Pożyczka bez BIK

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen. Tutaj znajdują się tematy zawierające opinie o restauracjach, pizzeriach, lekarzach, fryzjerach itp.

Moderator: paul_proteus

Arkadiusz Bancovo
Debiutant
Debiutant

Re: Pożyczka bez BIK

Post autor: Arkadiusz Bancovo » 27 lutego 2019, 17:40

Przy wyborze pożyczki pamiętajcie by korzystać z ofert zaufanych podmiotów. Dostęp do nich uzyskacie za pośrednictwem platformy kredytowej Bancovo. Zapraszam do odwiedzenia naszej strony

cornelius
Debiutant
Debiutant

Post autor: cornelius » 21 marca 2019, 12:48

Hej. Natrafiłem na ten wątek przypadkiem i tak sobie myślę, że często ludzie nadal myślą, że bycie w BIK jest czymś złym. Okazuje się to być inaczej. Ja osobiście brałem wiele kredytów i pożyczek, zawsze je spłaciłem w terminie i jestem w BIK. Mam tam prawie najwyższą możliwą ocenę jako wiarygodny pożyczkobiorca. I cieszę się, że jest taki zapis o mnie, bo teraz jak chcę wziąć kolejną pożyczkę, to mam ją niemal od ręki bez zaświadczeń. Także jak ktoś szuka pożyczki bez BIK to pewnie jest osobą zadłużoną, albo w ogóle nie brał jeszcze w swojej historii żadnej pożyczki. Więcej na ten temat można poczytać na stronie Pożyczkopedia, gdzie jest osobny artykuł o pożyczkach bez BIK i innych baz danych, także jak ktoś jest zadłużony to czegoś się tam dowie. Ogólnie nie warto się bać tego, że jest się w BIK - taka moja opinia.

Zombie
Guru
Guru

Post autor: Zombie » 22 marca 2019, 10:34

A jakie koszty związane są z pożyczkami przez internet? Jak poczytacie http://xn--poyczki-online-cdd.pl/jakie- ... -internet/ na pewno dowiecie się jaki rynek parabanków daje możliwości. Pamiętajcie, że pierwsza pożyczka jest zawsze darmowa.

janinajonik
Debiutant
Debiutant

Post autor: janinajonik » 10 maja 2019, 21:32

Przez internet, ale tak w całości online to najlepszą ofertę ma zdecydowanie https://salvusmoney.pl/ ,czyli firma która się specjalizuje w pożyczkach z poręczycielem.
A dlaczego warto?
-Kredyt bez żadnych zaświadczeń
-Kredyt w pełni online
-Po prawidłowej weryfikacji pieniądze na koncie w ciągu 24h
-Wystarczy poręczyciel z dobrą historią kredytową, twój BIK nie ma znaczenia :)

ODPOWIEDZ