dobra kosmetyczka od zabiegów twarzy

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
mlennaa
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 25 maja 2014, 11:02

dobra kosmetyczka od zabiegów twarzy

Post autor: mlennaa »

Hej, chciałam zapytać którą kosmetyczkę (salon kosmetyczny) polecacie najbardziej ? Dokładnie interesują mnie takie salony/osoby, które przeprowadzają zabiegi twarzy tj. masaże, maseczki itp itd ? :)
Z góry dziękuje za opinie ! :)
lenkamii
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 274
Rejestracja: 28 grudnia 2008, 21:14

Re: dobra kosmetyczka od zabiegów twarzy

Post autor: lenkamii »

poszukaj już jest taki temat
Anka7
Guru
Guru
Posty: 145
Rejestracja: 20 grudnia 2013, 19:20

Re: dobra kosmetyczka od zabiegów twarzy

Post autor: Anka7 »

Tematy takie już były nie jeden raz, tylko że zawsze piszecie o paznokciach i makijażach.A nic nie piszecie o kosmetyczkach, które robią zabiegi na twarzy tj. czyszczenie, masaże.Może tu piszą same nastolatki,które mają piękną cerę i nie muszą jej wspomagać zabiegami?
mlennaa
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 25 maja 2014, 11:02

Re: dobra kosmetyczka od zabiegów twarzy

Post autor: mlennaa »

dlatego właśnie chciałam zapytać która kosmetyczna jest godna polecenia i wykonuje właśnie takie oto zabiegi tj. masaże twarzy+maseczki itp :)
Awatar użytkownika
Jaślanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 28 kwietnia 2008, 19:51
Lokalizacja: jaslo.

Re: dobra kosmetyczka od zabiegów twarzy

Post autor: Jaślanka »

Ooo jeśli chodzi o zabiegi to ja polecam salon Perła na Baczynskiego - na przeciwko małej poczty. Robiłam tam peeling kawitacyjny, jakas ampulke mi pani nakladala tez, potem maseczke, ogolnie zabieg trwał ok 1,5 h :D a koszt to cos ok 50zł :)
Robi i inne zabiegi i masaz twarzy również. Mozna podejsc, zapytac albo zadzwonic :) Jak cos moge podac kontakt
Mania
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 30 sierpnia 2012, 00:46

Re: dobra kosmetyczka od zabiegów twarzy

Post autor: Mania »

bardzo polecam salon "Aleksandra" na Sportowej , ma duży wybór zabiegów na twarz , jestem bardzo zadowolona
Awatar użytkownika
lena
Mistrz
Mistrz
Posty: 92
Rejestracja: 22 sierpnia 2012, 18:58

Re: dobra kosmetyczka od zabiegów twarzy

Post autor: lena »

Szczerze polecam salon P. Ilony Szatkowskiej na Floriańskiej, ale nie do Ilony ( stale zajęta pogaduchami z kolezankami i cokolwiek by nie robiła to po" łebkach" ) .Idźcie do P. Kasi a będziecie dopieszczone ;)
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: dobra kosmetyczka od zabiegów twarzy

Post autor: Jozin.1 »

Andre88 pisze: 16 czerwca 2021, 13:43 Ja niestety mam złe doświadczenia z ,,kosmetyczką", która kiedyś - jak jeszcze miałem trądzik - robiła mi mechaniczne oczyszczanie twarzy i zamiast poprawy zaobserwowałem zaostrzenie problemu. Potem udało mi się jakoś wrócić do stanu normalności, ale to dzięki odpowiedniej pielęgnacji. Teraz natomiast zostały mi blizny potrądzikowe, które planuję usunąć tutaj
Blizny to ty masz ale na mózgu, zapewne po lobotomii, durny wkleajczu etatowy......
asia88
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 29 lipca 2021, 09:44

Re: dobra kosmetyczka od zabiegów twarzy

Post autor: asia88 »

dr. Żukowska z Łodzi jest rewelacyjnym specjalistom korzystałam kilka razy i jestem bardzo zadowolona.
ODPOWIEDZ