Doręczyciel w firmie inpost pracował ktoś ??

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Awatar użytkownika
Kulfon
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 280
Rejestracja: 10 sierpnia 2014, 13:10

Re: Doręczyciel w firmie inpost pracował ktoś ??

Post autor: Kulfon »

akurat części mam po cenie hurtowej, każdą ilość. już wspominałem wcześniej czemu. żeby się nie okazało że to właśnie ty prężnie zamawiasz z allegro te "super okazje", odrzutki produkcyjne bez atestu, albo co gorsza jeździsz po okolicznych złomach w poszukiwaniu jeszcze lepszych okazji ;)
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: Doręczyciel w firmie inpost pracował ktoś ??

Post autor: kociamberek »

na złomie to się codziennie rano witają właściciele tdi których pełno w każdej wsi, a na wigry jeździ taki złomiarz czyli pewnie Ty
Awatar użytkownika
Kulfon
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 280
Rejestracja: 10 sierpnia 2014, 13:10

Re: Doręczyciel w firmie inpost pracował ktoś ??

Post autor: Kulfon »

Eh kolego co ty zrobisz z tym swoim DCi jak już przyjdzie na niego pora (czyt. przy przebiegu 300.000km, tym realnym, nie licznikowym), sprzedać nikt nie kupi, na złomie za całość zaproponują max z 800zł :D
A u mnie w silniku jest 6 cylindrów ale co taki chłopek z plastikowego Renault może o tym wiedzieć :D
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: Doręczyciel w firmie inpost pracował ktoś ??

Post autor: kociamberek »

przyjadę do ciebie na korektę i picówę :) może dorobię u ciebie żeby było mnie stać na 20 letnie padło poniemiecke które da mi prestiże pod remizom
Awatar użytkownika
Kulfon
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 280
Rejestracja: 10 sierpnia 2014, 13:10

Re: Doręczyciel w firmie inpost pracował ktoś ??

Post autor: Kulfon »

podjedź, zrobimy taką korektę że na złomie z pocałowaniem ręki dadzą tysiaka :D
borsuk 1.8
VIP
VIP
Posty: 606
Rejestracja: 5 listopada 2011, 17:19

Re: Doręczyciel w firmie inpost pracował ktoś ??

Post autor: borsuk 1.8 »

Kulfon szpanuje wozi Monike 20 letnim V6
borsuk 1.8
VIP
VIP
Posty: 606
Rejestracja: 5 listopada 2011, 17:19

Re: Doręczyciel w firmie inpost pracował ktoś ??

Post autor: borsuk 1.8 »

borsuk 1.8 pisze:Kulfon szpanuje wozi Monike 20 letnim V6
https://www.youtube.com/watch?v=NIIc6gqEVTA
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Doręczyciel w firmie inpost pracował ktoś ??

Post autor: Jozin »

Panowie, offtop !
tymczasowy05092014
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 5 września 2014, 21:40

Re: Doręczyciel w firmie inpost pracował ktoś ??

Post autor: tymczasowy05092014 »

Do malkontentów:

1. Wypisanie awizo trwa co najmniej 2 minuty (a wcześniej doręczyciel puka lub dzwoni i czeka). Otwórz drzwi szybciej, to dostaniesz list. Proste.

2. Od 1 stycznia 2013 posiadanie skrzynki pocztowej jest obowiązkiem ustawowym. Jeśli listonosz PP albo InPost zostawi Ci list lub awizo na klamce, zamiast narzekać, raczej podziękuj mu, że nie odesłał listu do nadawcy z adnotacją "Brak skrzynki pocztowej", co według prawa powinien zrobić.

Do potencjalnego kandydata:

Praca jak praca. Dostaniesz teren obsługiwany przez kilku listonoszy PP, wytłuczesz swoje auto, a na koniec zrezygnujesz. Ostatnio podobno odeszło 8 osób, głównie z powodu niskiego wynagrodzenia (podpisali umowy, dostali kasę wg umowy, stwierdzili, że za takie pieniądze nie będą pracować).

