Fryzjer z Nowego Żmigrodu

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
lenka77
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 31 stycznia 2013, 13:08

Fryzjer z Nowego Żmigrodu

Post autor: lenka77 »

Witam, szukam opinii na temat fryzjera z Nowego Żmigrodu chyba ma na imię Adam, jeżeli ktoś ma numer telefonu , to super:)
krzyś
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 18 listopada 2008, 15:53

Re: Fryzjer z Nowego Żmigrodu

Post autor: krzyś »

Witam,

gość przereklamowany, czesał mnie na ślub i masakra nie dał pianki na włosy i fryzura po kilku godzinach się rozpadła, brak wyobraźni i jeżeli czesze się Panią Młodą to sprawa jest jasna ze włosy powinny trzymać się do dnia następnego a jak zwrócisz mu uwagę że coś Ci nie pasuje lub żeby poprawił to fochy robi... nie ma sensu do Niego iść każda inna fryzjerka tylko nie ON.....
czarna_kropeczka
Obyty
Obyty
Posty: 57
Rejestracja: 14 stycznia 2012, 16:26

Re: Fryzjer z Nowego Żmigrodu

Post autor: czarna_kropeczka »

przykro mi to stwierdzić, ale ja ma podobne doświadczenie jak "krzyś". Moja ślubna fryzura rozpadła się przed północą, nie była skomplikowana a wręcz bardzo prosta... żadnych loków ani dużych upięć a jednak nie dotrwała do końca ... może to były akurat dwa "nietrafne" uczesania i inne osoby są zadowolone - ja osobiście nie poszłabym drugi raz.
lenka77
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 31 stycznia 2013, 13:08

Re: Fryzjer z Nowego Żmigrodu

Post autor: lenka77 »

Dziękuje za opinie, myślałam że jednak to dobry fryzjer, bo w Jaśle mam wrażenie wszyscy fryzjerzy obcinają tak samo, a byłam już w wielu salonach i cenią się jak co najmniej w Rzeszowie lub Krakowie.
natali
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 11 maja 2011, 16:36

Re: Fryzjer z Nowego Żmigrodu

Post autor: natali »

Dlaczego tak złe opinie?? Nie każdy jest wręcz doskonały, czy Wy jako pracujący zawsze jesteście Ekstra;) hmmmm zawsze jest coś nie tak. Z własnego doświadczenia wiem, że Pan A robi bardzo fajne fryzury owszem w bardzo dobrej cenie. Polecam .
tomaszek2
Obyty
Obyty
Posty: 56
Rejestracja: 2 czerwca 2014, 15:45

Re: Fryzjer z Nowego Żmigrodu

Post autor: tomaszek2 »

na fryzury slubne polecam fryzjerke z glojsc (za zmigrodem w strone dukli)...moze i za duzo gada i czasem bez sensu:) ale fryzura nienaganna do nastepnego dnia:)mialam loki i poplecione warkocze klosy, nic sie nie rozlecialo a loki tak jak i byly zakrecone tak do rana
ODPOWIEDZ