Dobry, tani weterynarz???

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Awatar użytkownika
Alwin
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 4 stycznia 2014, 15:30

Dobry, tani weterynarz???

Post autor: Alwin »

Witam, mam takie pytanko do jakiego wterynarza udac się z małym pieseczkiem?? jest to moj 1 pies. kogo polecacie i dobrze by było żeby solidnie i w miare tanio?? i jesli ktos zna przyblizone ceny szczepien to jesli moze niech napisze z góry dziękuje.. :)
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: Dobry, tani weterynarz???

Post autor: T135 »

ja polecam weterynarza na Kotlinie, jest gabinet. Uratowali mojego psa który się podtruł, dostał kroplówki, był pod narkozą,kilka zastrzyków, wszystko zajęło kilka godzin a zapłaciłem tylko 100zł, a kontrola darmowa. A szczepionki to zależnie jaka waga psa i na co chcesz szczepić, ceny są różne. Ale jak najbardziej polecam ten gabinet weterynaryjny, tutaj jest nr tel można pod niego dzwonić i zapytać o ceny: 509 984 486
Awatar użytkownika
Zynek6
VIP
VIP
Posty: 530
Rejestracja: 19 kwietnia 2013, 21:33

Re: Dobry, tani weterynarz???

Post autor: Zynek6 »

Podczas pierwszego szczepienia mojej suczki, byłem u weterynarza na targowicy - Julian Nowak. Pierwsza szczepionka była w lutym za którą zapłaciłem 20 zł + założenie książeczki zdrowia- 10 zł. było to odrobaczenie i lek przeciw wściekliźnie. Kolejną wizytę miałem w maju, za którą też zapłaciłem 20 zł. Osobiście nie polecam tego weterynarza, lepiej wybrać sobie kogoś innego, a ceny szczepionek wahają się od 20 do 30 zł także to niewiele ;)
Awatar użytkownika
Alwin
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 4 stycznia 2014, 15:30

Re: Dobry, tani weterynarz???

Post autor: Alwin »

dzieki wielkie ja się zastanawiam nad panem Wiśniewiczem, podobno jest bardzo dobry w swoim fachu?? może coś ktoś?? tak słyszalem...
KwiaciarniaOrchidea
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 28 października 2012, 20:28

Re: Dobry, tani weterynarz???

Post autor: KwiaciarniaOrchidea »

Polecam Pana Wiśniewicza, miły z cierpliwością do zwierzaków jak i dociekliwych właścicieli:) Nigdy nie miałam powodów aby na niego narzekać. Co do cen nie mam porównania bo jest to jedyny weterynarz do którego zabieram zarówno kota jak i psiaki.
kropka123
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 11 stycznia 2014, 20:12

Re: Dobry, tani weterynarz???

Post autor: kropka123 »

Chcę wysterylizować yorka suczkę - waga 4 kg. Jakiego weterynarza z Jasła polecacie? Przy okazji może znacie cene tego zabiegu?
PiotrMuszyński
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 23 kwietnia 2018, 13:36

Re: Dobry, tani weterynarz???

Post autor: PiotrMuszyński »

Ostatnio korzystałem z weterynarza Pani Renaty Potempy i musze przyznać, że bardzo mi jej podejście do zwierząt odpowiada. Jest delikatna i cierpliwa do mojego Mikiego, a to dla mnie ważne, bo Miki chory i stary i do tej pory nie chorował, a teraz potrzebuje już specjalistycznej opieki i taką tu znaleźliśmy.
fanwilków
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 9 maja 2018, 12:00

Re: Dobry, tani weterynarz???

Post autor: fanwilków »

Jeden z moich wilków rozciął sobie łapę. Potrzeba było zszyć poduszkę łapy. Weterynarz Pani Renata Potempa z którą współpracuję była nieoceniona w tej sytuacji!!
Awatar użytkownika
Laura Diaz
VIP
VIP
Posty: 500
Rejestracja: 10 października 2007, 11:45
Lokalizacja: Jasło

Re: Dobry, tani weterynarz???

Post autor: Laura Diaz »

KwiaciarniaOrchidea pisze:Polecam Pana Wiśniewicza, miły z cierpliwością do zwierzaków jak i dociekliwych właścicieli:) Nigdy nie miałam powodów aby na niego narzekać. Co do cen nie mam porównania bo jest to jedyny weterynarz do którego zabieram zarówno kota jak i psiaki.
Może i dobry., choć mam na ten temat swoje zdanie. Mój tata leczył tam psa, wydał ciężkie pieniądze, pies i tak padł. Pan dr tylko namawiał na kolejne zastrzyki, badania, metoda prób i błędów, bo sam nie wiedział, co psu jest. Ostatniego dnia w końcu przyznał, że psa wykończyły kleszcze.
monikR
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 16 marca 2018, 13:28

Re: Dobry, tani weterynarz???

