dr. Tomasz BOSAK - opinie

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
joanna6a
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 19 stycznia 2014, 19:27

dr. Tomasz BOSAK - opinie

Post autor: joanna6a »

Prosze wszystkich o opinie na temat dr. Tomasza BOSAKA ktory jest lekarzem na oddziale wewnetrznym w Jasielskim szpitalu.Prosze o opinie dot. jego kwalifikacji i jego podejscia do pacjentow i rodziny.
walentyna
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 204
Rejestracja: 5 grudnia 2013, 21:21

Re: dr. Tomasz BOSAK - opinie

Post autor: walentyna »

Jeśli to ten Bosak (bo jest 2 lekarzy o tym samym nazwisku) który przyjmuje popołudniu w przychodni na Mickiewicza to byłam raz i NIGDY WIĘCEJ NIE CHCE MIEĆ Z TYM CZŁOWIEKIEM DO CZYNIENIA.
Mecenas
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 219
Rejestracja: 10 czerwca 2013, 19:11

Re: dr. Tomasz BOSAK - opinie

Post autor: Mecenas »

Mnie też interesuje ta opinia, bo miałem być kilka dni temu u niego w przychodni na Mickiewicza, ale poszedłem do innego lekarza.
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: dr. Tomasz BOSAK - opinie

Post autor: T135 »

walentyna pisze:Jeśli to ten Bosak (bo jest 2 lekarzy o tym samym nazwisku) który przyjmuje popołudniu w przychodni na Mickiewicza to byłam raz i NIGDY WIĘCEJ NIE CHCE MIEĆ Z TYM CZŁOWIEKIEM DO CZYNIENIA.
To jak już kogoś oczerniasz, to opisz sytuację :)
magusia
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 28 kwietnia 2012, 22:16

Re: dr. Tomasz BOSAK - opinie

Post autor: magusia »

Jeśli chodzi o Dr T.Bosaka który jest alergologiem to jest to bardzo dobry specjalista .
mario1562
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 15 października 2010, 15:40

Re: dr. Tomasz BOSAK - opinie

Post autor: mario1562 »

Podbijam jesli chodzi o aergologa T. Bosaka jest fantastycznym specjalista i wspanialym czlowiekiem
walentyna
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 204
Rejestracja: 5 grudnia 2013, 21:21

Re: dr. Tomasz BOSAK - opinie

Post autor: walentyna »

Ten lekarz u którego ja byłam nie jest alergologiem. więc życzę aby wszyscy byli zadowoleni z dobrych lekarzy.
ODPOWIEDZ