ostrzeżenie przed lokalem Impresja

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
niezapominajka
Guru
Guru
Posty: 126
Rejestracja: 17 grudnia 2008, 12:12

ostrzeżenie przed lokalem Impresja

Post autor: niezapominajka »

w tym roku Sylwestra spedziłam razem ze znajomymi w tymże lokalu..jako że towarzystwo doborowe Sylwestra zaliczam do udanych...:) ale o tym że własciciele własciwie oszukali klientów muszę powiedziec.. dj był jednoczesnie kucharzem..ci panstwo o prowadzeniu restauracji nie maja chyba zielonego pojecia..to ze zaproponowali "zimną płytę" nie oznacza ze gosc ma siedziec przy pustym stole nawet bez sztućców i talerzyka, a jak zgłodnieje to niech sobie sam przyniesie do stolika..obsługa interesowała sie klientem podczas roznoszenia "dań gorących" no i zbierania (po jakim czasie ) brudnych naczyn..zero zainteresowania a moze cos sie rozlało moze trzeba uporzadkowac nakrycia zeby t o jakos wyglądało... w domach ludowych lepsza obsługa...3 DANIA gorące za cenę 290zl. od pary: I to było typowe drugie danie: mięso ziemniaki surówka, II marny strogonow(sama robię lepszy) III barszczyk (przypuszczam że z torebki)+ paluszki... no masakra, bywałam juz w wielu lokalach i nigdzie nie spotkałam czegoś podobnego, dlatego stanowczo odradzam.. nawet nie chcę mysleć jak tam wygląda wesele
totto
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 2 stycznia 2015, 18:22

Re: ostrzeżenie przed lokalem Impresja

Post autor: totto »

Zgadzam się w 100 % z opinią o imprezie sylwestrowej w tym pseudo lokalu. Miał być DJ a tu niespodzianka muzykę "puszczał " właściciel a nie d.j. bo prawdziwy D.J. nie tylko zapuszcza muzę ale organizuje gościom konkursy , zabawy itp. Niestety za obsługę muzyczną trzeba zapłacić więc organizator postanowił że zaoszczędzi naszym kosztem. Jedzenie fatalne , oprócz kolacji ( jakość i smak jak w barze mlecznym) reszta to tanie i niedobre przekąski. Z zimnych napojów goście mieli do wyboru : sok pomarańczowopodobny w dzbanku i............tyle !!!Kawa i herbata z termosu z wodą ciepłą nie gorącą ! Gdyby nie to że byłem z gronem znajomych to uznałbym ten wieczór za klęskę. Nie polecam a wręcz odradzam odwiedzanie tego lokalu !!! Właściciele to naciągacze którzy chcą tyko zarobić a gości mają daleko w d.... Za taką imprezę można żądać 100 do 150 złotych od pary ale nie 290,00 !!!! Ludzie omijajcie ten lokal z daleka , dobra rada na Nowy Rok :)
niezapominajka
Guru
Guru
Posty: 126
Rejestracja: 17 grudnia 2008, 12:12

Re: ostrzeżenie przed lokalem Impresja

Post autor: niezapominajka »

Moze jeszcze ktos chcialby sie podzielic wrazeniami;)
Awatar użytkownika
Harper
Ekspert
Ekspert
Posty: 84
Rejestracja: 26 lipca 2012, 17:09

Re: ostrzeżenie przed lokalem Impresja

Post autor: Harper »

Praktycznie co tydzień jestem w Impresji i nie mogę powiedzieć na właścicieli złego słowa, a wręcz odwrotnie - bardzo polecam, miła obsługa i duży plus za regionalne piwa. Nie lepiej było zainterweniować będąc na zabawie sylwestrowej a nie 1 stycznia 2015 roku o 23:27 na forum ?
łodyniec
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 228
Rejestracja: 3 listopada 2014, 10:34

Re: ostrzeżenie przed lokalem Impresja

Post autor: łodyniec »

Harper pisze:Praktycznie co tydzień jestem w Impresji i nie mogę powiedzieć na właścicieli złego słowa, a wręcz odwrotnie - bardzo polecam, miła obsługa i duży plus za regionalne piwa. Nie lepiej było zainterweniować będąc na zabawie sylwestrowej a nie 1 stycznia 2015 roku o 23:27 na forum ?