Pracowałem tam pół roku, na początku było w miarę ok (teren 3500 numerów, bez mapek, średnio po 10h dziennie, ale wypłata pełna i na czas). Potem - nie wypowiadam się.
golfista111
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 4 września 2014, 14:19

Re: Doręczyciel w firmie inpost pracował ktoś ??

Post autor: golfista111 »

przez pierwszegopolroku bylo rowniez ok. wyplaty na czas jak na czas czasem po 2 -3 tyg opoznienia. na poczatke masz kokosy obiecywane ze nie jest ciezko itp. a wyglada to z czasem ze masz 14 wiosek jak Ci przyjdzie prad rozniesc po nich co praie kazdy dom jset prad to sie idzie zajebac masz 4 dni na to jak nie wyrobisz to ucina pol pensji. kasa za paliwo jest ale w wielu przypadkach bylo tak ze brakoawlo i trzeba bylo walczyc o ta kase ogolnie NIE POLECAM wyzysk, na koncu ciezko odejsc boniechce Cie zwolnic i trzeba czekac miesiac wypowiedzenia a na koncu jescze Ci utnie kase
tymczasowy05092014
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 5 września 2014, 21:40

Re: Doręczyciel w firmie inpost pracował ktoś ??

Post autor: tymczasowy05092014 »

Słyszałem, że teraz mają wypłaty po 20-stym.
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: Doręczyciel w firmie inpost pracował ktoś ??

Post autor: kociamberek »

mam zaj.ebiste uprzedzenie do inpostu ale zastanawiam się czy cała firma jest do du.py czy tylko Jasielski ajent czy jak mu tam wali w chy,ja
tymczasowy05092014
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 5 września 2014, 21:40

Re: Doręczyciel w firmie inpost pracował ktoś ??

Post autor: tymczasowy05092014 »

Jest maj 2015; nic się nie zmieniło w temacie. Ogromna rotacja pracowników w jasielskim "oddziale" InPostu.

Z tą różnicą, że teraz osoby zwalniające się RB ogrywa "na kilometrach", tj. nie zwracając im części należnych pieniędzy za paliwo.

Ponieważ wypłaty nadal są po 20-stym, więc nowi pracują 50 dni, zanim się zorientują, ile się tam naprawdę zarabia.

Według byłego pracownika jasielskiego InPostu w Urzędzie Pracy było ogłoszenie mówiące o normalnej umowie o pracę (1750 zł brutto), a na miejscu: informacja o umowie zlecenie wg systemu prowizyjnego (np. 800 zl brutto). Bezrobotni, którzy dzięki łapance na giełdzie pracy utracili prawo do ubezpieczenia wskutek "kłamstewka" RB byli nieco wkurzeni :/

Jedna sprawa w sądzie przeciw RB. Większość byłych pracowników chciałaby go pozwać, ale tylko jeden się zdecydował na poważnie.

Chodzą słuchy, że RB musi ciągnąć do końca maja, bo potem teren przejmuje inny oddział. Trzymam kciuki.
Awatar użytkownika
rjarek
VIP
VIP
Posty: 579
Rejestracja: 23 sierpnia 2009, 09:18

Re: Doręczyciel w firmie inpost pracował ktoś ??

Post autor: rjarek »

Czemu się dziwicie, przecież powszechnie wiadomo, że polak to złodziej i pijak. Nic się nie dzieje bez przyczyny. Wyzysk to kradzież tylko w inny sposób.
Jasielskikicz
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 3 czerwca 2015, 21:48

Re: Doręczyciel w firmie inpost pracował ktoś ??

Post autor: Jasielskikicz »

jasielski inpost to po prostu jakaś paranoja. nie wiem jak można czekać na paczkę dwa tygodnie,a tyle czekałem na paczke którą inpost jasło mi miał doręczyc. Dodam że próby kontaktu telefonicznego są daremne, bo pan który odbiera telefon mówi ze sprawdzi co sie dzieje z przesyłka i sie odezwie a później cisza i już telefonu nie odbiera, a jak odbierze to jest chamski i twierdzi żeby sobie reklamacje do centrali składać.
ODPOWIEDZ