BALATON WĘGRY GDZIE ???

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
pemo
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 3 marca 2014, 16:08

BALATON WĘGRY GDZIE ???

Post autor: pemo »

WITAM , MOŻE MI KTOŚ DORADZIĆ GDZIE NAJLEPIEJ POJECHAĆ Z DZIECKIEM 2,5 LATKA NA BALATON Z TEGO CO WYCZYTAŁEM NAJLEPIEJ JECHAĆ NA POŁUDNIOWY MOŻE KTOS BYL MOZE COS PODPOWIEDZIEC POLECIC
matrix
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 273
Rejestracja: 24 marca 2012, 08:25

Re: BALATON WĘGRY GDZIE ???

Post autor: matrix »

Dlaczego akurat Balaton ? napisz kiedy ew. wyjazd ?
Odwiedziłem bratanków kilkadziesiąt razy, nad Balatonem byłem też/raz/ i ponownie w to miejsce się nie wybieram, ale to jest tylko moja opinia. Czy bierzesz pod uwagę zwiedzanie okolicy, czy tylko pobyt stacjonarny tzw." dupen placen"
pemo
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 3 marca 2014, 16:08

Re: BALATON WĘGRY GDZIE ???

Post autor: pemo »

no mysle na wakacjach planuje wyjazd z dzieckiem wiec chodzi o plaze i atrakcje dla dziecka bardziej niz o nas , wyczytalem ze najlepiej jechac do balatonelle czy jakos tak ta miejscowosc sie nazywa sprawdzalem ceny na portalach typu booking i chcielibysmy cos zarezerwowac pare miesiecy wczesniej bo na ostatnia chwile niechcemy czekac bo mniejszy jest wybór
matrix
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 273
Rejestracja: 24 marca 2012, 08:25

Re: BALATON WĘGRY GDZIE ???

Post autor: matrix »

Jak zobaczysz kolor wody i jej przejrzystość, to wątpię czy będziesz chciał w niej kąpać 2,5 letnie dziecko - uprzedzałem.
Jak chcesz południową stronę Balatonu, to może to Cię zainteresuje:
Siofok: Hotel Lido
Leistung: 14 Tage
3 Personen, mit Halbpension
Zimmer: 1 2 - 3 Bett Dusche/WC/Balkon
Anreise: So. 03.05.2015
Abreise: So. 17.05.2015
Ihr Reisepreis
Gesamtpreis 369,- EUR
für alle Teilnehmer inkl. aller Zuschläge
Hotel taki se, ale w pierwszej linii od jeziora z wyżywieniem i w centrum, zawsze można się poratować np.
galerius-furdo.hu lub tamasifurdo.com
pemo
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 3 marca 2014, 16:08

Re: BALATON WĘGRY GDZIE ???

Post autor: pemo »

wiadomo , ze woda robi sie mętna bo to jest jezioro skoro wejdzie tyle wiary do wody
Thor
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 19 grudnia 2010, 10:54

Re: BALATON WĘGRY GDZIE ???

Post autor: Thor »

Wzdłuż południowego brzegu Balatonu biegnie linia kolejowa, na wakacjach często jeździły pociągi. Rezerwując warto zwrócić uwagę czy nie jest to kwatera blisko torów. ( jak komuś to przeszkadza). Na północy jest ładniej ale na południu długo płytko i co za tym idzie woda ciepła. Za zachodnim brzegiem warto odwiedzić Heviz - ciekawe jeziorko termalne.
pemo
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 3 marca 2014, 16:08

Re: BALATON WĘGRY GDZIE ???

Post autor: pemo »

jednak chyba wybierzemy południowa czesc albo balatonlelle albo siofok
ODPOWIEDZ