Sądzisz ,że interwencja by pomogła > zamówili by dj-a ,inne dania itp ? ;)
niezapominajka
Guru
Guru
Posty: 126
Rejestracja: 17 grudnia 2008, 12:12

Re: ostrzeżenie przed lokalem Impresja

Post autor: niezapominajka »

Jak wg Ciebie Harper miala by wygladac ta interwencja? I jaka ewentualna mogla byc reakcja wlascicieli? Uwazam ze wypowiedz na forum jest najdelikat.iejsza z sankcji jakie moglyby ewentualnie sie pojawic wzgledem organizatorow tejze imprezy
Awatar użytkownika
Harper
Ekspert
Ekspert
Posty: 84
Rejestracja: 26 lipca 2012, 17:09

Re: ostrzeżenie przed lokalem Impresja

Post autor: Harper »

Chociażby podejść do właściciela, powiedzieć mu gdzieś na boku, na spokojnie że waszym zdaniem cena jest nieadekwatna do usługi którą zaoferowali i myśle, że wtedy tą całą sytuacje dałoby się normalnie rozwiązać, to przecież Sylwester :) Najdelikatniejsza z sankcji - rozumiem, tylko czy nie można takich spraw rozstrzygać w cztery oczy ? Tylko przez monitor ?
totto
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 2 stycznia 2015, 18:22

Post autor: totto »

Harper pisze:Chociażby podejść do właściciela, powiedzieć mu gdzieś na boku, na spokojnie że waszym zdaniem cena jest nieadekwatna do usługi którą zaoferowali i myśle, że wtedy tą całą sytuacje dałoby się normalnie rozwiązać, to przecież Sylwester :) Najdelikatniejsza z sankcji - rozumiem, tylko czy nie można takich spraw rozstrzygać w cztery oczy ? Tylko przez monitor ?
Harper, jak interweniować podczas trwającej imprezy ? Właściciel siedzi za sprzętem i jest szczęśliwy z tego powodu a większa część gości między sobą wymienia zdanie na temat chytrości organizatora !!! Koszt napojów bezalkoholowych na takiej imprezie to max 5 do 7 złotych na osobę ( pepsi , woda mineralna , soki , napoje np "TYMBARK") a przypomnę był tylko dzbanek z rozcieńczonym sokiem pomarańczowym.
Jeżeli ktoś zapewnia muzykę mechaniczną obsługiwaną przez DJ-ja to niech tak będzie i proszę nie porównuj Twoich regularnych wizyt w tym lokalu na piwko, bo nie można ich porównywać z SYLWESTROWYM BALEM !!! Nie bądź "adwokatem diabła" bo nie byłeś na tej imprezie a moje i Niezapominajki opinie są ostrzeżeniem innych potencjalnych klientów "BALU" w tym lokalu, a na piwko jak najbardziej można tam chodzić ( jak ktoś lubi piwo). Z mojej strony nie ma żadnej złośliwości na tym forum a jedynie opisałem i chciałem podzielić się wrażeniami i opiniami moich znajomych i dużej części gości.
Awatar użytkownika
lukasz6263
Guru
Guru
Posty: 136
Rejestracja: 8 kwietnia 2010, 23:46
Lokalizacja: JASŁO

Re: ostrzeżenie przed lokalem Impresja

Post autor: lukasz6263 »

Jaki Pan taki kram.
cium26
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 16 lutego 2011, 22:19

Re: ostrzeżenie przed lokalem Impresja

Post autor: cium26 »

niezapominajka pisze:Jak wg Ciebie Harper miala by wygladac ta interwencja? I jaka ewentualna mogla byc reakcja wlascicieli? Uwazam ze wypowiedz na forum jest najdelikat.iejsza z sankcji jakie moglyby ewentualnie sie pojawic wzgledem organizatorow tejze imprezy


Zgadzam się z niezapominajką.
cium26
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 16 lutego 2011, 22:19

Re: ostrzeżenie przed lokalem Impresja

Post autor: cium26 »

oraz totto
j-23
Obyty
Obyty
Posty: 58
Rejestracja: 20 lipca 2011, 08:09

Re: ostrzeżenie przed lokalem Impresja

Post autor: j-23 »

Bylo tak potwierdzam
j-23
Obyty
Obyty
Posty: 58
Rejestracja: 20 lipca 2011, 08:09

Re: ostrzeżenie przed lokalem Impresja

Post autor: j-23 »

Tez tam bylismy
cium26
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 16 lutego 2011, 22:19

Re: ostrzeżenie przed lokalem Impresja

Post autor: cium26 »

Ci Państwo to chyba nie wiedza jak się organizuje Sylwestra....totalna porażka....
totto
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 2 stycznia 2015, 18:22

Re: ostrzeżenie przed lokalem Impresja

Post autor: totto »

Podtrzymuję i również ostrzegam. Oszuści !!!
ODPOWIEDZ