Daewoo Lanos opinie

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Pikaczu
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 3 lipca 2011, 11:16

Re: Daewoo Lanos opinie

Post autor: Pikaczu »

Kulfon pisze:Czy w domu wszyscy aby zdrowi? Chłopie nie wiem komu by się chciało zawracać sobie du*ę kręceniem analogowego licznika w lanosie xD Naprawdę wg ciebie usługa warta poświęcenia na to czasu? Chyba desperat by się takich rzeczy podejmował. JEBŁEM po prostu! xD Na ile wyceniasz zrobienie tego licznika? Na 15zł? xD
Jak ci lanos tyle pali to jedź go naprawić, a nie snujesz jakieś teorie wyssane z palca. Bezawaryjny xD Człog jakiś normalnie. Wnioskuję o wyposażenie Polskiej armii w niezniszczalne Lanosy. Rosja musi się wreszcie zacząć nas bać!
No cóż...za Burse proszę się zgłosic...hehheheheheh pieniacz
Awatar użytkownika
Kulfon
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 280
Rejestracja: 10 sierpnia 2014, 13:10

Re: Daewoo Lanos opinie

Post autor: Kulfon »

SAM SIĘ PRZEKRĘCAŁ :rotfl: Doszedł do 999.999 i teraz liczy od nowa :rotfl: po pierwsze - pokaż wszystkim chociaż jednego lanosa który tyle najechał xD
Coś tam słyszałeś/czytałeś ale nie wiesz co, w lanosie nawet nie siedziałeś, piszesz bzdury wyssane z palca. Licznik jak dojdzie do końca to stoi, pajacu. Chyba ktoś to przemyślał w fabryce.
"Jest jednak samochodem solidnym, wytrzymałym i stosunkowo wygodnym." taki egzemplarz możesz znaleźć ale nie pisz BEZAWARYJNYM. Nie ma aut bezawaryjnych, tym bardziej nie jest to jakiś lanos. Pisać byle bzdury to ci najlepiej wychodzi.
Napisz jeszcze niech podzwonią po kolesiach żeby lanosa pod komputer podpiąć w celu zweryfikowania oryginalnego przebiegu ukrytego w magicznym module który znają tylko specjaliści z NASA :rotfl:
szmitu3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 227
Rejestracja: 26 maja 2010, 20:43

Re: Daewoo Lanos opinie

Post autor: szmitu3 »

Kulfon , uspokoj sie troche...

Nie tak dawno temu czytalem na internecie o ciezarowce marki Mercedes , ktora zostala kupiona w Polsce w latach 80-tych , jako nowa przez firme PEKAES , i od tamtej pory przejechala ponad 4miliony kilometrow , i w niej licznik sie nie zatrzymal , tylko sie "przekrecil" 4 razy , i w dalszym ciagu wozi towar ( papier toaletowy) dla sklepow Biedronka w Bydgoszczy ( chyba , nie jestem pewien) .

Wiec dlaczego w Lanosie licznik mialby sie zatrzymac??

Choc watpie , zeby auto osobowe w dzisiejszych czasach przejechalo ponad milion kilometrow, zeby licznik musial sie "przekrecic" .

Owszem , jest kilka znanych przypadkow jak Fiat Panda ( tez w Polsce) jakiegos przedstawiciela handlowego , ktory zaprosil dziennikarza zeby udokumentowac "przekrecenie" sie licznika . Ale tam chyba przy 400.000 kilometrow sie to stalo , bo producent nie przewidzial , ze male miejskie auto tyle przejedzie.

Drugi przyklad to Mitsubishi Carisma jakiegos zolnierza w Polsce , ktory tez sporo przejechal . Tez okolo pol miliona kilometrow .
Poszukaj na internecie , to znajdziesz.
Awatar użytkownika
Kulfon
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 280
Rejestracja: 10 sierpnia 2014, 13:10

Re: Daewoo Lanos opinie

Post autor: Kulfon »

W ciężarówkach licznik nie staje przy milionie tylko idzie dalej. Norma.
W golfie III, vento, passat b4 masz np. liczniki gdzie kasuje się przy 300 tyś km https://www.youtube.com/watch?v=dh-ToxePWYA zazwyczaj wszystkie to mają, ale możliwe że były dwa typy liczników, jedne się zerowały a inne szły dalej a na końcu miałeś kreski ----- . Może są też auta gdzie wyskoczy stały napis error.
W nowszych autach nalicza zazwyczaj do 999.999 i staje. Znam przykład gdzie fiata koleś "pchnął" do przodu dla zabawy bo myślał że potem po 999.999 zrobi na 0 i ustawi stary przebieg, ale nie poszło po jego myśli i sobie dołożył kosztów i roboty.
Przebiegi do pół miliona to jest norma, widziałem takie na własne oczy i nie robi to na mnie wrażenia. co innego magiczne 999 tyś. Takie mało kto widział i to nie jest norma.
Awatar użytkownika
yarpen
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 62
Rejestracja: 7 października 2010, 09:26