Post autor: monikR »

Laura Diaz pisze:
KwiaciarniaOrchidea pisze:Polecam Pana Wiśniewicza, miły z cierpliwością do zwierzaków jak i dociekliwych właścicieli:) Nigdy nie miałam powodów aby na niego narzekać. Co do cen nie mam porównania bo jest to jedyny weterynarz do którego zabieram zarówno kota jak i psiaki.
Może i dobry., choć mam na ten temat swoje zdanie. Mój tata leczył tam psa, wydał ciężkie pieniądze, pies i tak padł. Pan dr tylko namawiał na kolejne zastrzyki, badania, metoda prób i błędów, bo sam nie wiedział, co psu jest. Ostatniego dnia w końcu przyznał, że psa wykończyły kleszcze.
omg, a tyle się mówi o testach na babeszie ;/ przykra sprawa.
Ichimaru Gin
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 28 sierpnia 2009, 15:04

Re: Dobry, tani weterynarz???

Post autor: Ichimaru Gin »

Zdecydowanie polecam dr Marcina Potempę i gabinet Animal. Pan doktor uratował życie mojemu psu, kiedy inni weterynarze (a było ich 3) rozkładali już ręce i proponowali eutanazję.Od tamtego czasu minęły już 2 lata, a mój psiak jest w świetnej formie pomimo sędziwego już wieku. Moim zdaniem jest to z pewnością jeden z najbardziej kompetentnych weterynarzy w okolicy. Widać, że zależy mu na trafnej diagnozie i skutecznym, ale jak najmniej obciążającym psiaka leczeniu. Kiedy było to konieczne, zaproponował specjalistyczne badania, które w końcu przyniosły odpowiedź na pytanie, dlaczego pozostali weterynarze nie potrafili wyleczyć mojego psa, a jedynie "ładowali" w niego mnóstwo leków na ślepo, które nic nie pomagały, zamiast skupić się najpierw na postawieniu właściwej diagnozy. Ceny też nie są wzięte z kosmosu. Tak więc zdecydowanie polecam! Nie wiem jak sprawa się ma z innymi gatunkami zwierząt, ale myślę, że zapewne podobnie.
Awatar użytkownika
GCN
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 267
Rejestracja: 30 lipca 2008, 18:39

Re: Dobry, tani weterynarz???

Post autor: GCN »

Ichimaru Gin pisze:Zdecydowanie polecam dr Marcina Potempę i gabinet Animal. Pan doktor uratował życie mojemu psu, kiedy inni weterynarze (a było ich 3) rozkładali już ręce i proponowali eutanazję.Od tamtego czasu minęły już 2 lata, a mój psiak jest w świetnej formie pomimo sędziwego już wieku. Moim zdaniem jest to z pewnością jeden z najbardziej kompetentnych weterynarzy w okolicy. Widać, że zależy mu na trafnej diagnozie i skutecznym, ale jak najmniej obciążającym psiaka leczeniu. Kiedy było to konieczne, zaproponował specjalistyczne badania, które w końcu przyniosły odpowiedź na pytanie, dlaczego pozostali weterynarze nie potrafili wyleczyć mojego psa, a jedynie "ładowali" w niego mnóstwo leków na ślepo, które nic nie pomagały, zamiast skupić się najpierw na postawieniu właściwej diagnozy. Ceny też nie są wzięte z kosmosu. Tak więc zdecydowanie polecam! Nie wiem jak sprawa się ma z innymi gatunkami zwierząt, ale myślę, że zapewne podobnie.
Co do podawania leków to właśnie doktor Potempa faszerował mojego psa ze złamaną łapą lekarstwami na porost kości twierdząc, że to przez to pias kuleje a on miał złamana łapkę.
fanwilków
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 9 maja 2018, 12:00

Re: Dobry, tani weterynarz???

Post autor: fanwilków »

Renata Potempa. Dla mnie najlepszy weterynarz!
jasmin
Obyty
Obyty
Posty: 57
Rejestracja: 15 kwietnia 2011, 09:24

Re: Dobry, tani weterynarz???

Post autor: jasmin »

fanwilków pisze:Renata Potempa. Dla mnie najlepszy weterynarz!
Pani Renato, to już robi się nudne..... Klientów zdobywa się inaczej :)
miluś
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 23 czerwca 2018, 20:38

Re: Dobry, tani weterynarz???

Post autor: miluś »

Gabinet Avet Najlepszy!!!
ODPOWIEDZ