Dermatolog, opinie

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
strider1989
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 26 maja 2010, 13:41

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: strider1989 »

Ja również chciałbym się dowiedzieć czy dr Kucharczyk jeszcze przyjmuje.... jest tu ktoś pomocny? to pilne bo z zapaleniem skory nie ma zartow....
Mars1024
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 20 czerwca 2013, 19:43

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: Mars1024 »

Nedawno jeszcze przyjmował ale trzeba podjechać na xx lecia i poczytać na bramie wejsciowej w jakich dniach i godz , ale chyba 11do 12 ale niejestem pewien. POWODZENIA BO WARTO :ok:
mija
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 460
Rejestracja: 3 października 2011, 13:34

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: mija »

A do tego pana to ktoś jeszcze chodzi? jak problem ze skórą to do Iwonicza do Iwolangu bo w Jaśle z czymś poważniejszym to Ci nikt nie pomorze :( powodzenia :)
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: ananasek »

mija pisze:A do tego pana to ktoś jeszcze chodzi? jak problem ze skórą to do Iwonicza do Iwolangu bo w Jaśle z czymś poważniejszym to Ci nikt nie pomorze :( powodzenia :)
Pomoże!
A z resztą się zgadzam. W Jaśle nie ma dobrego dermatologa. Ewentualnie Sanocka, a Kucharczyk to bardziej Ci zaszkodzi niż pomoże.
Awatar użytkownika
jędza
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 273
Rejestracja: 5 listopada 2010, 15:13

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: jędza »

Też jeżdżę do Iwolangu do dr Rajchel, bardzo miła i kompetentna Pani,
mam problemy z cerą, byłam 2 razy na wizycie, moja cera zaczyna w końcu przypominać taką na jakiej mi zależy,
dostałam leki a nawet receptę bez daty żeby nie było potrzeby jechania tylko po receptę.

U dr Kucharzyka byłam raz i więcej nie pójdę bo mam wrażenie że ten Pan zatrzymał się w latach 60 kiedy to pewnie kończył studia i nie bardzo orientuje się w lekach jakie teraz są na rynku. Wysypywało mi ramiona, plecy i dr Kucharzyk przepisał mi Nizoral bo stwierdził że to pewnie łupież pstry :szok: a okazało się że to najzwyczajniej w świecie trądzik.
monia
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 16 lutego 2011, 16:25

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: monia »

Polecam dr Błach.
mija
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 460
Rejestracja: 3 października 2011, 13:34

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: mija »

Ja mam pytanko czy dr.Rajchel z Iwonicza jest zwykłym dermatologiem? i ile bierze za wizyte? ;) dzięki
Awatar użytkownika
jędza
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 273
Rejestracja: 5 listopada 2010, 15:13

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: jędza »

Pewnie zwykłym, na pieczątce ma dermatolog - wenerolog. Za wizytę chyba wszyscy biorą tyle samo czyli 80 zł
Ale przynajmniej zanim przepiszą Ci leki każą zrobić badania krwi, hormonów.
mija
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 460
Rejestracja: 3 października 2011, 13:34

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: mija »

Dzięki za informacje , bo ja byłam u profesora to koszt 150 zł i następną wizyte kontrolną kazał zapisać się do pani Rajchel , tak że nie byłam pewna czy iść czy poczekać na profesora ;)
szybki5151
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 253
Rejestracja: 31 grudnia 2009, 14:59

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: szybki5151 »

Witam
Gdzie teraz przyjmuje Pani dr Sanocka ? Dzwoniłem dzisiaj to pani powiedziała , że już nie przyjmuje na staszica.
strider1989
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 26 maja 2010, 13:41

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: strider1989 »

chcialem zadzwonic do dr Kucharczyka i zapytac o wizyte, ale ten nr ktory posiadam jest nieaktywny wiec moje pytanie jest takie czy ktos moze wie w jakich dniach i jakich godzinach przyjmuje?
dziewczynabnadzieji
Obyty
Obyty
Posty: 52
Rejestracja: 12 maja 2009, 15:42

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: dziewczynabnadzieji »

Ja polecam panią dr Sanocką bardzo miła sympatyczna pomimo tego,że chodziłam prywatnie nie brała ode mnie za kazdym razem pieniążków. Wyleczyła mnie w 3 tyg a ja się gupia męczyłam przeszło pół roku :(
monia
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 16 lutego 2011, 16:25

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: monia »

strider1989 pisze:chcialem zadzwonic do dr Kucharczyka i zapytac o wizyte, ale ten nr ktory posiadam jest nieaktywny wiec moje pytanie jest takie czy ktos moze wie w jakich dniach i jakich godzinach przyjmuje?
Nie ma lekarza o takim nazwisku
strider1989
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 26 maja 2010, 13:41

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: strider1989 »

dziewczynabnadzieji a mozesz powiedziec cos wiecej gdzie dr sanocka przyjmuje? potrzebuje pilnie dermatologa, a u siebie nie mam dobrych i mysle zeby do jasla sie wybrac.... z tego wzgledu ze ŁZS nie daje za wygrana, a dodatkowo lysienie tez dalo o sobie znac... Moniu.... fakt, nie ma lekarza o takim nazwisku, ale Twoj post niczego madrego nie wnosi i nikomu nie pomoze w zadnym stopniu. przepraszam za pomylke, dr kucharzyk..... moze ktos jakies konkrety podac? bede bardzo wdzieczny
dziewczynabnadzieji
Obyty
Obyty
Posty: 52
Rejestracja: 12 maja 2009, 15:42

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: dziewczynabnadzieji »

W tym bydynku co Marfot Apteka z boku się wchodzi na górę tam przyjmuje dr Sanocka.
ODPOWIEDZ