telefon komórkowy

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
lonely
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 8 stycznia 2013, 20:15

telefon komórkowy

Post autor: lonely »

Witam, zamierzam kupić nowy telefon. Problem w tym, że nie mam zielonego pojęcia jako model wybrac :D Nie mam jakichś wygórowanych potrzeb związanych z tym telefonem, głownie chodzi o dzwonienie, pisanie sms-ow, internet i jakis w miare dobry aparat .:) czy ktos moglby mi pomc w wyborze? :hyhy:
Awatar użytkownika
darroman
Guru
Guru
Posty: 145
Rejestracja: 3 września 2009, 11:54

Re: telefon komórkowy

Post autor: darroman »

NOKIA 3310.
jaslanka86
Weteran
Weteran
Posty: 72
Rejestracja: 14 lipca 2013, 06:46

Re: telefon komórkowy

Post autor: jaslanka86 »

sony xperia e
Awatar użytkownika
Jaślanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 28 kwietnia 2008, 19:51
Lokalizacja: jaslo.

Re: telefon komórkowy

Post autor: Jaślanka »

LG Swift, 3, 5 lub 7 to zależy ile chcesz wydać ;)
Awatar użytkownika
Tulix
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 295
Rejestracja: 15 lipca 2011, 23:07

Re: telefon komórkowy

Post autor: Tulix »

Samsung Galaxy SIII. Wiem że to high-end (kwestia ile chcesz wydać), ale muszę przyznać że ostatnia dotykowa Nokia jaką miałem (5228) nie ma startu... Rewelacyjny aparat, (kamera 1080p) fajna zabawka i bardzo praktyczna. (Z telefonem dali mi konto Dropbox 50GB, wiec kazde zdjecie które zrobie leci sobie na moje konto jak tylko będę w zasięgu mojej sieci WiFi - nie trzeba samemu więcej zgrywać zdjęć na komputer)
Odtwarzacz Mp3 gra super (dwa różne equalizery, dobry bass na bundlowych słuchawkach).
Generalnie świetna zabawka, widziałem na Allegro schodzą nawet do 1300zł (chociaż słyszałem że na rynku jest dużo podróbek)

A jak chcesz tani telefon z internetem, to albo Galaxy Wave 533 (wolne to to, ale aparat i odtwarzacz muzyki fajny, wifi dziala (mozna radia internetowego sluchac) i generalnie udany telefon (dotykowy z wysuwana klawiatura) - do tego bateria trzyma kilka dni (wyświetlacz ma relatywnie niską rozdzielczość). Jeden minus - kiepsko nagrywa video

Albo Galaxy Mini (brat ma - dotykowy na androidzie 2x coś tam, w miarę szybko działa). Z Operą Mini powinien Ci wystarczyć do zabawy/zdjęć/telefonowania.

Odradzam Alcatele, nowe Nokie i LG (telewizory/monitory robia fajne, ale telefony im się wybitnie nie udają z tego co czytam)

Tyle z mojego doświadczenia.
Kudłaty
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 3 grudnia 2011, 15:02

Re: telefon komórkowy

Post autor: Kudłaty »

Witam.
Potrzebuję kupić oryginalną baterie do Noki
W jakim sklepie komisie mogę kupić pewną bateryjkę ??
truskawka23
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 19 marca 2014, 20:39

Re: telefon komórkowy

Post autor: truskawka23 »

Samsung galaxy s II. Osobiście go posiadam i nie zamieniła bym go na żaden inny telefon. Ma wszystko co najważniejsze niczego mu nie brakuje a jeśli chodzi o aparat tez ma bardzo dobry. Naprawdę polecam.
kaczor33
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 17 marca 2014, 22:10

Re: telefon komórkowy

Post autor: kaczor33 »

Jeśli są fundusze to polecam samsunga III. Ja kupiłem takiego za 1100 zł na allegro, jego starszy brat samsung II też będzie dobrym wyborem z tym iż używany egzemplarz należy osobiści dotknąć i ocenić.
ODPOWIEDZ