i inne tam bla,bla,bla czyli reklama :hyhy: ale od razu informuję ,że są taksówkarze w Jaśle koczujący czy to na Placu Żwirki, czy też w innych miejscach z którymi można uzgodnić całkiem dobrą cenę za kurs czy kilometr -jak kto woli .
mafia37
Guru
Guru
Posty: 127
Rejestracja: 30 grudnia 2009, 21:35

Re: TAXI LIGROMET 797 334 666 - co sądzicie?

Post autor: mafia37 »

Zwykła reklama :cisza:
ODPOWIEDZ