toalety w galerii

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
joasiek
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 19 września 2012, 19:35

toalety w galerii

Post autor: joasiek »

Dziś weszłam tam z corką i stwierdzilam ze to jest totalna porazka :zalamany: kto byl ten wie Bywalam tez w galerii w tarnowie rzeszowie itd ladnie czysto i pachnaco W Jasle powiedzialabym ze gorzej niz na niejednym dworcu brudno smierdzi i ogolnie porazka naprawde..
jurek1115
Obyty
Obyty
Posty: 55
Rejestracja: 5 sierpnia 2013, 13:36

Re: toalety w galerii

Post autor: jurek1115 »

Bo właściciel za utrzymanie porządku w WC musiałby zapłacić następną najniższą krajową albo jeszcze mniej :cisza:
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: toalety w galerii

Post autor: antykieckowy »

Byłem kilka razy na Woodstocku... poziom czystości toalet generalnie porównywalny.
Anka7
Guru
Guru
Posty: 145
Rejestracja: 20 grudnia 2013, 19:20

Re: toalety w galerii

Post autor: Anka7 »

Może się coś zmieniło. Dawno nie byłam w galerii.Ostatnio byłam w tamtym roku i było całkiem przyzwoicie.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18417
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: toalety w galerii

Post autor: dragoness »

Tragedia. Tak jak w całym mieście zresztą.
Awatar użytkownika
Pemek94
VIP
VIP
Posty: 1137
Rejestracja: 24 kwietnia 2008, 22:30
Lokalizacja: Jasło

Re: toalety w galerii

Post autor: Pemek94 »

Smród, brud i ubóstwo, zamki powyrywane, śmierdzi, dziury w ścianach i suficie... Co jak co ale w takiej galerii toalety powinny być w przyzwoitym stanie no ale jak ktoś tu już napisał to się wiąże z kolejnymi wydatkami właściciela xD
j-23
Obyty
Obyty
Posty: 58
Rejestracja: 20 lipca 2011, 08:09

Re: toalety w galerii

Post autor: j-23 »

Dzisiaj byłem w galerii JASŁO chciałem skorzystać z toalety, ale się nie dało czyli nic nowego smród powyrywane zamki oddaliłem się :zly: :zly: bardzo szybko
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: toalety w galerii

Post autor: kociamberek »

dobry gospodarz zostawia gó-wno w domu a nie w jakieś galerii
czarna30
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 221
Rejestracja: 3 grudnia 2012, 10:06

Re: toalety w galerii

Post autor: czarna30 »

Bo ludzie to wszystko zgnoją , ciekawe czy w swoich domach też tak robią , albo czy by zrobili tak gdyby sami za to zapłacili ? :zdegustowany:
Awatar użytkownika
madellina
Guru
Guru
Posty: 128
Rejestracja: 20 grudnia 2011, 16:27

Re: toalety w galerii

Post autor: madellina »

Dziwne, bo w większych miastach, gdzie potencjalnie przewija się dużo więcej ludzi niż w Jaśle w galeriach są znacznie bardziej zadbane toalety i nikt tam niczego nie niszczy. Są nawet pomieszczenia dla matek z niemowlakami (do karmienia i przewijania). Da się? Da!

Poza tym pamiętam, jak była toaleta w galerii na dole i było przyzwoicie. Może brakło funduszy...współczuję pracownikom galerii.
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: toalety w galerii

Post autor: piotrek »

To takie typowe dla nas, mówimy że kible w pociągach nie są posprzątane ale jeden czy drugi zostawi syf a potem płacze że brud.
Tu przyda się maksyma: "zostaw to miejsce w takim stanie, w jakim chciałbyś je zastać"
Proste?
Awatar użytkownika
Laura Diaz
VIP
VIP
Posty: 500
Rejestracja: 10 października 2007, 11:45
Lokalizacja: Jasło

Re: toalety w galerii

Post autor: Laura Diaz »

To nie wina galerii czy sprzątaczek, tylko ludzi. Nie moje, to można zaszczać, ob...rać i tak zostawić, a co :wstyd:
Awatar użytkownika
landri101
Guru
Guru
Posty: 196
Rejestracja: 8 stycznia 2009, 23:00

Re: toalety w galerii

Post autor: landri101 »

w galerii są toalety? wiem, że były pare lat temu obok obecnego wispola... a teraz, w którym miejscu są. ? Ja nawet tabliczek z napisem wc nie widzialam...
pipi86
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 15 kwietnia 2010, 22:32

Re: toalety w galerii

Post autor: pipi86 »

Z tego co widzę jak jestem w galerii to Panie, które dbają tam o czystość cały czas jadą tymi maszynami i zamiatają. nie można im nic zarzucic, bo dbanie o taki duży obiekt do latwych nie należy! wystarczy 1 osoba niechlujna, nie szanująca pracy osob sprzatających i wszystko idzie na marne.. Syzyfowa praca!
ODPOWIEDZ