Optyk, wybór okularów.

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
pawlo392
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 2 kwietnia 2011, 15:39

Optyk, wybór okularów.

Post autor: pawlo392 »

Witam! Niestety będe musiał nosić okulary. I mam takie pytanie, gdzie w Jaśle będę miał najtaniej szkła i oprawki i możliwie większy wybór ? Z góry dzięki :)
iwa
Weteran
Weteran
Posty: 72
Rejestracja: 14 sierpnia 2012, 12:09
Lokalizacja: Jasło

Re: Optyk, wybór okularów.

Post autor: iwa »

Witam , ja rok temu kupowałam okulary w salonie optycznym u p.Longina Leśniaka na Kościuszki, duży wybór miła obsługa i dość przystępne ceny. Okulary mam od roku i jak dotychczas bardzo dobrze się trzymają :) Okulary były do odebrania za około 2 godziny, w sumie zapłaciłam 300zł za szkła 140zł a oprawki 160zł.
pawlo392
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 2 kwietnia 2011, 15:39

Re: Optyk, wybór okularów.

Post autor: pawlo392 »

Rozumiem, to tam koło sklepu gama? Jak jest przejscie do europy?
iwa
Weteran
Weteran
Posty: 72
Rejestracja: 14 sierpnia 2012, 12:09
Lokalizacja: Jasło

Re: Optyk, wybór okularów.

Post autor: iwa »

Nie, tam jest Vision Optyk. A salon p.Leśniaka jest obok kwiaciarni Tajemniczy Ogród.
https://www.google.pl/maps/@49.746207,2 ... lxI7ng!2e0
pawlo392
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 2 kwietnia 2011, 15:39

Re: Optyk, wybór okularów.

Post autor: pawlo392 »

Dzięki, a jeszcze jedno pytanie, ile tak mogą kosztować szkła na lewe oko +3 a na prawe 0 ? :)
iwa
Weteran
Weteran
Posty: 72
Rejestracja: 14 sierpnia 2012, 12:09
Lokalizacja: Jasło

Re: Optyk, wybór okularów.

Post autor: iwa »

Cena nie zależy od wady, tylko od przeznaczenia (np. do czytania, komputera, na stałe itp). Nie pamiętam dokładnie cen... ale trochę się różniły.
Mecenas
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 219
Rejestracja: 10 czerwca 2013, 19:11

Re: Optyk, wybór okularów.

Post autor: Mecenas »

Ja kilka dni temu kupowałem nowe okulary u optyka na Koralewskiego - oprawki 250 zł, szkła 130 zł, więc łącznie 380 zł. Co ważne - badanie wzroku w cenie. Wszystko profesjonalnie i szybko. Polecam :) Oczywiście ceny oprawek są różne, więc to zależy co się komu podoba :)
Awatar użytkownika
ser_dziurawiec
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 14 grudnia 2009, 18:29

Re: Optyk, wybór okularów.

Post autor: ser_dziurawiec »

Mecenas pisze:Ja kilka dni temu kupowałem nowe okulary u optyka na Koralewskiego - oprawki 250 zł, szkła 130 zł, więc łącznie 380 zł.
Taaa. A jak zejdzie farba z oprawek to półtora miesiąca będą szukać drugich, a później wyślą do malowania gdzie z oprawek dwukolorowych zrobią jednokolorowe. Dodatkowo porysują szkła. Więcej, nie będą widzieć w tym problemu. Teraz mają sprawę sądową. Odradzam.
pawlo392
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 2 kwietnia 2011, 15:39

Re: Optyk, wybór okularów.

Post autor: pawlo392 »

Rozumiem. Słyszałem też dobre opinię o tym optyku przed Europa jakbyś się szło w stronę rynku.
pracownik ochrony
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 25 stycznia 2015, 18:10

Re: Optyk, wybór okularów.

Post autor: pracownik ochrony »

Polecam Optyk Vision Jasło, ul. Kościuszki. Druga para okularów wraz ze szkłami gratis! Tak więc za 2 pary okularów, w tym jedne ze szkłami antyrefleks i modnymi oprawkami zapłaciłem tylko 300zł.Ponadto bardzo miła obsługa!Na prawdę warto.
jankow05
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 222
Rejestracja: 17 maja 2013, 16:48

Re: Optyk, wybór okularów.

Post autor: jankow05 »

Wierzysz, że dziś coś można dostać gratis?? To gratuluję :wstyd:
pracownik ochrony
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 25 stycznia 2015, 18:10

Re: Optyk, wybór okularów.

Post autor: pracownik ochrony »

Jak zwał, tak zwał! Obszedłem wszystkie optyki w Jaśle i w żadnym nie mieli takiej promocji. Za w miarę modne oprawki trzeba było zapłacić co najmniej 250 zł plus oczywiście koszt za szkła, więc w sumie plus minus 300 zł. Tutaj w tej kwocie mam dwie pary. Więc nie ma o czym mówić.
jankow05
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 222
Rejestracja: 17 maja 2013, 16:48

Re: Optyk, wybór okularów.

Post autor: jankow05 »

Szkoda, że 1 pary nie mogą sprzedać taniej, np. o kwotę tych "darmowych", byłoby uczciwie, nieprawdaż?? :wstyd:
czarna66
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 12 lutego 2011, 20:50

Re: Optyk, wybór okularów.

Post autor: czarna66 »

Szukając opraw okularowych i szkieł nie zawsze należy szukać tego co najtańsze, a raczej skupić się na tym jak wygląda sprawa gdy np. coś się zepsuje! Na naszym terenie wiem, że niektóre zakłady optyczne działają na zasadzie - aby sprzedać! Progi zaczynają się przy wadach i zwykłych uszkodzeniach opraw. I tak w niektórych zakładach, albo wogóle nie naprawiają, albo czeka się nawet ponad miesiąc na coś co można zrobić w ciągu jednego dnia! I dlatego warto pomyśleć zanim się zdecyduje co, gdzie i za ile :) Faktem jest że reklama robi swoje, ale warto pamiętać, że nic nie ma za darmo, lub grosze. Dobrzy reklamy nie potrzebują.
ODPOWIEDZ