UWAGA na hodowce psów z Sulistrowej !!!

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
chimera
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 20 grudnia 2013, 11:26

UWAGA na hodowce psów z Sulistrowej !!!

Post autor: chimera »

Witam , rozpoczynam ten temat tylko po to aby ostrzec przyszłych nabywców psów od tego pseudo hodowcy. zakupiłam ostatnio psa u tego Pana który zdechł mi po 2 dniach od kupna. W JEGO "HODOWLI" PANUJE KWARANTANNA PARWOWIROZY i sprzedaje zarażone szczeniaki. ja swojego przywiozłam chorego stamtąd !!! matki szczeniaków są osłabione ponieważ są dopuszczane do psów przy każdej ruji.

HODOWCA NIE LICZY SIĘ Z CIERPIENIEM TYCH BEZBRONNYCH ZWIERZĄT , PATRZY TYLKO NA ZYSKI !!!

Ostrzegam przyszłych właścicieli szczeniaków !!!!
Awatar użytkownika
lena
Mistrz
Mistrz
Posty: 92
Rejestracja: 22 sierpnia 2012, 18:58

Re: UWAGA na hodowce psów z Sulistrowej !!!

Post autor: lena »

O Matko! ja też mam owczarka stamtąd. Mam go już 5 lat i jest PRZEfajnym i PRZEmądrym psem jedyne co mnie zastanowiło to reakcja tego Pana właściciela na propozycję pokazania szczeniaka mojemu znajomemu który miał ocenić kondycje psa przed zabraniem do domu. Wpadł po prostu w nieuzasadnioną furię . Szczęka mi opadła ale ponieważ moja córka zakochała się od pierwszego wejrzenia w maluchu to przymkłam na to oko i nie żałuję do dzisiaj. Sunia wyrosła na pięknego i zdrowego psa.
chimera
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 20 grudnia 2013, 11:26

Re: UWAGA na hodowce psów z Sulistrowej !!!

Post autor: chimera »

moja niestety zdechła po 2 dniach . przyjechała do mnie już z tą chorobą której nie dałam rady wyleczyć . psina zdechła !!! podejrzewam ze inne szczeniaki z tej hodowli tez były zarażone
chimera
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 20 grudnia 2013, 11:26

Re: UWAGA na hodowce psów z Sulistrowej !!!

Post autor: chimera »

Awatar użytkownika
lena
Mistrz
Mistrz
Posty: 92
Rejestracja: 22 sierpnia 2012, 18:58

Re: UWAGA na hodowce psów z Sulistrowej !!!

Post autor: lena »

Przykre to. Czy Pani była u niego z tym? Tak sobie teraz myślę że pewnie ma dużo na sumieniu skoro tak zareagował na moją propozycję. Jest u Nas jakaś organizacja która mogłaby to sprawdzić od środka?
chimera
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 20 grudnia 2013, 11:26

Re: UWAGA na hodowce psów z Sulistrowej !!!

Post autor: chimera »

dzwoniłam już do dwóch ale niestety nie moga mi pomóc , zostaje mi policja albo sąd :(
ja zapytałam go o suke własnie owczarka czego nie staje na tylne nogi to wyrzucił mnie, kazał opuścić posesje , bardzo zależało mi na tym psie . po tym jak powiedziałam mu że się przywiązałam do ów psa to powiedział że nie miałam kiedy !!! :(
Awatar użytkownika
lena
Mistrz
Mistrz
Posty: 92
Rejestracja: 22 sierpnia 2012, 18:58

Re: UWAGA na hodowce psów z Sulistrowej !!!

Post autor: lena »

No to mamy HODOWCE z prawdziwego zdarzenia !!!!!!!! kurcze może w jakimś związku kynologicznym będą wiedzieć co z takim żłob.....zrobić ? działamy ?
chimera
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 20 grudnia 2013, 11:26

Re: UWAGA na hodowce psów z Sulistrowej !!!

Post autor: chimera »

chciałam dzwonić dzisiaj ale tylko w poniedziałki i czwartki mozna sie kontaktować ze związkiem telefonicznie . od 17 do 18 . DZIAŁAMY !!! juz jest nas dwie .
Awatar użytkownika
lena
Mistrz
Mistrz
Posty: 92
Rejestracja: 22 sierpnia 2012, 18:58

Re: UWAGA na hodowce psów z Sulistrowej !!!

Post autor: lena »

ok, do poniedziałku :ok:
chimera
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 20 grudnia 2013, 11:26

Re: UWAGA na hodowce psów z Sulistrowej !!!

Post autor: chimera »

:ok:
wreszcie odpowie za te wszystkie cierpienia tych bezbronnych psiaków :(
japonka12
Guru
Guru
Posty: 106
Rejestracja: 4 października 2011, 17:22

Re: UWAGA na hodowce psów z Sulistrowej !!!

Post autor: japonka12 »

A może by tak zglosic sprawę do gazety lub tv na reportaż, zawsze jak wchodzą dziennikarze z kamerami to urzędy dzialaja i sprawa jest ruszana...
chimera
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 20 grudnia 2013, 11:26

Re: UWAGA na hodowce psów z Sulistrowej !!!

Post autor: chimera »

hmm ale jak ja to zgłosze do gazety hmm
lepidopterologia
Guru
Guru
Posty: 188
Rejestracja: 22 kwietnia 2013, 04:39

Re: UWAGA na hodowce psów z Sulistrowej !!!

Post autor: lepidopterologia »

Może tu znajdziesz pomocne informacje
http://empatia.pl/str.php?dz=39&id=107
houseMd
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 1 października 2012, 12:02

Re: UWAGA na hodowce psów z Sulistrowej !!!

Post autor: houseMd »

napisz do nowin. wtedy napewno bedzie odzew, a moze i policja i towarzyystwa ds zwierzta sie tym zainteresuja. http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/se ... y=REDAKCJA . do gazety to pasowalo by jeszcze urzad pracy zglosic aby opisali jego niekompetencje;/
chimera
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 20 grudnia 2013, 11:26

Re: UWAGA na hodowce psów z Sulistrowej !!!

Post autor: chimera »

już dzwoniłam do dwóch posobnych ośrodków w tym do Powiatowego Inspektoratu Weterynarii ale niestety oni nie moga mi pomóc z tego względu że nie zajmują się chorobami panującymi w hodowlach tylko warunkami w jakich trzymane są zwierzęta .
ODPOWIEDZ