Do kogo na usg w ciąży i za ile

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
tomaszek2
Obyty
Obyty
Posty: 56
Rejestracja: 2 czerwca 2014, 15:45

Re: Do kogo na usg w ciąży i za ile

Post autor: tomaszek2 »

moze sie "podniosl"...
edzia.pago
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 28 maja 2014, 10:20

Re: Do kogo na usg w ciąży i za ile

Post autor: edzia.pago »

lena pisze: Doktor Źrebiec jest był moim lekarzem od lat ale ostatnio bardzo się wycwanił. Tzn. nie wiem czy On czy ta jego rejestratorka (żona). Parę razy chciałam sie zarejestrowac na wizyte to Pani chciała wrecz poznać całą historię moich dolegliwości nim mnie zapisała. Ale dobra , przemilczałam to. Przęgięciem dla mnie było dopiero to że gdy dzwoniąc zapytałam się czy dzisiaj lekarz przyjmuje to oczywiście po pytaniach co -gdzie i kiedy powiedziałam ze ja tylko po receptę to po prostu nakrzyczała na mnie ŻE PO RECEPTĘ TEŻ SIĘ TRZEBA REJESTROWAĆ I WIZYTA KOSZTUJE 20zł. Nienormalne dla mnie to jest bo dlaczego nie przepisze mi np. od razu dwóch opakowań leku tylko co m-c biegaj do niego rejestruj się i jeszcze płac dodatkowo 20 zł. T o jest zdzierstwo pod czysta postacią :mur:

Babka w rejestracji na starcie zniechęca do wizyty. A doktora znam ze szpitala i tam kiedyś robił mi usg.,, Jednak zrezygnowałam z wizyty i usg u niego bo uważam że mimo bycia dobrym lekarzem chyba chce nabić sobie kieszenie. Zarejestrowałam się do dr Słowińskiego.
edzia.pago
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 28 maja 2014, 10:20

Re: Do kogo na usg w ciąży i za ile

Post autor: edzia.pago »

słoneczko pisze:Dziewczyny jak to jest z tą szkołą rodzenia? Opłaca się zapisywać i chodzić? Bo właśnie zastanawiam się nad tym. Czy naucze się tam jak opiekować się dzieckiem i innych przydatnych rzeczy?

Nie chodziła i nie żałuję, koleżanka która chodziła stwierdziłą, że kompletnie nic jej to nie dało. Ja pierwszego porodu też się nie bałą, bo nie wiedziałam co mnie czeka, o wiele bardziej bałam się drugiego, bo już wiedziałam na co się nastawić niestety. Ból będzie i ani szkoła rodzenia a nic nic innego nie pomoże, każda poród przechodzi inaczej. A jesli mowa o zajmowaniu się dzieckiem to w rzeczywistości każda umiejętność przychodzi sama, tak naturalnie.Ja nie potrzebowałam niczyje pomocy przy dziecku.
edzia.pago
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 28 maja 2014, 10:20

Re: Do kogo na usg w ciąży i za ile

Post autor: edzia.pago »

beti pisze:sloneczko dzieki za info,musze poczekac czy zlapalo czy nie,pozdr

3 dni po okresie to u mnie 9 dzień cyklu i też tak zaszłam w ciążę
marta.ziomek
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 24 maja 2014, 22:31

Re: Do kogo na usg w ciąży i za ile

Post autor: marta.ziomek »

Dziewczyny powiedzcie mi jak to jest z dr Słowińskim. Czy on przyjmuje na Baczyńskiego na fundusz czy prywatnie?
Chodzi mi o to, że zawsze chodziłam po lekarzach w Krośnie i tam się orientuję, a ze względu na moją pracę, którą mam w Jaśle chce zapisać się do tutejszego lekarza.
Czy można na Baczyńskego wykonać badania krwi itd. (ogólnie badań zleconych w ciaży).
Awatar użytkownika
smerfetka1718
Guru
Guru
Posty: 192
Rejestracja: 22 maja 2010, 19:48

Re: Do kogo na usg w ciąży i za ile

Post autor: smerfetka1718 »

marta.ziomek pisze:Dziewczyny powiedzcie mi jak to jest z dr Słowińskim. Czy on przyjmuje na Baczyńskiego na fundusz czy prywatnie?
Chodzi mi o to, że zawsze chodziłam po lekarzach w Krośnie i tam się orientuję, a ze względu na moją pracę, którą mam w Jaśle chce zapisać się do tutejszego lekarza.
Czy można na Baczyńskego wykonać badania krwi itd. (ogólnie badań zleconych w ciaży).

Na Baczńskiego przyjmuje zarwno na fundusz jak i prywatnie. Można tam na miejscu zrobić wszystkie potrzebne badania.
marta.ziomek
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 24 maja 2014, 22:31

Re: Do kogo na usg w ciąży i za ile

Post autor: marta.ziomek »

Bardzo Ci dziękuje odpowiedź. A ile mniej więcej trzeba czekać na wizytę prywatnie do dr Słowńskiego?
tiruriru
Guru
Guru
Posty: 100
Rejestracja: 26 lipca 2013, 23:18

Re: Do kogo na usg w ciąży i za ile

Post autor: tiruriru »

marta.ziomek pisze:Bardzo Ci dziękuje odpowiedź. A ile mniej więcej trzeba czekać na wizytę prywatnie do dr Słowńskiego?

Prywatnie można umówić się praktycznie z dnia na dzień, przynajmniej mi się tak zawsze udawało ;)
marta.ziomek
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 24 maja 2014, 22:31

Re: Do kogo na usg w ciąży i za ile

Post autor: marta.ziomek »

Dzięki za inf.
A waszym zdaniem czy w dr Słowiński dobrze prowadzi ciąże? Słyszam dość skrajne opinie o nim.
ODPOWIEDZ