Opinie o ING Banku Ślaskim

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
tymo
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 21 lutego 2014, 11:30

Opinie o ING Banku Ślaskim

Post autor: tymo »

Wasze opinie o ING Banku Ślaskim.
Kto z Was ma tam konto lub inny produkt i może przedstawić własną ocenę ?
Sam mam konto Direct http://bankowe-konto.net/konto-internet ... nie-oplaty i jestem zadowolony. Minusem jest konieczność wydawania min 200 zł miesięcznie kartą, innych opłat nie widzę.
magda17191
Guru
Guru
Posty: 148
Rejestracja: 12 października 2011, 22:41

Re: Opinie o ING Banku Ślaskim

Post autor: magda17191 »

Jak to wydanie minimum 200 zł miesięcznie tzn jest tam jakies ograniczenie czy chodzi o opłaty za karte ??
lenkamii
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 274
Rejestracja: 28 grudnia 2008, 21:14

Re: Opinie o ING Banku Ślaskim

Post autor: lenkamii »

Tak a jak masz dwie karty to po 200 na każdą a jak nie to płacisz i ja np za prowadzenie konta też płacę
Awatar użytkownika
shuffler
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 68
Rejestracja: 9 września 2013, 10:42

Re: Opinie o ING Banku Ślaskim

Post autor: shuffler »

Będzie już pewnie ze 4 lata jak mam u nich konto. Najpierw było konto Student (0zł za prowadzenie konta, ale tylko do ukończenia 26-go roku życia) później automatycznie zostałem przeniesiony na konto Direct, ale tutaj też w łatwy sposób można ograniczyć opłatę za kartę, wystarczy zrobić transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 200zł i nic nas nasze konto nie kosztuje. Jeśli o mnie chodzi, to na samej stacji benzynowej zostawiam ponad 400zł miesięcznie więc nie muszę się specjalnie starać coby spełnić ten warunek :P Jeśli ktoś nie będzie w stanie takiej 'normy miesięcznej' wyrobić, to opłata za kartę zbliżeniową Visa wynosi 7zł/m-c. Ja w każdym bądź razie nie narzekam :) Mam też u nich kartę kredytową. Na plus mogę jeszcze wymienić bardzo łatwą w obsłudze bankowość elektroniczną, praktycznie wszystko można załatwić online, a jeśli już muszę odwiedzić oddział, to obsługa klienta stoi na prawdę na wysokim poziomie. Jeśli miałbym się już do czegoś przyczepić, to jest zbyt mało miejsc parkingowych i czasem muszę parkować pod KRUSem :krzeslem:
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: Opinie o ING Banku Ślaskim

Post autor: kociamberek »

byłem w ING i wyprowadziłem się stamtąd jakieś 9 lat temu, nie żałuję zawsze spóźnione przelewy przychodzące, wielka łaska ze wszystkim sztywno beznadziejnie nie polecam, jestem w CA i nie myślę o niczym, masakrą jest parkowanie pod śląskim w jaśle, obsługa ma w [...] kto stoi na parkingu banku, przy czym są to samochody z literką L :cisza:
Awatar użytkownika
avicularia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 17 sierpnia 2011, 18:02
Lokalizacja: Dżasło

Re: Opinie o ING Banku Ślaskim

Post autor: avicularia »

Przeniosłam się do ING i nie żałuję. Konta nie zakładałam w Jaśle, wiec o obsłudze jasielskiego banku pod tym względem się nie wypowiem. Praktycznie korzystam wyłącznie z bankowości internetowej, bo to dla mnie najszybszy i najwygodniejszy sposób. Za konto nie płacę nic ,( tak jak ktoś wyżej wspomniał wyrabiam normę płatności kartą 200 zł/mc ). Dla mnie wielkim plusem tego banku są: darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów wszystkich banków, darmowe prowadzenie konta, darmowa bankowość internetowa, darmowe przelewy, brak prowizji za płatność kartą( co miałam w PKO BP ). Za wypłaty w ,,okienku" banku jest prowizja chyba 7 zł, więc wypłacam tylko z bankomatów. Minusy : długi czas księgowania wypłat z bankomatów innych banków ( nawet kilka dni). Ja jestem zadowolona, bo mogę wszystko załatwić przez Internet ( nawet w oddziale banku, bo jest stanowisko dla klientów) . Mnie taka forma bankowości bardzo odpowiada.
Roel_1910
Guru
Guru
Posty: 187
Rejestracja: 1 sierpnia 2007, 19:53
Lokalizacja: Jasełko

Re: Opinie o ING Banku Ślaskim

Post autor: Roel_1910 »

Mam już 5 lat, polecam.
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: Opinie o ING Banku Ślaskim

Post autor: juve_fan »

Ogólnie pozytywnie.
Z negatywów:
1. Późne księgowanie przelewów przychodzących
2. Długie okresy blokad na rachunku w niektórych przypadkach, ale nie wiem czy nie jest to również zależne od placówek, które przyjmują płatność kartą.
fascynatka
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 1 czerwca 2013, 11:24

Re: Opinie o ING Banku Ślaskim

Post autor: fascynatka »

Ja również polecam konto Direct w tym banku :super:
Przelewy internetowe bez kodów jednorazowych, czasem przy większej kwocie przychodzi kod smsem. Fajna jest też opcja doładowania telefonu, bardzo szybko i zawsze doładowuje. Zdarzyło mi się w innym banku, gdzie również korzystam z bankowości internetowej, gdzie doładowanie na telefon nie przyszło a pieniążki z konta zniknęły. :dobani:
Ogólnie ING polecam :super:
lukass14686
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 14 listopada 2011, 21:43

Re: Opinie o ING Banku Ślaskim

Post autor: lukass14686 »

Ja również polecam mam w nim konto pl i walutowe i nie narzekam :)
joanna99
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 11 lutego 2014, 17:40

Re: Opinie o ING Banku Ślaskim

Post autor: joanna99 »

Mam konto w tym banku od listopada i jestem bardzo zadowolona. Przez bankowość internetową mogę praktycznie wszystko sama załatwić. Szczerze polecam ;)
Awatar użytkownika
landri101
Guru
Guru
Posty: 196
Rejestracja: 8 stycznia 2009, 23:00

Re: Opinie o ING Banku Ślaskim

Post autor: landri101 »

spoko ale co chwile podwyższają opłate za konto- z 2zł urosło mi do 7zł, bo rzadko używam karty...
joanna99
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 11 lutego 2014, 17:40

Re: Opinie o ING Banku Ślaskim

Post autor: joanna99 »

200zł na miesiąc to na prawdę mało w porównaniu z innymi bankami, gdzie jest np. 350zł
PL_
Ekspert
Ekspert
Posty: 89
Rejestracja: 12 listopada 2012, 17:39

Re: Opinie o ING Banku Ślaskim

Post autor: PL_ »

również polecam konto w ing, jeśli ktoś ma troszkę oszczędności zalecam założyć na koncie rachunek oszczędnościowy(za darmo), w ten sposób możemy trzymać pieniądze na oszczędnościowym i sobie przelewać na główny rachunek jeśli potrzebujemy tam większej kwoty. Nie będzie to duży % ale zamiast leżeć na zwykłym, niech leżą na oszczędnościowym, można w taki łatwy sposób zarobić te 7zł które biorą nam jeśli nie wydamy 200zł.
I wtedy konto mam za free :)
ODPOWIEDZ