Re: Daewoo Lanos opinie

Post autor: yarpen »

Jechałem kiedyś taksówką, starym mercedesem. Gadałem z gościem o tym aucie, bo wiem, że robią nimi niesamowite przebiegi. I rzeczywiście, on sam\ miał prawie 3 mln kilometrów przejechane. Pokazywał mi licznik i po przekroczeniu 999.999 pokazała mu się taka "kropka" na tarczy. Miał już dwie takie kropki, a licznik zaczął kręcić od zera.
łodyniec
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 228
Rejestracja: 3 listopada 2014, 10:34

Re: Daewoo Lanos opinie

Post autor: łodyniec »

yarpen pisze:Jechałem kiedyś taksówką, starym mercedesem. Gadałem z gościem o tym aucie, bo wiem, że robią nimi niesamowite przebiegi. I rzeczywiście, on sam\ miał prawie 3 mln kilometrów przejechane. Pokazywał mi licznik i po przekroczeniu 999.999 pokazała mu się taka "kropka" na tarczy. Miał już dwie takie kropki, a licznik zaczął kręcić od zera.

:szok: licząc 100 km dziennie x 365 (choć wątpię że cały rok śmiga) =36 500 rocznie :hyhy: x 20 lat dzień w dzień mamy 730 000 km , zastanawiam się ile musiał jeździć aby nabić 3 mln km ;) chyba że jeździł mietkiem 70 lat :rotfl:
Znam przypadki dużych przebiegów ,międzykrajowych po około 1mln km silnik do wymiany. Ale aby 3 nabić jako taxi to już trza być hardcorem ;)
szmitu3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 227
Rejestracja: 26 maja 2010, 20:43

Re: Daewoo Lanos opinie

Post autor: szmitu3 »

frimont pisze:Czemu nie kupisz jakiegoś starego vw w cenie lanosa? Mają pewniejsze silniki i karoserię.
Byc moze komus sie nie podobaja vw czy audi i woli inne samochody.
Awatar użytkownika
Kulfon
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 280
Rejestracja: 10 sierpnia 2014, 13:10

Re: Daewoo Lanos opinie

Post autor: Kulfon »

Chyba jest różnica cenowa pomiędzy tymi markami i tu nie chodzi o to czy się komu podoba tylko na co kogo stać. Chyba że znasz przypadek gdzie gościa stać na merola AMG, a pobiegł kupić sobie Tico xD
szmitu3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 227
Rejestracja: 26 maja 2010, 20:43

Re: Daewoo Lanos opinie

Post autor: szmitu3 »

Kulfon pisze:Chyba jest różnica cenowa pomiędzy tymi markami i tu nie chodzi o to czy się komu podoba tylko na co kogo stać. Chyba że znasz przypadek gdzie gościa stać na merola AMG, a pobiegł kupić sobie Tico xD

Teraz do mnie sie przyczepil....

Kulfon , przeczytaj ze zrozumieniem.

Frimont napisal : "Czemu nie kupisz jakiegoś starego vw w cenie lanosa? "

Jesli przeczytasz i zrozumiesz , to sie zastanow jaka jest roznica w cenie pomiedzy starym vw i mlodszym daewoo lanosem , jesli oba auta kosztuja 5 lub 6 tys zl ??
borsuk 1.8
VIP
VIP
Posty: 606
Rejestracja: 5 listopada 2011, 17:19

Re: Daewoo Lanos opinie

Post autor: borsuk 1.8 »

Znowu mądrosci kulfona
anka86
Ekspert
Ekspert
Posty: 80
Rejestracja: 18 listopada 2014, 15:53

Re: Daewoo Lanos opinie

Post autor: anka86 »

Wszyscy mi mówią, że lanos jest stary, ale jary :D
borsuk 1.8
VIP
VIP
Posty: 606
Rejestracja: 5 listopada 2011, 17:19

Re: Daewoo Lanos opinie

Post autor: borsuk 1.8 »

anka86 pisze:Wszyscy mi mówią, że lanos jest stary, ale jary :D
Jary :hyhy: :hyhy: :hyhy:
ODPOWIEDZ